Valmieras Ziņas

Iesniegumu pašvaldības pabalstiem iespējams nosūtīt attālināti

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus izvērtēt iespējas iesniegumu pašvaldības pabalstiem Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvaldē iesniegt attālināti, izmantojot e-pakalpojumu un piesakoties pabalstiem portālā www.latvija.lv vai nosūtot to parakstītu ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu slp@valmiera.lv, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Pirms ierašanās klātienē apmeklētāji aicināti vispirms sazināties ar Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvaldi, zvanot pa tālruni 64207153, 64210690 vai rakstot e-pastu slp@valmiera.lv, lai precizētu informāciju par iespēju pabalstam pieteikties attālināti.

Sociālo lietu pārvaldes darbinieks pārrunās iedzīvotāja iespējas iesniegt iesniegumu elektroniski vai nogādāt to iestādei.

Jo īpaši aicināti izmantot attālinātās pabalsta pieteikšanas iespējas seniori un personas ar invaliditāti, kuras plāno pieteikties pabalstam, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar dzīvojamās telpas lietošanu. Pabalstu var pieprasīt vienu reizi visa gada garumā, tā apmērs ir 300 EUR.        

Pabalstu var pieprasīt:

  • persona ar I invaliditātes grupu vai ģimene, kurā ir persona ar I invaliditātes grupu;
  • ģimene, kurā ir bērns ar invaliditāti;
  • vienatnē dzīvojošs nestrādājošs vecuma pensionārs vai nestrādājoša persona ar invaliditāti, kura vecuma vai invaliditātes pensija, vai sociālā nodrošinājuma pabalsts nepārsniedz 85% no minimālās mēneša darba algas apmēra;
  • ģimene, kurā visi ģimenes locekļi ir nestrādājoši vecuma pensionāri vai nestrādājošas personas ar invaliditāti, kur katra ģimenes locekļa vecuma vai invaliditātes pensija, vai sociālā nodrošinājuma pabalsts nepārsniedz 70% no minimālās mēneša darba algas apmēra.

Plašāka informācija par citiem Valmieras pilsētas pašvaldībā pieejamiem pabalstiem saistošajos noteikums Nr.340 “Par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu par maznodrošinātu un pašvaldības sociālās palīdzības pabalstiem Valmieras pilsētā”, Nr.341  “Par pašvaldības pabalstiem Valmieras pilsētas pašvaldībā” un Nr.342 “Par Valmieras pilsētas pašvaldības materiālo atbalstu bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem bērniem, audžuģimenēm un daudzbērnu ģimenēm”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "Lat Met" aicina darbā ROKAS LOKMETINĀTĀJU (MMA). Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs „Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Amata pienākumi: Atbilstoši rasējumiem un metāldarbnīcu vadītāja norādījumiem izgatavot nestandarta metāla izstrādājumus t. sk. sagatavot detaļas, veikt sagatvoto detaļu metināšanu. Nepieciešamības gadījumā veikt arī izstrādājumu montāžu objektā. Prasības pretendentiem: Spēja pastāvīgi, precīzi un savlaicīgi paveikt uzticētos pienākumus; Precizitāte un augsta atbildības sajūta. Par priekšrocību tiks uzskatīta: Autovadītāja apliecība; Papildus zināšanas citās jomās. Lat Met nodrošina: Pilnībā rekonstruētas ražošanas telpas; Mūsdienīgus darba apstākļus; Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu; Iepazīstināšanu ar amata pienākumiem un ražošanas procesa nodrošināšanas kārtību. Darba laiks: darba dienās 09:00 – 17:00, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikties uz brīvo metinātāja vietu iespējams sazinoties pa tālruni 29429956 vai sūtot CV uz e-pasta adresi info@latmet.com Vispārēju informāciju par Lat Met darbību iespējams iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.latmet.com SIA "Lat Met" pamatā ir metāla apstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vārti, sētas, margas, tirdzniecības stendi, nestandarta metāla izstrādājumi, kuru vienas detaļas svars nepārsniedz 0,5t, garums- 12m). Uzņēmums nodarbojas arī ar sekciju veida garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un servisa nodrošināšanu, vizuālās reklāmas izgatavošanu, skārda izstrādājumu izgatavošanu, vārtu automātikas tirdzniecību un apkalpošanu. Daļa no produkcijas tiek eksportēta. Profesija: ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-23 Kontaktpersona: Pieteikties iespējams sazinoties pa tālr.29429956 vai sūtot CV uz e-pasta adresi info@latmet.com

Mūsu partneri