Valmieras Ziņas

Iesniegumu pašvaldības pabalstiem iespējams nosūtīt attālināti

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus izvērtēt iespējas iesniegumu pašvaldības pabalstiem Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvaldē iesniegt attālināti, izmantojot e-pakalpojumu un piesakoties pabalstiem portālā www.latvija.lv vai nosūtot to parakstītu ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu slp@valmiera.lv, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Pirms ierašanās klātienē apmeklētāji aicināti vispirms sazināties ar Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvaldi, zvanot pa tālruni 64207153, 64210690 vai rakstot e-pastu slp@valmiera.lv, lai precizētu informāciju par iespēju pabalstam pieteikties attālināti.

Sociālo lietu pārvaldes darbinieks pārrunās iedzīvotāja iespējas iesniegt iesniegumu elektroniski vai nogādāt to iestādei.

Jo īpaši aicināti izmantot attālinātās pabalsta pieteikšanas iespējas seniori un personas ar invaliditāti, kuras plāno pieteikties pabalstam, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar dzīvojamās telpas lietošanu. Pabalstu var pieprasīt vienu reizi visa gada garumā, tā apmērs ir 300 EUR.        

Pabalstu var pieprasīt:

  • persona ar I invaliditātes grupu vai ģimene, kurā ir persona ar I invaliditātes grupu;
  • ģimene, kurā ir bērns ar invaliditāti;
  • vienatnē dzīvojošs nestrādājošs vecuma pensionārs vai nestrādājoša persona ar invaliditāti, kura vecuma vai invaliditātes pensija, vai sociālā nodrošinājuma pabalsts nepārsniedz 85% no minimālās mēneša darba algas apmēra;
  • ģimene, kurā visi ģimenes locekļi ir nestrādājoši vecuma pensionāri vai nestrādājošas personas ar invaliditāti, kur katra ģimenes locekļa vecuma vai invaliditātes pensija, vai sociālā nodrošinājuma pabalsts nepārsniedz 70% no minimālās mēneša darba algas apmēra.

Plašāka informācija par citiem Valmieras pilsētas pašvaldībā pieejamiem pabalstiem saistošajos noteikums Nr.340 “Par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu par maznodrošinātu un pašvaldības sociālās palīdzības pabalstiem Valmieras pilsētā”, Nr.341  “Par pašvaldības pabalstiem Valmieras pilsētas pašvaldībā” un Nr.342 “Par Valmieras pilsētas pašvaldības materiālo atbalstu bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem bērniem, audžuģimenēm un daudzbērnu ģimenēm”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā speciālo pedagogu (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz nenoteiktu laiku pilnai darba likmei (30 stundas nedēļā jeb 1,0 likme) Ja Tev ir vēlme: īstenot pirmsskolas izglītības programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un skolotājiem, sniegt konsultācijas un skaidrojumu par veiktās izpētes rezultātiem, attīstības dinamiku un ieteikumus turpmākam izglītības procesam; sagatavot rakstveida atzinumus par izglītojamo pārbaudes rezultātiem; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu EUR 790,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 26. martam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-26 Kontaktpersona: CV, mot.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt pers. vai sūtīt uz spriditis@valmiera.edu.lv, 64231434.

Mūsu partneri