Valmieras Ziņas

Jaunie vēsturnieki stāstīs par pētījumos atklāto

Valmieras muzejā 23.novembrī no plkst.9.00 norisināsies IV zinātniskā konference “Jauno vēsturnieku zinātniskie lasījumi”. Topošie vēsturnieki un citu zinātnes nozaru studenti stāstīs par savu pētījumu rezultātiem, apskatot Latvijas vēsturi dažādos laika posmos. Aicināti visi interesenti, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Pētnieki sniegs savu redzējumu gan par Valmieras arheoloģiju, gan partizāniem Ziemeļrietumvidzemē, par žurnālistu, tostarp arī no Latvijas, darbību Spānijas pilsoņu karā, tāpat varēs uzzināt par pieredzēto Avotiņu paleolīta apmetnē un Makašānu Salenieku kapulaukā un vēl daudz citu stāstu.

Šogad konferencē būs 23 priekšlasījumi, referentiem dodot iespēju akadēmiskā vidē prezentēt savu pētījumu rezultātus un iesniegt rakstus anonīmi recenzētā konferences rakstu krājumā “Jauno vēsturnieku zinātniskie lasījumi”. Valmierā būs iespēja dzirdēt Latvijas Universitātes, Daugavpils Universitātes, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas, Latvijas Kultūras akadēmijas un Latvijas Mākslas akadēmijas jauno profesionāļu priekšlasījumus.

Apmeklēt konferenci aicināts ikviens interesents. Ir iespēja izvēlēties un noklausīties tikai sev interesējošo lasījumu, vadoties pēc laika plānojuma programmā, kas skatāma Valmieras muzeja mājaslapā https://valmierasmuzejs.lv/. Ieeja bez maksas.

Konference “Jauno vēsturnieku zinātniskie lasījumi” Valmierā norisināsies jau ceturto gadu. Jāpiemin, ka pētījumi pēc katras konferences apkopoti elektroniskā izdevumā, kas pieejams Latvijas Universitātes datubāzē.

Zinātnisko konferenci organizē Latvijas Universitātes Latvijas vēstures institūts un Valmieras muzejs.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJU  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Darba laiks 8:oo – 17:oo, atsevišķos gadījumos pēc nepieciešamības pagarināts darba laiks līdz 20:00. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Piena produktu pārstrādātājs" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.lv Vairāk informācijas pa tālr. 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-30 Kontaktpersona: CV ar amata norādi sūtīt uz sannija.novika@foodunion.com, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri