Valmieras Ziņas

Foto: Valmiermuižu pieskandina Ziemas saulgriežu svinības un tirdziņš “Gardu muti”

Sestdien, 22.decembrī, gada īsākajā dienā Valmiermuižā norisinājās Ziemas saulgriežu svinības un tirdziņš “Gardu muti”. Valmiermuižas parkā bija sabraukuši tuvāki un tālāki mājražotāji, kuri piedāvāja sanākušajiem brangus lauku labumus svinību galdam. No amatnieku darinājumiem bija iespēja sarūpēt dāvaniņas pašam un saviem mīļajiem. 

Tirdziņa apmeklētāji varēja zīlēt nākotni, lejot laimes, un darboties piparkūku rotāšanas darbnīcā. Ar muzikālu pavadījumu klātesošos priecēja folkmūzikas grupa “Dandari”. Protams, neiztrūka arī mielošanās, lai spēka pietiktu visām ēverģēlībām.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-14 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri