Grīnberga trejači dod cerību, taču no Valgas uzvaru atvest neizdodas

“Olybet” Latvijas – Igaunijas basketbola līgā zaudējumu izbraukuma spēlē nācās piedzīvot “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolistiem. Lai gan spēles pēdējās ceturtdaļas sākumā valmieriešiem bija deviņu punktu vadība, tomēr mača beigās nācās piedzīvot zaudējumu ar 69:74.

Ar trīs punktu metienu valmieriešu rēķinu Valgā atklāja Jānis Engers, uzsākot Roberta Zeiles komandai izrāvienu. Pēc Māra Ziedina precīzā metiena “Valmiera Glass/ViA” pirmās ceturtdaļas vidū sasniedza sev labvēlīgo 12:4, kas mājinieku treneri piespieda pieprasīt minūtes pārtraukumu. Ceturtdaļas otrajā pusē rezultatīvāka sērija padevās mājinieku komandai, taču līdz ar ceturkšņa beigu signālu metienu grozā raidīja Edmunds Elksnis, tādējādi pēc desmit nospēlētām minūtēm ļaujot valmieriešiem būt vadībā ar 16:15.

Otrā ceturkšņa sākumā Klāvs Dubults panāca savai komandai trīs punktu vadību, taču pēc tam iniciatīvu pārņēma “Valga/Valka”, atspēlējot deficītu un tiekot pie piecu punktu pārsvara. Pirmajā puslaikā klusais Jānis Kaufmanis perioda pēdējās divās minūtēs guva piecus punktus, bet puslaiku noslēdza Engera trīs punktu metiens, kas ļāva vidzemniekiem pārņemt minimālu vadību. Ejot lielajā pārtraukumā – 30:29.

Otrā puslaika ievadā abas komandas vairākkārt apmainījās ar trīs punktu metieniem un vadības grožiem. Ar Valtera Liepiņa trīs punktu metienu valmierieši panāca četru punktu pārsvaru, bet otrā laukuma pusē nekavējoties ar savu tālmetienu atbildēja “Valga/Valka” sastāvu pirms šīs spēles pastiprinājušais igauņu aizsargs Egerts Hallers. Trīs minūtes līdz trešās ceturtdaļas beigām vidzemnieki bija nonākuši iedzinējos ar trīs punktu starpību, bet Toms Kohanovs caurgājienā guva divus punktus ar sodu un trāpīja soda metienu, izlīdzinot mača rezultātu (47:47). Vairāk nekā trīs minūtes līdz perioda izskaņai savās ceturtajās personīgajās piezīmēs bija iedzīvojušies Elksnis un Kaufmanis, tādējādi radot bažas par komandas līderu iespējām palikt laukumā. Taču svarīgā brīdī pienesumu ar tālmetieniem deva Oto Grīnbergs, trāpot divus trejačus un ļaujot pirms pēdējām desmit minūtēm valmieriešiem būt priekšā ar 57:51.

Noslēdzošās ceturtdaļas sākumā Ervīns Ivanovs sasniedza valmieriešiem deviņu punktu pārsvaru, taču ar leģionāra Stīvena Brauna pūlēm mājinieki sadeldēja rezultāta starpību līdz divu precīzu metienu tiesai. Brauns, sajutis spēles garšu, turpināja vest savu komandu uz priekšu, individuāli sasniedzot divdesmit gūto punktu robežu. Pirms pēdējām četrām minūtēm rezultāts bija neizšķirts – 66:66. Divas minūtes līdz cīņas beigām valmierieši bija nonākuši jau iedzinējos, bet svarīgu trīs punktu metienu atkal grozā raidīja Grīnbergs. Tomēr spēles pēdējā minūtē veiksme nebija valmieriešu pusē. Cīnoties par bumbu divi komandas spēlētāji sadūrās un pazaudēja bumbu. Savukārt pēdējā uzbrukumā notika nesaprašanās un sekoja neprecīza piespēle. Līdz ar to panākumu varēja svinēt “Valga/Valka”, bet valmieriešiem bija jāpiekāpjas ar rezultātu 69:74.

Galvenais mājinieku uzvaras kaldinātājs ar 26 gūtiem punktiem bija komandas leģionārs Stīvens Brauns. Valmieriešu rindās rezultatīvākais ar 12 punktiem bija Jānis Kaufmanis, bet Oto Grīnbergam par punktu mazāk.

“Valga/Valka” – “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola 74:69 (15:16, 14:14, 22:27, 23:12)

Kaufmanis 12, Grīnbergs 11, Engers 10, Ziediņš 8, Liepiņš 8, Elksnis 8, Kohanovs 5, Ivanovs 5, Dubults 2.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai atbalstāt iniciatīvu atteikties no sāls lietošanas ielu uzturēšanā Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA EASTCON AG LV Starptautisks uzņēmums ar 23 darba gadu pieredzi Latvijā Aicinām darbā KLIENTU – PĀRDOŠANAS KONSULTANTUS TU BŪSI LIELISKS KOMANDAS BIEDRS – -) ja komunikācija ar cilvēkiem Tev dod prieku; -) ja smaids un optimisms ir Tava vizītkarte; -) ja mācīties no profesionāliem pārdevējiem – konsultantiem un dalīties ar savu skatījumu Tev būtu interesanti; -) ja Tev ir „B „kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto. MĒS PIEDĀVĀJAM : -) elastīgu darba grafiku ( arī darbdienu vakaros ); -) pievilcīgu atalgojumu ar bonusiem no pārdošanas rezultātiem no 700 līdz 3000 eiro bruto; -) iespēju strādāt savā reģionā; -) kvalitatīvu bezmaksas apmācību un atbalstu ikdienas darbā; -) vissvarīgākais – piedāvājam labu noskaņojumu un priecīgu kolektīvu, motivējošu kolēģi – vadītāju. DARBA PIENĀKUMI : -) iepazīstināt klientus ar produktu; -) izskaidrot produkta darbības principus un atbildēt uz klientu jautājumiem; -) izzināt klientu vajadzības, konsultēt un piedāvāt risinājumu; -) mācīties un augt kopā ar komandu. ( klientu meklēšana darba pienākumos neietilpst ) Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu : elita.juska@eastcon.lv līdz 01.03.2019.g. Pavadvēstulē, lūdzu, norādi : Kādus rezultātus savā dzīvē esi sasniedzis ( nav svarīgi, kādā jomā ).Ar ko esi lepojies un ar kādām metodēm panāc rezultātu ikdienas darbībā. Lūdzu, uzraksti savus plānus karjerā tuvākajam gadam. Gaidīsim izsmeļošu un konkrētu pieteikumu no Tevis jau šodien. Profesija: KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, un tās apkārtne Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-01 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli ar norādi sūtīt uz elita.juska@eastcon.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība