Valmieras Ziņas

Izsludina konkursu “Burtnieku novada lepnums”

Latvijas simtgades gadā Burtnieku novada pašvaldība izsludina konkursu “Burtnieku novada lepnums”, portāls “Valmieras Ziņas” uzzināja Burtnieku novada pašvaldībā.

Šī gada 18. novembrī Valmieras pagasta kultūras namā pirmo reizi Valsts svētku svinību laikā tiks godināti apbalvojuma “Burtnieku novada lepnums” saņēmēji, izceļot līdzcilvēku sabiedriski nozīmīgākos darbus novada labā un tā attīstības veicināšanā, kā arī novada tēla popularizēšanā Latvijā un pasaulē.

Nomināciju “Burtnieka novada lepnums” konkursā var saņemt ikviens, kurš ir sabiedriski aktīvs, ir rīkojies pašaizliedzīgi līdzcilvēku labā, devis ieguldījumu Burtnieku novada attīstībā, izglītībā, kultūrā, īstenojis mazāku vai lielāka mēroga pasākumu vai aktivitāti Burtnieku novadā, kā arī ikdienā cildina ģimeniskās vērtības sabiedrībā.

Konkursam “Burtnieku novada lepnums” pieteikumus var iesniegt no 20. septembra līdz 5. oktobrim. Pieteikuma anketa pieejama Burtnieku novada pašvaldības pagastu pārvaldēs un kultūras namos, kā arī elektroniski mājaslapā šeit. Pieteikumus var iesniegt personīgi Burtnieku novada pašvaldībā, sūtot pa pastu uz adresi Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219 vai parakstītu ar drošu elektronisko parakstu uz elektronisko pasta adresi info@burtniekunoavds.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Saeimas vēlēšanu rezultātus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri