Valmieras Ziņas

Izvēlies kļūt par profesionāli Valmieras tehnikumā!

Valmieras tehnikums piedāvā iespēju apgūt profesionālo vidējo izglītību kopskaitā 10 dažādās izglītības programmās. Visas izglītības iestādes piedāvātās izglītības programmas paredzētas jauniešiem pēc 9. klases pabeigšanas. Šonedēļ ir sākusies uzņemšanas 2. kārta, kas ilgs līdz 14. augustam. Šajā laikā jauniešiem ir iespēja pieteikties uz brīvajām vietām vairākās izglītības programmās.

2020. gada sākumā Valmieras tehnikumā tika atklāta jauna moderna metālapstrādes laboratorija, kas aprīkota ar modernām lokšņu apstrādes un metināšanas iekārtām, mehāniskās apstrādes darbagaldiem un noliktavas sistēmām. Šajā laboratorijā praktiski darbosies vairāku izglītības programmu studenti – Loģistikas speciālisti, Mehatronisku sistēmu tehniķi, Mašīnbūves tehniķi. Atsaucoties Vidzemes reģiona darba devēju aicinājumam, šajā mācību gadā pirmo reizi piedāvājam apgūt jaunu profesiju – Programmvadāmu metālapstrādes darbgaldu iestatītājs – vienkāršiem vārdiem – CNC iekārtas iestatītājs mācīsies strādāt ar metālapstrādes CNC iekārtām, kas ir vienas no populārākajām iekārtām dažādu materiālu apstrādē uzņēmumos Latvijā un Eiropā. Šīs iekārtas prasa plašu zināšanu loku programmēšanā, rasēšanā un padziļinātas zināšanas arī par pašu iekārtu un tās darbības principiem.

Otrais jaunums Valmieras tehnikuma apgūstamo profesiju piedāvājumā ir Klientu apkalpošanas speciālists. Šis speciālists ir pirmais, ar kuru satiekas ikviena lielāka uzņēmuma vai iestādes klienti, darbinieki un sadarbības partneri. Būt informētam par visu, kas notiek uzņēmumā, spēt pielāgoties komunikācijā un rast risinājumu nestandarta situācijā, tas raksturo labu klientu apkalpošanu speciālistu. Apgūtās zināšanas un prasmes noderēs arī, ja jaunietis nolems turpināt studijas augstākās izglītības iestādē.

Turpinām uzņemt arī citās apgūstamajās profesijās – Grāmatvedis, Pavārs, Pārtikas produktu ražošanas tehniķis, Viesmīlis un Programmēšanas tehniķis.

Otrā uzņemšanas kārta no 20. jūlija līdz 14. augustam.

Dokumentus klātienē pieņemam katru darba dienu, plkst. 8:00 – 16:30, Valmieras tehnikumā, Vadu ielā 3, Valmierā.

Dokumentus tiešsaistē iespējams iesniegt arī 24/7 Valmieras tehnikuma mājaslapā – https://www.valmierastehnikums.lv/lv/1441

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri