Valmieras Ziņas

Fotokonkurss “Mana pirmā diena Valmieras novadā”

Lasīšanas laiks: < 1 min

1.jūlijs ir ne vien laiks, kad Latvijā stājas spēkā Administratīvi teritoriālā reforma, bet tā ir arī Valmieras novada dzimšanas diena. Valmieras novada iedzīvotājus aicina veidot kopīgu sveicienu un radīt vēstures liecības, iemūžinot fotogrāfijās savu pirmo dienu Valmieras novadā un piedaloties fotokonkursā “Mana pirmā diena Valmieras novadā”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

1.jūlijā iesūti info@valmierasnovads.lv paša uzņemtu fotogrāfiju, kas ataino tavu pirmo dienu Valmieras novadā. Fotogrāfijā vari būt redzams pats, ģimene, draugi, kolēģi, dzīvnieki, ainavas, mīļlietas, hobiji u.c. Nosūtot fotogrāfiju, pievieno īsu fotogrāfijas aprakstu un arī sveicienu vai vēlējumu Valmieras novadam un tā iedzīvotājiem.

Fotogrāfijas tiks apkopotas galerijā un publicētas Valmieras novada mājaslapā www.valmierasnovads.lv un Facebook lapā (domēns un konts pieejams no 1.jūlija).

Trīs radošāko un interesantāko fotogrāfiju autoriem piešķirs veicināšanas balvas no Valmieras novada pašvaldības.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri