Valmieras Ziņas

FOTO: Sestie Kokmuižas svētki

4 un 5.septembrī  Kocēnos norisinājās sestie Kokmuižas svētki, kuriem bija izvēlēta devīze “Senās prasmes Kokmuižā” – šogad tika cildinātas senās amatu meistaru prasmes.

Sestdien Kokmuižas svētkos rosījās tirgotāji – amatnieki, mājražotāji un stādu audzētāji, lai Muižas tirgū piedāvātu pašu ražotos, veidotos un audzētos labumus. Paralēli Kokmuižas promenādē darbojās Vinila plašu tirdziņš.

Svētku svinīgā atklāšana sākās pils kompleksa teritorijā Dikļu pūtēju orķestra pavadībā, ko papildināja retro automašīnu parāde.

Visas dienas garumā sev tīkamu nodarbi Kokmuižas pils kompleksa teritorijā varēja atrast gan mazi, gan lieli – norisinājās izbraucieni ar laivu, darbojās retro karuselis “Zirdziņi”, Kocēnu 38. skautu vienības aktivitātes, radošas darbnīcas un meistarklases, burvju triki kopā ar burvju mākslinieku Robiju Trankali, ekskursijas kopā ar gidu Tomu Treimani, lai izzinātu aizraujošus faktus par senatnīgo un noslēpumaino Kokmuižu.

Kokmuižas svētkus kopā ar novadniekiem un viesiem svinēja arī Kocēnu novada pašdarbības kolektīvi. Sestdien muzikālo programmu veidoja grupas “Rahu The Fool” koncerts, uzstājās dziesminieks Mikus Frišfelds. Promenādē varēja baudīt atpūtu, klausoties latviešu mūziku, kas atskaņota no vinila platēm.

Vakarā Kokmuižas promenādē notika Latvijas zināmāko blūzmeņu – grupas “Latvian Blues Band“ koncerts, pēc tam uz lielās skatuves kāpa leģendārā, klausītāju iemīļotā grupa “Bet Bet”.

Svētku noslēgumā Kokmuižas dīķī bija iespēja vērot un klausīties mūzikas un mākslas stāstu – “Ebru mākslas performance Kokmuižas dīķī” – gleznošana uz ūdens ekrāna.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

PASTNIEKS/-CE(0.8) Darbavieta: Brēžas iela 3, Valmiera, LV-4201 Darba pienākumi: kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana pensiju piegāde sadarbības partneru preču tirdzniecība klientu informēšana par Latvijas Pasta pakalpojumiem Prasības kandidātiem: valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei  vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi laba teritorijas pārziņa Piedāvājam: stabilu atalgojumu 400.00 EUR (Bruto) par 0.8 slodzi papildus mainīgo algas daļu darba laiku: 07:00 - 14:00 pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādāta pusgada. Papildu informācija: CV ar norādi "Pastnieks/-ce Piegādes punktā Valmiera 1", sūtīt Personāla vadības departamentam pa pastu, e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 26510113, 22039501   Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem!  Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanās dienas. Profesija: PASTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brēžas iela 3, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: 26510113 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri