Valmieras Ziņas

Izsludina mākslinieku pieteikšanos dalībai Valmieras vasaras teātra festivāla Bērnu un jauniešu teātra institūtā

Valmieras vasaras teātra festivāls no 2.jūnija izsludina pieteikšanos dalībai Bērnu un jauniešu teātra institūtā, kura ietvaros festivāla nedēļā notiks apmācības un pētnieciskais darbs teātra profesionāļiem bērnu un jauniešu teātra novirzienā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja festivāla rīkotāji.

Pieteikties aicināti jaunie profesionāļi vai studējošie režijas, aktieru, scenogrāfijas, dramaturģijas, horeogrāfijas un citās teātra mākslas nozarēs. Dalība – bez maksas.

Nedēļas laikā no 3. līdz 9.augustam, atkarībā no Covid-19 krīzes apstākļiem valstī, klātienē vai tiešsaistē notiks praktiskas un teorētiskas apmācības, lai iepazītos ar bērnu un jauniešu teātra žanra specifiku, kā arī patstāvīgi strādātu pie savas izrādes idejas 2021.gada festivālam. Iecerētas tikšanās un sarunas ar nozaru speciālistiem par būtiskiem jautājumiem, lai veiksmīgi un atbildīgi veidotu izrādes bērniem un jauniešiem, kā arī par nozares aktualitātēm pasaulē un Latvijā. „Centra Dardedze” pārstāvji informēs par bērnu tiesību pamatprincipiem, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Diāna Zande iepazīstinās ar vecuma grupu specifiku, par mikroteātra darbības principiem pieredzē dalīsies „Istabas teātra” veidotāji, kā arī plānotas tikšanās ar vēl citiem speciālistiem. Praktiskā pieredzē ar dalībniekiem dalīsies režisori Paula Pļavniece, Kārlis Krūmiņš, Ēriks Vilsons, Tīna Molder (EE) un Džesika Vilsone (AU). Vairākiem jaunajiem māksliniekiem pēc apmācību beigām tiks dota iespēja strādāt un realizēt savu izrādes ieceri nākamā gada festivālā.

Pieteikties dalībai institūtā iespējams līdz 22.jūnijam, aizpildot anketu https://ej.uz/pieasakiesvvtf2020. Plašāk par institūtu un programmas norisi var iepazīties www.valmierasfestivals.lv/bujti

Šogad Valmieras vasaras teātra festivāls notiks no 7. līdz 9.augustam atbilstoši Covid-19 krīzes apstākļiem. Rūpēs par skatītāju un pasākuma veidotāju drošību un veselību radošais darbs pie programmas satura notiek, rēķinoties ar dažādiem scenārijiem – gan situāciju, kad iedzīvotāju pulcēšanās festivāla laikā būs atļauta, gan tādu, kurā skatītāju klātbūtne būs ierobežota. 

Kā dzīvās mākslas formai festivālam ir iespēja un pienākums radoši reaģēt uz šo situāciju, fiksēt to un pielietot tādus izteiksmes līdzekļus, kādi attiecīgajā brīdī būs vajadzīgi un iespējami. Viens no festivāla uzdevumiem allaž ir bijis veidot to kā laboratoriju, piedāvāt neierastus, jaunus mākslinieciskos izaicinājumus un nodrošināt radošu vidi gan māksliniekiem, gan skatītājiem. Arī gadījumā, ja kādu no jauniestudējumiem festivāla dienās tomēr nebūs iespējas izrādīt publiski, tos klātienē varēs noskatīties nākamajā gadā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pastnieks/-ce automobiļa vadītājs (slodze 0.7)  Darbavieta: Piegādes punkts Valmiera 1, Brēžas iela 3, Valmiera, LV-4201 Darba pienākumi: • kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem; • preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana; • pensiju piegāde; • sadarbības partneru preču tirdzniecība; • klientu informēšana par "Latvijas Pasta" pakalpojumiem. Prasības kandidātiem: • valsts valodas zināšanas atbilstoši vidējā līmeņa B (1) pakāpei; • vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem; • atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi; • laba teritorijas pārziņa; • B kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto.  Piedāvājam: • stabilu atalgojumu no 304.50 EUR (Bruto); • papildus mainīgo algas daļu; • degvielas kompensāciju; • auto amortizācijas kompensāciju; • pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu; • veselības apdrošināšanas polisi. Darba laiks no 6:00-12:00. Papildu informācija:  CV ar norādi Pastnieks automobiļa vadītājs/- a PP Valmiera 1 sūtīt AS "Latvijas Pasta" Personāla vadības departamentam pa pastu vai e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 22039501, 67608493 Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brēžas iela 3, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-20 Kontaktpersona: Nadežda Volosanova Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri