Valmieras Ziņas

FOTO: Smiltenē izstādē apskatāmas adītas rudens veltes

Izrādās, ka uzadīt var ne tikai cimdus vai zeķes, bet arī dārzeņus! Smiltenes bibliotēkā, Baznīcas laukumā 13, no 1. oktobra līdz 31. oktobrim aplūkojama Ilzes Hakas adījumu izstāde “Rudens veltes”, kurā apskatei izlikti dažādi adīti dārzeņi, ogas un sēnes.

Ilze ir aktīva rokdarbniece, “Smiltenes pūra lādes” pārstāve. Ideja par adītiem dārzeņiem Ilzei radās jau dzīvojot Holandē. Dēlam, beidzot bērnudārza gaitas, Holandes dārziņam Ilze noadīja pirmo rudens ražu kā atvadu dāvanu. Pārceļoties uz Latviju, dēls izrādīja lielu interesi par adītajām rotaļlietām, tādēļ, beidzot bērnudārza gaitas Smiltenē, PII “Pīlādzītis” Zilonēnu grupiņai tapa otrā dārzeņu raža.

Šobrīd Ilze aizraujas ar sēņu adīšanu, iedvesmojoties no nesen iznākušās grāmatas “Lielā Latvijas sēņu grāmata’’. Ilzes mērķis ir pēc šīs grāmatas veidot adītas sēnes.
Smiltenes bibliotēka aicina visus interesentus aplūkot trešo Ilzes adītās ražas izstādi!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ievēro prasību sabiedriskajā transportā lietot sejas masku?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Latvijas Mežs SIA aicina darbā biroja administratoru Pienākumi :  Lietvedības procesu organizēšana, dokumentu sagatavošana, noformēšana un arhivēšana; Administratīvā atbalsta nodrošināšana vadībai un kolēģiem, precīza doto uzdevumu izpilde;  Personāla lietvedības kārtošana; Efektīva biroja ikdienas darba organizēšana un plānošana; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus. Prasības :  Augstākā izglītība; Vēlama pieredze biroja darba vadīšanā vai līdzīgā amat; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Augsta pašdisciplīna un pienākuma izjūta; Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Labas prasmes darbā ar biroja tehniku (Word, Excel, Outlook utt); Augstas organizatoriskās spējas, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Izteikta atbildības sajūta, iniciatīva, vēlme attīstīties; Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu un citu darbus; Noturība stresa situācijās un pozitīva attieksme. Piedāvājam: Pieredzei / prasmēm atbilstošu atalgojumu; Darba veikšanai nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu; Draudzīgu kolēģu atbalstu. Ja vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas, līdz 5. novembrim sūti CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: info@latvijasmezs.lv. Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju. Vairāk info: www.latvijasmezs.lv, www.facebook.com/latvijasmezs.lv Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 14, Valmiera, LV-4201 Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-10 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: info@latvijasmezs.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri