Gaušu “hat-trick” “Valmieras” futbolistu uzvarā turnīra tabulas kaimiņu duelī

Lasīšanas laiks: 2 min

Leu Gaušu izceļoties ar trīs gūtiem vārtiem, “Valmieras” vienība svētdien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas 29.kārtas mačā viesos ar 4:1 (2:0) pārspēja “Liepāju” un atņēma pretiniekiem ceturto vietu turnīra tabulā.

No trešās vietas ieguvējas “Audas” valmieriešus šķir viens punkts, turklāt Jurģa Kalna vadītajai komandai ir viena spēle rezervē.

Valmieras” komandai ar raidījumu savos vārtos palīdzēja Bakari Sanē. “Liepājai” vienīgos vārtus guva Henri Staničs.

Vidzemnieki mača ievadā izpildīja vairākus stūra sitienus pie “Liepājas” vārtiem un pēc ceturtā no tiem septītajā minūtē precīzu sitienu ar galvu izpildīja Gaušu. Vadībā valmierieši nostiprinājās 39.minūtē, kad mājinieki rupji kļūdījās savā soda laukumā, kas Gaušu ļāva panākt 2:0.

Pirmā puslaika beigās uz “Liepājas” vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, taču kompensācijas laika pirmajā minūtē Gaušu sisto bumbu atvairīja Dāvis Ošs, kurš revanšējās par paša pirms tam izdarīto pārkāpumu.

56.minūtē Gaušu piespēlēja gar vārtiem un bumbu savā cietoksnī ieraidīja Sanē – 3:0 Latvijas eksčempionu labā. Puslaika vidū, 67.minūtē, Staničs vienus vārtus atguva. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas 12 minūtes, pēc VAR iesaistes tika konstatēts, ka “Liepājas” uzbrucējs Mustafa Diāvs rupji pārkāpis noteikumus un viņam laukuma bija jāatstāj.

Kompensācijas laika trešajā minūtē Gaušu ātra uzbrukuma noslēgumā izdarīja sitienu vārtu augšējā stūrī un panāca 4:1.

Vēl šodien “Tukums 2000″/”Telms” Tukuma pilsētas stadionā tiksies ar Salaspils “Super Nova”.

Piektdien “Audas” komanda Rīgā ar 3:1 uzvarēja “Metta” futbolistus, sestdien ar bezvārtu neizšķirtu beidzās “Jelgavas” – “Daugavpils” un RFS – “Riga” cīņas.

Turnīra tabulas galvgalī ar 71 punktu 29 spēlēs ir “Riga”, kurai ar 68 punktiem seko RFS. Trešā ir 45 punktus guvusī “Auda”, kurai ar 44 punktiem 28 dueļos seko “Liepāja” un ar 43 punktiem 29 cīņās – “Liepāja”. 29 cīņās 34 punktus ir sakrājusi “Jelgava”, bet – 29 punktus – “Metta”, “Tukums 2000″/”Telms” ir 27 punkti 28 mačos, “Daugavpils” sakrājusi 26 punktus 29 spēlēs, bet Salaspils “Super Nova” ir astoņi punkti 27 mačos.

Iepriekšējā sezonā pirmo reizi vēsturē par čempioniem kļuva valmierieši, sudrabu izcīnīja “Riga”, bet bronzu – RFS, bet Latvijas kausa izcīņā uzvarēja “Auda”.

Čempions noskaidrosies pēc četros riņķos aizvadītām 36 spēļu kārtām. Kopumā notiks 180 spēles.

2023.gada sezonā Latvijā pirmo reizi tiek izmantota video tiesneša asistenta (VAR) sistēma.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AICINA PIEVIENOTIES APDROŠINĀŠANAS KONSULTANTUS VALMIERĀ Ja uzskati sevi par veiksmīgu pārdošanas speciālistu vai vēlies par tādu kļūt un Tevi interesē apdrošināšanas pakalpojumi - pievienojies Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāles komandai! Ko dara apdrošināšanas konsultants? • Piedāvājot klientiem vispiemērotākos dzīvības un veselības apdrošināšanas pakalpojumus, nodrošina mūsu klientiem, viņu ģimenes locekļiem un uzņēmumu darbiniekiem drošību un finansiālo aizsardzību neparedzētās dzīvas situācijās Kas raksturo veiksmīgu konsultantu? • Lielisks sarunu partneris ar interesi ikdienā komunicēt ar dažādiem cilvēkiem • Vēlme mērķtiecīgi strādāt un saņemt pienācīgu atalgojumu • Augsta motivācija un iniciatīva • Rezultatīva pieredze pārdošanā • Vidējā vai augstākā izglītība • Latviešu un krievu valodas zināšanas Ko iegūst apdrošināšanas konsultants? • Mācības darbam un pašizaugsmei • Mentoru, kurš palīdz uzsākt veiksmīgu sadarbību • Draudzīgu un profesionālu vidi • Darba samaksu no 700 līdz 1500+ EUR bruto, kas sastāv no pamatalgas un mainīgās daļas, kura atkarīga no pārdošanas rezultāta Par mums Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle specializējas dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu veidošanu, privātās pensijas un mūža pensijas apdrošināšanā, uzkrājošajā apdrošināšanā bērniem, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanā fiziskām un juridiskām personām. Compensa Life ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas piedāvā onkoloģisko slimību apdrošināšanu, kas pieejama vietnē oncodrop.lv. Mēs priecāsimies saņemt CV un motivācijas vēstuli līdz 2024. gada 6.martam uz e-pastu: agita.ulmane@compensalife.lv Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Nosūtot pieteikumu un CV konkursam uz izsludināto vakanci, kandidāts/te kā datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības tiesību aktu prasībām piekrīt iesniegto personas datu apstrādei Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiālē (juridiskā adrese: Vienības gatve 87h, Rīga, LV-1004) uz laiku, kas nav ilgāks par trīs mēnešiem no atlases konkursa noslēgšanās dienas. Datu apstrādes mērķis – datu izmantošana un glabāšana personāla atlases vajadzībām. Savu piekrišanu personas datu apstrādei kandidāts/te var atsaukt rakstveidā.

Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sekretāru/-i uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Rūjienas vidusskola, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras novads.  Ja Tev ir vēlme: • veikt dokumentu noformēšanu, veidošanu, kārtošanu, uzglabāšanu atbilstoši nomenklatūrai dokumentu pārvaldības kārtībai; • veikt ierobežotas pieejamības informācijas apstrādi; • nodrošināt inventarizācijas dokumentu pārvaldību; • organizēt un koordinēt skolēnu transporta pieprasījumus un izmaiņas, sadarbojoties ar pārvadātāju; • pārzināt Iestādes struktūru, darbības jomas, pienākumu sadali starp skolas darbiniekiem; un ja Tev ir: ● vidējā, vidējā/ profesionālā vai augstākā izglītība; ● labas latviešu valodas zināšanas; ● zināšanas par likumdošanu personu datu aizsardzībā un prasme orientēties normatīvajos aktos; ● prasme lietot dažādus tehniskos līdzekļus informācijas iegūšanā, atlasē, apkopošanā un nosūtīšanā; ● kompetences: augsta atbildības sajūta; spēja pielāgoties dažādām mainīgām situācijām; prasme strādāt komandā un plānot savu laiku; ● iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību; mēs piedāvājam: • pilnu darba slodzi; • pamatalgu pārbaudes laikā 714 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 751 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) lūdzam iesniegt līdz 2024.gada 1.martam e-pastā: rujienas.vidusskola@valmiera.edu.lv ar norādi “Vakance – sekretārs/-e”. Tālrunis informācijai lietvedībā: 64263605. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-03-01