Valmieras Ziņas

Interesenti aicināti uz tikšanos ar Arni Rumbenieku Jāņa Daliņa stadionā

Lasīšanas laiks: 2 min

Piektdien, 10. novembrī, 16:00 Jāņa Daliņa stadions kafejnīcas telpās  visi interesenti aicināti uz tikšanos ar olimpieti par veselību un kustību – lekcija “Tikšanās ar Olimpieti Arni Rumbenieku” Valmieras novada skolās.

Lekcijas laikā Latvijas labākais soļotājs, Londonas, Riodežaneiro un Tokijas olimpisko spēļu dalībnieks Arnis Rumbenieks, kurš augusta beigās atgriezās no Pasaules čempionāta vieglatlētikā Budapeštā, kur klimatiski neparocīgos laikapstākļos izcīnīja 32.v .vietu 35km soļošanā, dalīsies pieredzē par veselīga uztura un fizisko aktivitāšu nozīmīgumu mūsu ikdienā. Interesentiem būs iespēja uzzināt dažādus padomus un uzklausīt ieteikumus no paša sportista sadzīves un pieredzes, savukārt sarunas noslēgumā – uzdot jautājumus. Pēc jautājumu un atbilžu sesijas aktīvākajiem pasākuma dalībniekiem tiks pasniegtas īpaši sarūpētas balvas.

Neskatoties uz to, ka šobrīd pilnā sparā rit gatavošanās Parīzes Olimpiskajām spēlēm, sportists vēlas rast laiku, lai tiktos gan ar saviem atbalstītājiem un citiem klausītājiem, mudinot un motivējot ikvienu uzlabot savas dzīves kvalitāti: “Man kā profesionālam sportistam ir uzdevums rūpēties par savu veselību, tas sevī ietver fiziskas aktivitātes un diētu, kas sekmē to, lai manas darba spējas dienu no dienas uzlabotos. Šo pieredzi vēlos nodot tālāk, tādējādi uzlabojot līdzcilvēku un sabiedrības labklājību un dzīvesprieku.”

Sportists ar savu pieredzi un vēstījumu jau vairākus gadus viesojas dažādās Latvijas skolās un internātskolās, runājot ar bērniem, jauniešiem un citiem interesentiem, ar savu piemēru vēršot uzmanību, kā caur fiziskām aktivitātēm un sabalansētu uzturu uzlabot savu labsajūtu un produktivitāti.

Aicināts ir ikviens klausītājs. Ieeja pasākumā bez maksas.

 

Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar : ‘Valmieras novada pašvaldība, AS “Valmieras stikla šķiedra”, ”Gardu muti zelteri”, SIA “BONO “, ”Suunto”, ”Dion sportlab”, ”Finlo”, ”Valmieras Olimpiskais centrs”, Kinoteātris “Gaisma”, ”Tehauto”, ”VAKS”.

Sīkāka informācija

Arnis Rumbenieks

Tel.: +371 26331600

e-pasts: arnis.rumbenieks@gmail.com

Facebook, Instagram: Arnis Rumbenieks

 

Tiekamies!

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri