Valmieras Ziņas

Hanzas namiņos līdz Ziemassvētkiem būs atvērtas tirdzniecības vietas

Lasīšanas laiks: < 1 min

No 10. līdz 23. decembrim Valmierā, atbalstot vietējos mājražotājus un amatniekus, kā arī citus vietējo produktu un preču ražotājus, astoņos Hanzas namiņos laukumā pie Hanzas sienas darbosies ielu tirdzniecības vietas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Ielu tirdzniecības vietas būs atvērtas darba dienās no plkst.12.00 līdz 19.00, kur pārsvarā varēs iegādāties vietējo amatu pratēju darinājumus, dažādas saimniecībā noderīgas lietas vai sarūpētu svētku dāvanas saviem tuvākajiem. Savukārt nedēļas nogalēs āra tirdzniecības vietas tiks atvērtas jau plkst.10.00 un darbosies līdz plkst.19.00, kad savu produkciju piedāvās mājražotāji un zemnieki, lai varētu sarūpēt gardus labumus svētku galdam. Savukārt par tūlītēju vēderprieku parūpēsies restorāns “Rātes vārti” un “Valtera restorāns”, piedāvājot gardus našķus un siltus dzērienus.

Vienlaikus pašvaldība atgādina, ka ārkārtējās situācijas laikā spēkā ir noteiktie drošības pasākumi tirdzniecības vietās, tajā skaitā ielu tirdzniecībā un tirdzniecībā atklātā tirgus teritorijā, kas attiecas arī uz tirdzniecības vietu darbiniekiem un to apmeklētājiem:

  • mutes un deguna aizsegu lietošana gan veikalu, gan tirgu apmeklētājiem un darbiniekiem;
  • 2 metru distances ievērošana;
  • apmeklētāju informēšana par piesardzības prasībām;
  • pastiprinātas higiēnas ievērošana.

Ielu tirdzniecības vietas papildinās līdz šim Valmierā valdošo Ziemassvētku gaidīšanas laika sajūtu, ko ikdienā rada svētku rotājumi un nedēļas nogalēs arī noskaņu mūzika.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri