Valmieras Ziņas

Jau otro reizi atzīmēs Rubenes ciema svētkus (papildināts plkst.13.57)

Lasīšanas laiks: 2 min

(Papildināta visa ziņa)

Šonedēļ, no 23. jūlija līdz 27. jūlijam, norisināsies otro Rubenes ciema svētku svinības, kuru laikā būs apskatāmas dažādas izstādes, koncerti un citi svētku pasākumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Svētki sāksies jau trešdien, 23.jūlijā plkst.19 ar kolekcionāru – selekcionāru Mārtiņa Erminasa un Gunas Rukšānes liliju un flokšu izstādes atklāšanu Rubenes baznīcā. Izstādes atklāšanas laikā notiks arī svētbrīdis un jauniešu vokālā ansambļa ‘Cum laudem Deo” koncerts. Ziedu izstāde būs apskatāma līdz svētdienai. 27.jūlijam.

Ceturtdien, 24.jūlijā, plkst.18 pie Rubenes baznīcas iedzīvotāji būs aicināti piedalīties sarunā par baznīcas un tās apkārtnes tālāku attīstību. Plkst.19 Rubenes pamatskolā Inetas Amoliņas vadībā notiks “Atmiņu kamola” veidošana par Rubeni un ievērojamākajiem rubeniešiem.

Piektdien, 25.jūlijā, plkst.19 iedzīvotāji pulcēsies pie Rubenes pamatskolas, lai kopīgi piedalītos svētku norises vietas iekārtošanā, taču svētku kulminācija paredzēta sestdien, 26.jūlijā, kad visas dienas garumā norisināsies dažādas aktivitātes kā lieliem, tā arī maziem Rubenes ciema iedzīvotājiem un viesiem. Plkst.8 pie Rubenes sporta nama sāksies reģistrācija 5,7 kilometrus garajam skrējienam un nūjošanai apkārt Lielajam Ansim, bet sacensību starts paredzēts plkst.8.30.

Plkst.11 pie Rubenes sporta nama notiks Kocēnu novada ciemu čempionāta orientēšanās sportā 3.kārta, kurā piedalīties aicināts ikviens interesents – gan ar, gan bez pieredzes orientēšanās sportā, lai iepazītu Rubenes ciemu un tā apkārtni, norādīja E.Upīte.

Savukārt no plkst.13 līdz 15 pie sporta nama un sporta laukumā notiks mājražotāju tirdziņš, radošās darbnīcas un sportiskas aktivitātes, kā arī tiks veidota izstāde “Mana krūze”. Izstādes veidošanā varēs piedalīties ikviens, atnesot savas kafijas, tējas, alus, ceļojuma un citas krūzes. Eksponāti pēc svētkiem tiks atdoti to īpašniekiem.

Plkst.16 svētku pasākumi turpināsies, pie Rubenes pamatskolas atklājot Zaļo atpūtas taku, kā arī tiks veidota izstāde „Mana krūze”. Izstādes veidošanā varēs piedalīties ikviens, atnesot savu krūzi – kafijas, tējas, alus, ceļojuma un citas. Eksponāti pēc svētkiem tiks atdoti to īpašniekiem. Plkst.16.30 Rubenes pamatskolā notiks izstādes “Mana krūze”, “Rubenes foto” un rokdarbu izstādes atklāšana ar pārsteigumiem no modes pasaules.

Plkst.20 laukumā pie BMX trases sāksies svētku noslēguma pasākums ar muzikāliem un teatrāliem priekšnesumiem, dažādiem pārsteigumiem un svētku balli. Darbosies bufete un apmeklētāju ērtībām būs pieejami galdiņi, bet plkst.21.30 Rubenes baznīcas dārzā sāksies tradicionālais nakts koncerts “Sapnis vasaras naktī”, kurā izstāsies operdziedātāja Evita Zālīte.

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina ietvju un ceļu tīrība Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sociālo pedagogu (0,380 likmes jeb 12 stundas nedēļā) uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • īstenot sociālpedagoģisko darbību Iestādē; • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši izglītības Iestādes mērķim un uzdevumiem; • strādāt Atbalsta personāla komandā; • diagnosticēt izglītojamo socializācijas procesa veiksmes un problēmas, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu pilnvērtīgu integrēšanos sabiedrībā un dzīves prasmju apguvē; • sadarboties ar pedagogiem, izglītības iestādes vadību, izglītojamiem un izglītojamo vecākiem mācību darbā, kā arī informēt par izglītojamā izaugsmi, sniegumu un nepieciešamo atbalstu mācīšanās uzlabošanai; un ja Tev ir: • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • mācību un audzināšanas darba satura, korekcijas darba plānošanas un realizācijas pārzināšana; • izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: labas saskarsmes, komunikācijas prasmes un psiholoģiskā noturība; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; atbildība un iniciatīva, teicamas komunikācijas prasmes un elastība; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • iespējas piedalīties Iestādes izaugsmes veicināšanā un profesionālās pilnveidošanās iespējas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2023.gada 22.decembrim e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 26548247. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SOCIĀLAIS PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-12-22

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība aicina darbā Dikļu kultūras centrā (turpmāk – Iestāde) saimniecības vadītāju uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • organizēt Iestādes saimniecisko darbu, Iestādei nepieciešamā inventāra un iekārtu saņemšanu un piegādi; • veikt uzdevumus, kas saistīti ar Iestādes pasākumu norisi (telpu un apkārtnes iekārtošanu, dažādu materiālu atvešanu/aizvešanu); • nodrošināt Iestādes valdījumā esošā kustamā un nekustamā īpašuma uzturēšanu tehniskā kārtībā; • apkopot informāciju par saimniecisko darbu un sīko remonta darbu nepieciešamību, veikt nelielus remontdarbus vai organizēt to izpildi; • sistemātiski sekot apkures sistēmas, ūdensvadu un sanitāro mezglu darbībai; un ja Tev ir: • vidējā vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • pamatiemaņas būvdarbu un remontdarbu plānošanā un veikšanā; • labas valsts valodas zināšanas; • B kategorijas vadītāja apliecība; • labas prasmes darbā ar datoru, MS Office programmām un citu biroja tehniku; • spēja patstāvīgi veikt darbu un uzņemties atbildību par noteikto uzdevumu izpildi; mēs piedāvājam: • nepilnu darba laiku 16 stundas nedēļā (0,4 slodze); • pamatalgu pārbaudes laikā 344 EUR (par 0,4 slodzi) pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 362 EUR (par 0,4 slodzi) pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu un sakārtotu darba vidi. Motivācijas vēstuli, CV un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv ar norādi „Saimniecības vadītājs/-a Dikļu kultūras centrā” līdz 2023.gada 19.decembrim. Tālrunis papildu informācijai 26486115 vai 27891656. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Straumes, Dikļi, Dikļu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-12-19

Mūsu partneri