Valmieras Ziņas

Gada noslēguma mēnesī Strenču PNS īsteno īpašu akciju “Esi pats kā dāvana”

Lasīšanas laiks: 3 min

Gada noslēguma mēnesī VSIA Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca (turpmāk – Slimnīca) īsteno īpašu vides akciju “Esi pats kā dāvana”. Akcijas mērķis ir iesaistīt un rosināt ikvienu Slimnīcas kolektīva darbinieku domāt par jēgpilnām svētku dāvanu idejām, kas mazina nevajadzīgu iepirkšanos, rūpējas par maciņa finansiālo veselību un samīļo planētu Zemi, radot mazāk atkritumus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” Sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Seile.

Akcijas ietvaros, 6.decembrī norisinājās Slimnīcas darbiniekiem pieejama meistarklase videi draudzīgu dāvanu pagatavošanā. Pasākums norisinājās 4h garumā, ļaujot atrast brīvu brīdi un piedzīvot dāvanu darināšanu. Kopā meistarklasē piedalījās 35? darbinieki, tika pagatavotas aptuveni 100 vannas bumbas vai kāju vanniņu bumbas un vismaz 40 ķermeņa sāls skrubīši (150ml stikla burciņās).

Dr.Ieva Everte: “Paldies par iespēju apmeklēt “Esi pats kā dāvana” meistarklasi. Starp ikdienas darbiem kopā ar kolēģiem paguvām sagatavot ļoti smaržīgus, uzmundrinošus skrubjus un vannas bumbas. Šī akcija ir labs atgādinājums tam, ka jaukas dāvanas varam sagatavot paši savām rokām. Mīļš paldies organizatoriem, pasākums bija darbīgs, smaržīgs un pozitīvām emocijām pieliets! Ceram uz līdzīgiem pasākumiem arī turpmāk! Savām rokām gatavotas dāvaniņas vēl līdz 18.decembrim varam turpināt gatavot arī priekš mūsu slimnīcas pacientiem. Mums ir plāns kopā ar bērniem sacept un apgleznot piparkūkas. Ir liela laime dot, neko negaidot pretim. Ir laime atcerēties īsto Ziemassvētku nozīmi. Lai mums visiem skaists un sirdssilts Ziemassvētku gaidīšanas laiks! ”

Sociālā darbiniece Sandra Pakalne: “Idejas un pieredzi, ko guvu meistarklasē, izmantošu savas ģimenes kopā būšanas dažādošanai svētku laikā. Pagatavosim kopā vannas bumbas, kas ir iesaistošs un interesants process gan bērniem, gan pieaugušajiem”.

Meistarklases izejvielas tika iegādātās ar biedrības “Zaļā brīvība” inciatīvas “Tīri.Labi. Pilsēta bez atkritumiem” un kustības – Diena bez iepirkšanās finansiālu atbalstu 300 EUR apmērā*. Meistarklases vadību organizēja Slimnīcas projektu vadītāja Ilona Rāviete un sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Seile.

Vides akcija “Esi pats kā dāvana” ietvaros aicinām darbiniekus pielikt savu roku un sirdi kopīga videi draudzīgu dāvanu groza sagatavošanai, kas paredzēts vismaz vienas nodaļas pacientiem, kuri Ziemassvētku dienas pavadīs Slimnīcas stacionārā. Paldies visiem, kas jau ir iesaistījušies. Dāvanu grozu veido brīnišķīgas, siltas adītās zeķes, vasaras gardumi burciņās, saldumi un Šis aicinājums ir spēkā līdz 18.decembrim. Dāvanas lūgums nogādāt sabiedrisko attiecību speciālistei Alisei Seilei.

*Šī publikācija ir sagatavota Slimnīcas vides akcijas “Esi pats kā dāvana” ietvaros. To atbalsta biedrības “Zaļā brīvība” organizētā inciatīva “Tīri.Labi. Pilsēta bez atkritumiem” un kustība – Diena bez iepirkšanās, kuras mērķis ir atgādināt par pārdomātu patēriņu, īpaši atlaižu laikā. Diena bez iepirkšanās ir arī protests – mums nav jāpērk un jāpatērē, lai justos labi un pavadītu laiku jēgpilni. Katrs no mums var mainīt savus personīgos paradumus un aicināt to darīt arī citiem.

Iniciatīva “Tīri.Labi. Pilsēta bez atkritumiem” tiek īstenota pateicoties The Coca-Cola Foundation finansiālam atbalstam. The Coca-Cola Foundation ir The Coca-Cola Company globālā filantropijas struktūrvienība, kas tiecas risināt sabiedrības prioritātes starptautiskajās kopienās, kurās mēs dzīvojam un strādājam.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri