Valmieras Ziņas

Jaunieši aicināti pieteikties Valmieras Starptautiskā multimediju festivāla mākslas un izglītības programmai

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras Starptautiskais multimediju festivāls, gatavojoties festivālam 2024. gadā, izsludina pieteikšanos starptautiskam mākslas projektam “Valmieras multimediju festivāla mākslas un izglītības programma jauniešiem”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Starptautiskā multimediju festivāla direktore Elizabete Palasiosa.

Pieteikšanās līdz 6. aprīlim.

Vairāku mēnešu garumā dalībniekiem būs unikāla iespēja piedalīties mākslas darbu radīšanā kopā ar profesionāliem māksliniekiem un jauniešiem no Latvijas un Norvēģijas.

Vai es varu pieteikties?

Pieteikties aicināts jebkurš radošs jaunietis vecumā no 15 līdz 18 gadiem.

Nav svarīgi, vai savas radošās prasmes esi apguvis pašmācības ceļā vai mūzikas, mākslas vai dizaina skolā. Tev jābūt praktiskai pieredzei kādā no mākslinieciskās jaunrades formām – tēlotājmāksla, grafiskais dizains, foto, video, mūzika un kompozīcija, animācija, scenāriju veidošana, radošā programmēšana u.c. – un jārunā angļu valodā. 

Kādi būs ieguvumi?

  • Jaunas prasmes, zināšanas un profesionālā pieredze dažādu multimediālu mākslas darbu veidošanā.
  • Iespēja realizēt savu radošo potenciālu un sadarboties ar profesionāliem māksliniekiem.
  • Iespēja pilnvērtīgi piedalīties dažādās projekta aktivitātēs, festivāla programmas sagatavošanā un pasākumu norisē.
  • Iespēja paplašināt savu starptautisko kontaktu loku.
  • Iespēja uzlabot savas komunikācijas, sadarbības un valodu zināšanas prasmes.

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos dalībai projektā, jāsagatavo pieteikums, kas ietver:

  • Motivācijas vēstuli rakstiskā vai video formā (apjoms līdz 500 vārdiem rakstiski vai līdz 5 min video formā);
  • CV un/vai portfolio ar detalizētu radošo prasmju aprakstu.

Video vēlams izmantot kādu no video augušupielādes pakalpojumiem (YouTube, Instagram, Vimeo vai Facebook), e-pastā iekļaujot saiti uz video, savukārt rakstiskās pieteikuma daļas iekļaujamas pašā vēstulē vai pievienojamas kā pielikumi.

Ja tev ir nerealizēta vīzija vai konkrēta ideja kādam multimediālam mākslas darbam, tad pastāsti mums par to savā pieteikumā!

Pieteikums jānosūta līdz 6. aprīlim festivāla organizatoriem uz e-pastu info@storyhub.lv. Par konkursa rezultātiem pretendenti tiks informēti ne vēlāk kā 14. aprīlī. Ja ir kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, sazinies ar mums, rakstot uz e-pastu info@storyhu.lv.

Otrais Valmieras Starptautiskais multimediju festivāls norisināsies 2024. gada februārī Valmierā. Festivāla ietvaros tiks izrādīta bagātīga multimediju programma, ko papildinās lekcijas, diskusijas un citi pasākumi.

Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” ietvaros tiek īstenots projekts “Valmieras Starptautiskā multimediju festivāla mākslas un izglītības programma jauniešiem” (projekta Nr. EEZ/2022/2/14). Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri