Valmieras Ziņas

Hanzas namiņos līdz Ziemassvētkiem būs atvērtas tirdzniecības vietas

Lasīšanas laiks: < 1 min

No 10. līdz 23. decembrim Valmierā, atbalstot vietējos mājražotājus un amatniekus, kā arī citus vietējo produktu un preču ražotājus, astoņos Hanzas namiņos laukumā pie Hanzas sienas darbosies ielu tirdzniecības vietas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Ielu tirdzniecības vietas būs atvērtas darba dienās no plkst.12.00 līdz 19.00, kur pārsvarā varēs iegādāties vietējo amatu pratēju darinājumus, dažādas saimniecībā noderīgas lietas vai sarūpētu svētku dāvanas saviem tuvākajiem. Savukārt nedēļas nogalēs āra tirdzniecības vietas tiks atvērtas jau plkst.10.00 un darbosies līdz plkst.19.00, kad savu produkciju piedāvās mājražotāji un zemnieki, lai varētu sarūpēt gardus labumus svētku galdam. Savukārt par tūlītēju vēderprieku parūpēsies restorāns “Rātes vārti” un “Valtera restorāns”, piedāvājot gardus našķus un siltus dzērienus.

Vienlaikus pašvaldība atgādina, ka ārkārtējās situācijas laikā spēkā ir noteiktie drošības pasākumi tirdzniecības vietās, tajā skaitā ielu tirdzniecībā un tirdzniecībā atklātā tirgus teritorijā, kas attiecas arī uz tirdzniecības vietu darbiniekiem un to apmeklētājiem:

  • mutes un deguna aizsegu lietošana gan veikalu, gan tirgu apmeklētājiem un darbiniekiem;
  • 2 metru distances ievērošana;
  • apmeklētāju informēšana par piesardzības prasībām;
  • pastiprinātas higiēnas ievērošana.

Ielu tirdzniecības vietas papildinās līdz šim Valmierā valdošo Ziemassvētku gaidīšanas laika sajūtu, ko ikdienā rada svētku rotājumi un nedēļas nogalēs arī noskaņu mūzika.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri