Valmieras Ziņas

IUB konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu reģionos aizliedzis slēgt līgumus septiņās lotēs

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB), izskatot iesniegtās sūdzības Autotransporta direkcijas konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu ar autobusiem reģionālās nozīmes maršrutu tīklā, aizliedzis slēgt līgumus septiņās daļās jeb lotēs, aģentūrai LETA pavēstīja IUB.

IUB Iesniegumu izskatīšanas komisijas lēmumā teikts, ka atcelts pieņemtais lēmums 4., 5., 10., 13., 14., 15. un 16.lotē, kas atbilstoši konkursa nolikumam ir lote “Gulbene, Alūksne, Balvi”, “Jelgava, Dobele”, “Madona”, “Rēzekne, Ludza”, “Talsi, Tukums”, “Valmiera, Valka, Smiltene” un “Ventspils”.

Birojā norādīja, ka, izskatot astoņu pārvadātāju iesniegumus par Autotransporta direkcijas rīkoto atklāto konkursu “Par tiesību piešķiršanu sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanai ar autobusiem reģionālās nozīmes maršrutu tīklā”, IUB atzinis par pamatotiem vairākus iebildumus par pasūtītāja piedāvājumu vērtēšanas procesā pieļautajiem pārkāpumiem.

Tādējādi IUB aizliedzis slēgt iepirkuma līgumus septiņās konkursa lotēs, bet vienā konkursa lotē atcēlis lēmumu par konkursa izbeigšanu bez rezultātiem, uzdodot šajās lotēs veikt atkārtotu piedāvājumu vērtēšanu. Savukārt trijās konkursa lotēs IUB atstāja spēkā pasūtītāja pieņemto lēmumu par konkursa izbeigšanu bez rezultātiem.

Autotransporta direkcijai uzdots 30 darba dienu laikā no lēmuma paziņošanas dienas novērst iesniegumu izskatīšanas komisijas konstatētos pārkāpumus, atkārtoti izvērtējot konkursa 4., 5., 10., 13., 14., 15. un 16. lotē iesniegtos piedāvājumus. Autotransporta direkcijai atbilstoši Publisko iepirkumu likumam jāpieņem lēmums, nosūtot paziņojums IUB un visiem pretendentiem, turklāt vienlaicīgi jānosūta IUB visu informāciju attiecībā uz lēmuma pieņemšanu un komisijas konstatēto pārkāpumu novēršanu.

IUB minēja, ka personu apvienība, kuru veido SIA “Gulbenes autobuss” un SIA “Balvu autotransports”, apstrīdēja konkursa ceturtās jeb “Gulbene, Alūksne, Balvi” un desmitās jeb “Madona” lotes rezultātus. Birojs konstatēja, ka pasūtītāja lēmums ceturtajā lotē ir nepamatots, jo nav veikta nepamatoti lēta piedāvājuma pārbaude un pasūtītājs nav sniedzis objektīvu pamatojumu konkrētā piedāvājuma izvēlei, savukārt konkursa desmitajā lotē personu apvienības piedāvājums nepamatoti ir atzīts par neatbilstošu un noraidīts.

SIA “VTU Valmiera” apstrīdēja konkursa 15. jeb “Valmiera, Valka, Smiltene” lotes rezultātus. IUB konstatēja, ka pasūtītājs ir pieļāvis pārkāpumus, izvērtējot šajā lotē par uzvarētāju atzītā pretendenta personu apvienību, kuru veido SIA “Sabiedriskais autobuss” un Lietuvas “Vlasava,” piedāvājumā iekļauto izmaksu pamatotību.

SIA “Norma-A” apstrīdēja konkursa desmitās jeb “Madona” un 13. jeb “Rēzekne, Ludza” lotes rezultātus. IUB konstatēja, ka tā piedāvājumi šajās lotēs nepamatoti ir atzīti par neatbilstošiem un noraidīti.

Personu apvienība, kuru veido SIA “Dobeles autobusu parks” un SIA “Jelgavas autobusu parks”, apstrīdēja konkursa piektās jeb “Jelgava, Dobele” lotes rezultātus, un IUB konstatēja, ka pasūtītājs ir pieļāvis pārkāpumus uzvarējušā pretendenta AS “Liepājas autobusu parks” piedāvājuma vērtēšanā, proti, pieļāvis minētā pretendenta piedāvājuma neatļautu grozīšanu.

SIA “Tukuma auto” apstrīdēja konkursa piektās jeb “Jelgava, Dobele” un 14. jeb “Talsi, Tukums” lotes rezultātus. IUB konstatēja, ka tā piedāvājums konkursa piektajā lotē nepamatoti ir atzīts par neatbilstošu un noraidīts, savukārt pasūtītāja lēmums 14.lotē ir nepamatots, jo nav veikta nepamatoti lēta piedāvājuma pārbaude un pasūtītājs nav sniedzis objektīvu pamatojumu konkrētā piedāvājuma izvēlei.

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” apstrīdēja konkursa 16. jeb “Ventspils” lotes rezultātus. IUB konstatēja, ka pasūtītājs ir pieļāvis atsevišķus pārkāpumus, izvērtējot šajā lotē par uzvarētāju atzītā pretendenta AS “Talsu autotransports” piedāvājumā iekļauto izmaksu pamatotību un spēju iesaistīt pakalpojumu sniegšanā bez izmešu autobusus.

Savukārt SIA “Jēkabpils autobusu parks” apstrīdēja konkursa sestās jeb “Jēkabpils, Preiļi, Līvāni” lotes rezultātus. IUB konstatēja, ka tā piedāvājums nepamatoti ir atzīts par neatbilstošu un noraidīts.

AS “Cata” apstrīdēja konkursa otrās jeb “Cēsis”, devītās jeb “Limbaži, Sigulda” un 11. jeb “Ogre, Aizkraukle” lotes rezultātus. IUB konstatēja, ka tā piedāvājumi šajās lotēs pamatoti ir atzīti par neatbilstošiem un noraidīti, jo pretendents piedāvāja mazāku bruto likmi darbiniekam, proti, autobusa vadītājam mēnesī par autobusa vadīšanas un sagatavošanās laiku, nekā bija noteicis pasūtītājs tehniskajā specifikācijā.

Tāpat IUB uzdevis Autotransporta direkcijai atmaksāt personu apvienības, kuru veido “Gulbenes autobuss” un “Balvu autotransports” iemaksātos depozītus par konkursa 4. (“Gulbene, Alūksne, Balvi”) un 10. (“Madona”) loti, “VTU Valmiera” iemaksāto depozītu par 15. (“Valmiera, Valka, Smiltene”) loti, “Norma-A” iemaksātos depozītus par 10. (“Madona”) un 13. (“Rēzekne, Ludza”) loti, personu apvienības, kuru veido “Dobeles autobusu parks” un “Jelgavas autobusu parks”, iemaksāto depozītu par 5. (“Jelgava, Dobele”) loti, “Tukuma auto” iemaksātos depozītus par 5. (“Jelgava, Dobele”) un 14. (“Talsi, Tukums”) loti, kā arī “Ventspils reiss” iemaksāto depozītu par 16.loti.

IUB nolēmis atstāt spēkā Autotransporta direkcijas lēmumus 2. (“Cēsis”), 9. (“Limbaži, Sigulda”) un 11. (“Ogre, Aizkraukle”) lotē.

Savukārt atcelts direkcijas pieņemtais lēmums par konkursa 6. (“Jēkabpils, Preiļi, Līvāni”) lotes izbeigšanu bez rezultātiem. Šīs lotes rezultātu Autotransporta direkcijai uzdots 30 dienu laikā no lēmuma paziņošanas dienas novērst un atkārtoti izvērtēt vienu šajā lotē iesniegto piedāvājumu. Tāpat direkcijai uzdots atmaksāt “Jēkabpils autobusu parka” iemaksāto depozītu par 6. (“Jēkabpils, Preiļi, Līvāni”) loti.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu no 2021.gada Autotransporta direkcija izraudzījās uzvarētājus 12 maršrutu tīkla daļās jeb lotēs no kopumā 16.

Tostarp lotē “Bauska” par uzvarēju tika atzīta AS “Nordeka”, lotē “Daugavpils, Krāslava” – SIA “Daugavpils autobusu parks”, lotē “Gulbene, Alūksne, Balvi” – apvienība AS “Nordeka” un SIA “Sabiedriskais autobuss”, lotē “Jelgava, Dobele” – AS “Liepājas autobusu parks”, lotē “Kuldīga, Saldus” – SIA “Sabiedriskais autobuss”, lotē “Liepāja” – AS “Liepājas autobusu parks”, lotē “Madona” – SIA “Tukuma auto”, lotē “Pierīga” – apvienība AS “Liepājas autobusu parks”, SIA “Sabiedriskais autobuss” un AS “Nordeka”, lotē “Rēzekne, Ludza” – AS “Rēzeknes autobusu parks”, lotē “Talsi, Tukums” – AS “Talsu autotransports” lotē “Talsi, Tukums”, lotē “Valmiera, Valka, Smiltene” – apvienība SIA “Sabiedriskais autobuss” un Lietuvas “Vlasava” bet lotē “Ventspils” – AS “Talsu autotransports”.

Pretendenti IUB ir iesniedza 11 sūdzības par konkursa rezultātiem.

Savukārt piecās lotēs, kur pārsūdzību nebija, ir noslēgti līgumi ar uzvarētājiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu bistro pakalpojuma darbiniekam (-cei) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”, Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze apkalpošanas jomā; prasme sadarboties ar klientiem; godīgums un atbildības sajūta; pozitīva attieksme pret darbu; spēja strādāt komandā un maiņu darbā; Valsts valodas zināšanas, vēlams krievu un angļu valodas zināšanas sarunu valodas līmenī. Galvenie darba pienākumi: ēdienu un dzērienu pasniegšana; raksturot ēdienus un dzērienus ēdienkartē, ieinteresēt klientus, sniedzot informāciju par produkciju; pircēju apkalpošana pie kases; strādāt ar tehnoloģisko aprīkojumu (kafijas automāts u.c.); sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Darba alga no EUR 750-850 (bruto) Sīkāka informācija pa telefonu 26167218. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi – BISTRO PAKALPOJUMA DARBINIEKS VALMIERĀ. Profesija: BISTRO PAKALPOJUMU DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-28 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas, pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu Remontstrādnieks ar atrašanās vietu Valmierā. Galvenie darba pienākumi: veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: inženierkomunikāciju apsaimniekošana; ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; tttelpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimeri; citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības kandidātiem: pieredze saimniecisko darbu veikšanā; zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; spēja strādāt patstāvīgi un komandā. “B” kategorijas autovadītāja apliecība; precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: interesantu darbu stabilā uzņēmumā; mūsdienīgu darba vidi; darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga pārbaude laikā (3 mēn.) 5,50 EUR/h (bruto). Pēc pārbaudes laika 6,00EUR/h (bruto). CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi – REMONTSRĀDNIEKS Valmierā. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-28 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri