Valmieras Ziņas

Foto: Tuvojas noslēgumam Valmieras jaunā Peldbaseinu kompleksa būvniecība

Portālam “Valmieras Ziņas” tika dota iespēja apmeklēt Valmieras jaunā Peldbaseinu kompleksu, kura būvdarbi tuvojas noslēgumam. 

Kā informēja SIA “Vidzemes olimpiskais centrs” valdes priekšsēdētājs Artis Jansons, celtnieki plāno būvdarbus pabeigt aprīļa beigās. Pēc tam sāksies Peldbaseinu kompleksa iekārtu pārbaudes un tas tiks gatavots nodošanai ekspluatācijā. A.Jansons pagaidām atturējās nosaukt kompleksa atvēršanas datumu.

Jau iepriekš rakstījām, ka Peldbaseinu kompleksa lielajā baseinā būs astoņi 25 metrus gari celiņi, kuru dziļums no 1,2 līdz 2,3 metriem. Peldbaseinā ir ievērotas Starptautiskās Peldēšanas federācijas prasības, lai tajā varētu rīkot starptautiskas sporta sacensības un Peldēšanas federācija atzītu sasniegtos rezultātus. Tribīnēs pie lielā baseina sportistiem līdzi just varēs 300 skatītāju.

Vēl kompleksā būs divi 12,5 metru gari bērnu baseini. Vienā no tiem dziļums būs no 0,6 līdz 0,9 metriem, bet otrā no 0,9 līdz 1,1 metram. Izbūvēta arī rehabilitācijas zona ar baseiniem, vannām, pirtīm un terapijas kabinetiem, sauso treniņu zona, 300 vietu ģērbtuves, medicīnas kabineti, multifunkcionāla zāle, kafejnīca, kā arī telpas tehniskajām vajadzībām. 

Baseina ūdens sildīšanai tiks izmantotas energoefektīvas un inovatīvas tehnoloģijas, lai nodrošinātu maksimāli efektīvu un videi draudzīgu baseina ēkas funkcionēšanu, taupot resursus.

Otrajā būvniecības kārtā Peldbaseinu komplekss tiks savienots ar Vidzemes Olimpisko centru un viesnīcu “Naktsmājas”, nodrošinot tās klientiem ērtu pieeju baseinam un pārējai sporta infrastruktūrai.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai atbalstāt iniciatīvu aizliegt videi nedraudzīgu maisiņu izmantošanu lielveikalos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri