Valmieras Ziņas

Individuālas un grupu apmācības

Lasīšanas laiks: 2 min

Vai jums patīk sports un vēlaties padarīt savu ķermeni vēl skaistāku? Nevilcinieties – jūsu ķermenis ir regulāri jātrenē un jāstiprina, un tad jūs gūsiet labus rezultātus. Viens no labākajiem veidiem, kā saglabāt formu, ir trenēties sporta zālē kopā ar profesionālu treneri. Uzziniet, kāpēc jums vajadzētu apmeklēt sporta zāli, kādas ir treniņu iespējas un kā izvairīties no nepatīkamām traumām, izlasot šo īso rakstu.

Izvairieties no traumām

Jāsaka, ka sports ir atbildīga nodarbošanās. Jūs esat atbildīgs pirmkārt un galvenokārt pats par sevi. Tāpēc, ja pārspīlēsiet vai darīsiet kaut ko nepareizi, iespējamas traumas. Labā ziņa ir tā, ka ar pieredzējuša trenera palīdzību var izvairīties no jebkādām traumām. Ja vien jūs ievērojat speciālista padomus un nesteidzaties priekšlaicīgi sasniegt labākus rezultātus, jūsu treniņi būs produktīvi un veiksmīgi.

Individuālie treniņu grafiki

Apmeklējot trenažieru zāli un izvēloties individuālu darbu ar treneri, speciālists atbilstoši jūsu ķermeņa uzbūvei un pašreizējām iespējām izvēlas jums piemērotāko. Tā ir pakāpeniska, vienmērīga izaugsme, kas notiek droši un pārliecinoši, maksimāli izmantojot jūsu resursus – ne pārspīlējot, ne arī nepietiekami. Pieredzējis treneris palīdzēs jums atrast savu ideālo ritmu un to uzturēt, katru reizi pakāpeniski paaugstinot latiņu.

Grupu treniņi

Individuālie treniņi neapšaubāmi ir vieni no dārgākajiem, tāpēc, ja meklējat vienkāršāku un nebūt ne sliktāku variantu, ieteicams izvēlēties treniņus mazākās un lielākās grupās. Jūs trenēsieties kopā ar citiem un saglabāsiet augstu motivāciju. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuri ir apņēmības pilni vingrot, bet ātri atmet un padodas, sastopoties ar pirmajām grūtībām. Treniņi grupā vienmēr sniegs jums lielāku motivāciju un degsmi.

Vienkārši reģistrējieties sporta zālē, kas atrodas vistuvāk jūsu dzīvesvietai – un dodieties uz priekšu. Izvēlieties sev piemērotu laiku un vietu, kā arī grupu vai treneri. Vēl viena lieliska iespēja ir vingrot kopā ar draugiem vai ģimeni. Tas būs vēl labāks veids, kā saglabāt motivāciju un iedvesmot vienam otru.

Ir daudz dažādu treniņu iespēju, kas atbilst visdažādākajām fitnesa vajadzībām. Ir pienācis laiks apgūt savu ķermeni un baudīt vēl labāku veselību un labsajūtu!

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja esi precīzs un saimniecisks, mīli kārtību un spēsi veikt sadzīvisku remontu, transportlīdzekļu apkopi, tad iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā  Valsts vides dienesta (Nr. 90000017078)Administratīvā departamenta Saimniecības vadītāja amatā (viena darbinieka amata vieta uz nenoteiktu laiku)  Mēs piedāvājam:  interesantu un radošu darbu; vērtīgu pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas ; mēnešalgu no 932 līdz 1398 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši zināšanām un pieredzei; veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē paredzētus ar papildu atlīdzību saistītus pasākumus; darba vietu kādā no mūsu birojiem - Valmierā vai Madonā.   Uzticēsim Tev:   pārzināt un pārvaldīt Dienesta nekustamos īpašumus; rūpēties un materiāli tehniski nodrošināt Valmieras un Madonas biroju; sniegt atbalstu kolēģiem transporta jautājumos; veikt transportlīdzekļu, tai skaitā ūdens transportlīdzekļu lietošanas, remontu, nobraukumu un degvielas izlietojumu uzraudzību; uzraudzīt un rūpēties par iekārtām un biroja tehniku; organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības prasību ievērošanu.   Sagaidām, lai Tev ir:  profesionālā pieredze līdzīgā amatā, vēlams valsts pārvaldes iestādē; zināšanas un prasmes ēku un teritoriju apsaimniekošanā un autoparka uzturēšanā, tehniskās zināšanas par ēkās iebūvēto sistēmu darbību un pamatprasmes ēku remontdarbos; vēlama augstākā izglītība; labas iemaņas darbā ar standarta datorprogrammām un biroja tehniku; spēja precīzi un operatīvi izpildīt uzdevumus, darbu plānošanas prasmes, augsta atbildības sajūta, noturība stresa situācijās; B kategorijas autovadītāja apliecība; elektroniskais paraksts. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) Valsts vides dienestam uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Saimniecības vadītājs”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-07 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Ja vēlies iegūt profesionālo pieredzi administratīvajās tiesībās, Tev rūp vides aizsardzība un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu,iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandāValsts vides dienesta Juridiskā departamenta Administratīvo sodu piemērošanas daļas vecākā inspektora (jurista) amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: vērtīgu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē administratīvā pārkāpuma procesa jomā; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem darba kolēģiem; mēnešalgu no 1008 līdz 1512 euro pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši kvalifikācijai un prasmēm; darba vietu kādā no mūsu birojiem Valmierā vai Madonā, ar iespēju strādāt daļēji attālināti. Uzticēsim Tev: izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un pieņemt lēmumus par administratīviem pārkāpumiem vides piesārņošanas, atkritumu apsaimniekošanas, zvejas un dabas resursu izmantošanas jomā; sekot līdzi piemēroto administratīvo sodu samaksai. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs; vēlama pieredze dokumentu sagatavošanā un tiesību normu piemērošanā; vēlamas zināšanas par vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un administratīvā pārkāpuma procesu; spēja analizēt informāciju un pieņemt lēmumu, labas plānošanas un organizēšanas prasmes, un komunikācijas prasmes. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – ASPD_jurists”)  Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045.  Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-06 Kontaktpersona: E-pasts: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri