Valmieras Ziņas

Gaujas Nacionālā parka Ceļotāju dienā piedalies autoorientēšanās spēlē pa Valmieras novadu

Lasīšanas laiks: 2 min

Individuāli, divatā, ģimenes vai draugu lokā – meklēšanas un atklāšanas prieks spēj aizraut, kā lielus, tā mazus. Vai tā būtu smalka detaļas ieraudzīšana vai matemātiska dažādu simbolu skaitīšana – risināmais uzdevums kā dzinulis virza komandu jaunos piedzīvojumos. Sestdien, 17. septembrī, Gaujas Nacionālā parka (GNP) Ceļotāju dienā ļaujies meklēšanas un atklāšanas priekam un piedalies autoorientēšanās spēlē pa Valmieras novadu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada Tūrisma pārvaldes pasākumu organizatore Madara Stukmane.

17. septembrī ar auto dodies orientēšanās maršrutā, pēc koordinātām meklē dažādus dabas un kultūrvēstures objektus GNP Valmieras novada teritorijā, un pildi jautājumu un fotoattēlu uzdevumus. Sestdienas piedzīvojums vedīs pa asfalta, grants un zemes ceļiem. Kopējais maršruta garums atkarīgs no katra braucēja, bet būs vismaz 60 kilometru garš, ja komanda vēlēsies izbraukt visus orientēšanās punktus un pretendēt uz pārsteiguma balvām. Katrā pieturpunktā dalībniekus sagaidīs dažādi uzdevumi, kas prasīs vērību, atjautību un radošu pieeju. Brauciena laikā varēs atklāt gan jaunas, gan pakavēties jau iemīļotās GNP apskates vietās. Lai netraucēti izbaudītu spēles norisi, dodoties ceļā, neaizmirsti uzlādēt savu viedierīci vai paņemt līdzi ārējo uzlādes bateriju.

Autoorientēšanās lapas drukātā formātā vari saņemt Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10) no 14. septembra vai lejupielādēt elektroniskā formātā šeit. Lai pretendētu uz pārsteiguma balvām, aizpildīto autoorientēšanās lapu (fotografētā vai skenētā veidā), uzņemtos fotoattēlus un komandas nosaukumu iesniedz līdz 18. septembra plkst. 12.00, sūtot lietotnē WhatsApp uz telefona numuru: +371 26332213 vai uz e-pastu: tic@valmierasnovads.lv. Pēc nejaušības principa 3 laimīgie pareizo atbilžu iesniedzēji 19. septembra pēcpusdienā saņems pārsteiguma balvas no GNP tūrisma uzņēmējiem. Ar balvu saņēmējiem sazināsimies individuāli!

GNP Ceļotāju dienas tiek organizētas reizi gadā, kad parka teritorijā noris dažādi pasākumi, ekskursijas un izzinoši pārgājieni, kuros aicināts piedalīties ikviens interesents. Pasākumu organizē Dabas aizsardzības pārvaldes Vidzemes reģionālā administrācija sadarbībā ar GNP pašvaldībām un vietējiem uzņēmējiem.

Autoorientēšanās dalībniekus aicinām ievērot valstī noteiktos ceļu satiksmes drošības noteikumus, kā arī, drošākas braukšanas nolūkos, savstarpēji sadalīt lomas – transportlīdzekļa vadītājs, navigācijas uzmanītājs, u. tml. Toties ārpus transporta līdzekļa, dodoties dabā, aicinām būt atbildīgiem un ievērot dabai draudzīgas rīcības principus – ko atnesi, to aiznes!

Informējam, ka dalībnieki, iesniedzot savu aizpildīto autoorientēšanās lapu un fotoattēlus, piekrīt, ka iesniegtie personas dati tiks izmantoti iesniedzēja identificēšanai, komunikācijas nodrošināšanai ar aktivitāti saistītos jautājumos un foto atskata izvietošanai Visit Valmiera plašsaziņu kanālos. Personas datu glabāšanas termiņš ir līdz 2022. gada 31. oktobrim.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri