Valmieras Ziņas

Hospiss LV uzsāk brīvprātīgo kustību Vidzemes slimnīcā

Lasīšanas laiks: 2 min

Parakstot svinīgo sadarbības līgumu un organizējot projektu “Svētku galds”, 28. februārī organizācija “Hospiss LV” un Vidzemes slimnīca, uzsāka brīvprātīgā darba projektu Hronisko pacientu aprūpes nodaļā. “Hospiss LV” šis ir pirmais sadarbības projekts, kas tiek īstenots ārpus Rīgas reģiona slimnīcām, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Vidzemes slimnīca” Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Agnija Upīte.

Labdarības organizācija “Hospiss LV”, kas iestājas par cieņpilnu attieksmi pret cilvēku līdz pēdējam elpas vilcienam un līdz šim aktīvi darbojās tikai Rīgā, paplašina savas darbības robežas, un ar savu labdarības projektu “Svētku galds” devās uz Vidzemes slimnīcu, lai uzsāktu aktīvu un ilglaicīgu sadarbību. 28. februārī “Hospiss LV” pārstāvji tikās ar pirmajiem brīvprātīgajiem, kas ir izrādījuši iniciatīvu un interesi darboties tieši Vidzemes slimnīcā.

Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs uzsver: ”Katrs projekts, ar kura palīdzību mēs varam uzlabot savu pacientu emocionālo stāvokli un labsajūtu ir atbalstāms. Mēs esam pagodināti, ka esam pirmie, kas uzsāk sadarbību ar “Hospiss LV” ārpus Rīgas robežām. Mērķis, protams, ir īstenot kvalitatīvu un profesionālu sadarbību, lai tas būtu atbalsts gan pacientiem, gan personālam, jo dažreiz tieši emocionālā līdzdalība ir svarīgāka ārstniecības procesā kā fiziskā.”

“Brīvprātīgā darbs nav iegriba, pēkšņi radies impulss izdarīt kaut ko labu. Šis darbs ir apsolījums un apņemšanās, pat pienākums. Pienākums pret vistrauslākajiem cilvēkiem, pret tiem, kam nevar pateikt, ka atnākšu citu dienu, reizi vai mēnesi. Hospiss pacienta tad var arī vairs nebūt. Brīvprātīgais ir apbrīnojams cilvēks savas nesavtības un sirds plašuma dēļ,” stāsta “Hospiss LV” valdes locekle Ilze Zosule.

Pirmajā sadarbības dienā, organizācijas “Hospiss LV” apmācītie brīvprātīgie īstenoja projektu “Svētku galds” Vidzemes slimnīcas Hronisko pacientu aprūpes nodaļā. “Svētku galda” ietvaros brīvprātīgie ar svētku galda “ratiņiem” devās uz nodaļu un iepriecināja tur esošos pacientus ar dažādiem našķiem. “Hospiss LV” cienasts noteikti atšķīrās no ierastā slimnīcas ēdiena un patiešām bija kā svētku galds! Projekta “Svētku galds” pacientu pieredzes stāsti liecina, ka, pat vairāk nekā gardumi, viņu sirdis silda un aizkustina izrādītā uzmanība un klātbūtne. Šo atbalstu novērtē ne tikai paši pacienti, bet arī viņu ģimenes, kuriem tuvinieka labsajūta un prieks ir galvenais. Svarīgākais, ko brīvprātīgie nodrošina, ir – uzklausīt, būt līdzās, nesteigties.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri