Valmieras Ziņas

Iedzīvotājus aicina balsot par konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2019” simpātiskāko ēku

Konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2019” organizatori aicina iedzīvotājus iesaistīties konkursa norisē un līdz šā gada 18. jūnija plkst. 23.59 balsot par sev simpātiskāko šā gada konkursam pieteikto energoefektīvāko ēku Latvijā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Evita Urpena. 

Konkursa tīmekļa vietnē publicēta informācija par visām šā gada konkursam pieteiktajām ēkām.  To staprā publiskam vērtējumam izvirzītas arī četras daudzdzīvokļu ēkas Valmierā – Ķieģeļu ielā 8, Mālu ielā 1, Stacijas ielā 14 un Kārļa Blaumaņa ielā 2. Ēka, par kuru nobalsos visvairāk iedzīvotāju, saņems konkursa Simpātiju balvu. Balsot pilsētu iedzīvotāji aicināti konkursa tīmekļa vietnē: http://energoefektivakaeka.lv/index.php/balsosana-2019.

Konkurss „Energoefektīvākā ēka Latvijā” tiek organizēts ar mērķi veicināt labo praksi ēku energoefektivitātes un ilgtspējas jomā, īstenojot energoefektīvu ēku būvniecību, atjaunošanu un pārbūvi. Šogad konkursā „Energoefektīvākā ēka Latvijā 209” kopumā tika iesniegti 27 projektu pieteikumi. Noslēguma pasākums un konkursa laureātu apbalvošana notiks šā gada 20. jūnijā.

Konkursu organizē Ekonomikas ministrija sadarbībā ar žurnālu „Būvinženieris” un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju. 

Konkursa nolikums sagatavots sadarbībā ar informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” sadarbības partneriem – Latvijas Būvinženieru savienību, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociāciju, Latvijas Būvnieku asociāciju, Tehnisko ekspertu asociāciju, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociāciju, Rīgas Tehnisko universitāti, Būvmateriālu ražotāju asociāciju, Latvijas Ilgtspējīgas būvniecības padomi un Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienību.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri