Valmieras Ziņas

Hanzas namiņi pārceļas un jaunu vietu, lai dotu iespēju tirgoties vietējiem ražotājiem (2)

Daudzi valmierieši jau noteikti ir pamanījuši, ka Hanzas namiņi no muzeja pagalma ir pārcēlušies uz laukumu pie Hanzas sienas. Vēl pagaidām tajos būs aplūkojama muzeja veidotā izstāde „RE: FORMA”, taču jūnijā tur sāks saimniekot vietējie ražotāji.

Valmieras attīstības aģentūras (VAA) uzņēmējdarbības vides attīstības vadītāja Baiba Zvejniece portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja: “Valmieras pilsētas pašvaldība un Valmieras attīstības aģentūra kopīgā sadarbībā meklē veidus kā atbalstīt dažādu grupu uzņēmējus. Domājot par to, kā atbalstīt mazos uzņēmējus, radās ideja, ka Valmieras centrā būtu jāizveido ielu tirdzniecības vietas, ko tirgotāji varētu izmantot bez maksas līdz pat šī gada beigām. Tā kā jau iepriekš, īstenojot projektu “Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai”, pašvaldība bija ieguvusi savā īpašumā Hanzas namiņus, ko līdz šim izmantoja Valmieras muzejs, radās doma tos atvēlēt vietējo ražotāju vajadzībām.”

VAA pārstāve pagaidām nevarēja atklāt precīzu laiku, kad Hanzas namiņi būs pieejami tirdzniecībai, jo pašlaik vēl tiek izstrādāts nolikums. Taču jau jūnijā tas būšot gatavs un tiks izsludināta pieteikšanās tirdzniecības vietām. Paredzēts, ka tirgotāji varēs izmantot namiņus rotācijas kārtībā. Prioritāte būs vietējiem amatniekiem un ražotājiem no topošā Valmieras novada un kaimiņu novadiem. Pieteikšanās veidlapa tiks publicēta tiešsaistē Valmieras pilsētas pašvaldības un Valmieras attīstības aģentūras mājaslapā. 

Pagaidām plānotas tirdzniecības vietas astoņos Hanzas namiņos. Pieci no tiem būs izvietoti gar Rīgas ielu, bet trīs pie gājēju celiņa, kas ved gar Hanzas sienu. Paredzams, ka tirgošanās notiks trīs dienas nedēļā – pārsvarā nedēļas nogalēs. Pēc 9.jūnija, kad varētu tikt mīkstināti ierobežojumi, tiks lemts par iespēju uzstādīt blakus namiņiem arī tirgotāju teltis.

Namiņos bez maksas tiks nodrošināts elektrības un ūdens pieslēgums. Tuvākā apkārtnē būs uzstādītas tualetes. 

Baiba Zvejniece atklāja, ka interese no tirgotājiem jau pašlaik ir liela, un daudzi gaida pieteikšanās sākumu. Tāpat ir saņemti ierosinājumi Hanzas laukumā organizēt arī kultūras aktivitātes, izveidojot nelielu skatuvi. Taču šī un vēl citas interesantas idejas pagaidām vēl ir apspriešanas stadijā.

 

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    ruta… - 29.05.2020 Atbildēt

    …..forši,,,vienā noteikti pa vasaru vajadzētu tirgot saldējumus!!!🍨🍨🍦🥤🍹

    kurmis - 29.05.2020 Atbildēt

    Vienā jātirgo medicīniskās maskas un prezervatīvus (vēlams caurus)

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums ar 2021.gada 1.septembri aicina darbā LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Prasības pretendentam: Augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē (var strādāt vidusskolas klasēs) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint Prasme darboties ar izglītības tehnoloģijām Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā. Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas par 1 slodzi no 869 EUR, saskaņā ar pedagoga ikgadējo tarifikāciju Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu Profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus Tālrunis informācijai: Direktores vietniece mācību procesa organizācijā Līga Ķezbere tālr. 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv, ar norādi kādai vakancei piesakāties, līdz 2021.gada 25.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-25 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

KRIEVU VALODAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Prasības pretendentam: Augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē (var strādāt vidusskolas klasēs) Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint Prasme darboties ar izglītības tehnoloģijām Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas par 1 slodzi no 869 EUR, saskaņā ar pedagoga ikgadējo tarifikāciju Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu Profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus Tālrunis informācijai: Direktores vietniece mācību procesa organizācijā Līga Ķezbere tālr. 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv, ar norādi kādai vakancei piesakāties, līdz 2021.gada 25.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-25 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv

Mūsu partneri