Valmieras Ziņas

FOTO: Valmierā norisinās “Vidzemes uzņēmēju dienas 2020”

Lasīšanas laiks: < 1 min

18. un 19.septembrī Valmierā jau 23.gadu norisinās „Vidzemes uzņēmēju dienas”, kas pulcē dažādu jomu un lieluma uzņēmumus, lai ar saviem piedāvājumiem iepazīstinātu Vidzemes un citu reģionu apmeklētājus. Pasākums, kā ierasts norisinās Valmieras kultūras centrā un tā apkārtnē, kā arī laukumā pie Hanzas sienas. 

18. septembrī “Vidzemes uzņēmēju dienu” ietvaros norisinājās Biznesa konference “Latvijas ekonomikas atlabšana pēc COVID – 19”, kurā uzstājās finanšu ministra padomnieks Ints Dālderis, Ministru prezidenta padomnieks ekonomikas jautājumos Jānis Upenieks, “Altum” valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš, Ekonomikas ministrijas Valsts sekretārs Edmunds Valantis, Valmieras mērs Jānis Baiks, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis un citi.

 

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri