Valmieras Ziņas

FOTO: Sportisti no Valmieras devušies ceļā uz Tokijas Olimpiskajām spēlēm

Lasīšanas laiks: 3 min

Trešdien, 21.jūlijā, pie Valmieras pilsdrupām novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks teica vēlējuma vārdus un pavadīja ceļā Tokijas Olimpisko spēļu dalībniekus no Valmieras: Valmieras Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti Vinetu Pētersoni (BMX) un viņas treneri Ģirtu Kātiņu (klubs “Silvas ziķeri”), Valmieras Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportistu Helviju Babri (BMX) un viņa treneri Miku Puķīti (Valmieras Augstas klases sportistu sagatavošanas centrs), soļotāju Arni Rumbenieku un viņa treneri Aivaru Rumbenieku.

Jānis Baiks portālam “Valmieras Ziņas” teica: “Mums ir liels prieks, ka Valmieras novadu Tokijas Olimpiādē pārstāvēs trīs sportisti, kuri ir cītīgi trenējušies un izmantojuši Valmieras dotās iespējas, lai sasniegtu augstvērtīgus rezultātus. Esmu pārliecināts, ka visi trīs sportisti ir labi sagatavoti atbildīgajiem startiem profesionālu treneru uzraudzībā, taču sportā allaž ir nepieciešama arī veiksme. To arī viņiem novēlu, startējot Olimpiādē!”

Pavadot sportistus, Jānis Baiks veiksmei dāvāja zeķes ar Jāņa Daliņa vārdu, Valmieras izaugsmes medaļu un īpašo Valmieras ūdens pudeli, novēlot, lai šīs dāvanas nestu veiksmi un sniegtu enerģiju sacensību laikā.

Valmieras Bērnu sporta skolas direktore Līga Dzene atzina, ka ikviena sportista un trenera mērķis ir Olimpiskās spēles, un apsveica sportistus un viņu trenerus ar šī mērķa sasniegšanu. “Arnim Rumbeniekam Olimpisko sapni izdevies piepildīt trešo reizi, viņa trenerim Aivaram Rumbeniekam – jau piekto reizi, savukārt abi BMX sportisti un viņu treneri dosies pirmo reizi uz Olimpiādi. Es zinu, ka ceļš uz Tokiju jums visiem bijis ilgs un grūts. Ir izlieti daudzi spaiņi sviedru. Novēlu jums savus izvirzītos mērķus Olimpiādē piepildīt! Valmiera, protams, sekos līdzi jūsu startiem Olimpiskajās spēlēs. Dienās, kad Latvijas sportisti izies uz saviem startiem, mūsu sirdis pukstēs straujāk, bet tad, kad uz starta iziesiet jūs, mūsu sirdis dauzīsies skaļi un īkšķi būs stingri sažņaugti,” emocionāli savu runu noslēdza Līga Dzene.

Helvija Babra treneris Miks Puķītis teica: “Lai arī mēs BMX jomas pārstāvji esam Olimpiādes debitantu pulkā, taču gan pieredzējušiem spēļu dalībniekiem, gan jaunpienācējiem ir ļoti svarīgs komandas plecs. Tādēļ vēlos pateikties pašvaldībai, īpaši Jānim Baikam, Valmieras Bērnu sporta skolai un Augstas klases sportistu sagatavošanas centram par to, ka jūs esat mūsu komanda. Ceļš nebija viegls, taču mēs Olimpiādē tēmējam tikai uz augstiem rezultātiem.”

Arnis Rumbenieks portālam “Valmieras Ziņas” pauda: “Sajūtas ir dalītas, jo dodos gan uz sporta svētkiem, gan darbu. Mana fiziskā kondīcija ir labākā, kāda jebkad man ir bijusi, tāpēc pašlaik galvenais ir pareizi psiholoģiski noskaņoties un turēt sevi fokusā, nokoncentrēties un izdarīt savu darbu.”

Soļotājs atzina, ka plāno izmantot mēra dāvātās Jāņa Daliņa zeķes ne tikai kā suvenīru, bet velkot tās kājās sacensību laikā. “Uguns iedegšana stadionā Olimpiādes atklāšanā sportistiem ir maģisks brīdis. Kāpēc gan neticēt maģijai, skrienot zeķēs ar Jāņa Daliņa vārdu? Kas zina, varbūt nostrādā!” 

Sportists arī atklāja, ka neplāno piedalīties Olimpiādes atklāšanas ceremonijā klātienē, jo vēlas koncentrēties savam startam.

BMX sportistu starti Tokijas Olimpiskajās spēlēs: 29.jūlijā. plkst.4.00–6.00, 30.jūlijā. plkst. 4.00–6.20 pēc Latvijas laika. Starts soļošanā 6.augustā plkst.23.30 pēc Latvijas laika.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri