Valmieras Ziņas

FOTO: Rīgas ielu turpmāk rotās deviņas Holandes liepas

Trešdien, 16.oktobrī, Rīgas ielā pie Vecpuišu parka Valmieras pilsētas pašvaldības un SIA “Valmieras Namsaimnieks” speciālisti apzaļumošanas darbu vadītājas Dzintras Miķelsones vadībā atjaunoja koku rindu, iestādot deviņus Holandes liepu dižstādus.

Kā portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa, Rīgas ielas posmā gar Vecpuišu parku līdz šim auga piecas galotņotas parastās liepas. Taču šī liepu suga galotņošanai nav piemērota. Apzāģēšanas rezultātā kokiem sākas trupe un atmiršana, bojājot gan koku izskatu, gan veicinot to paātrinātu bojāeju. Tā kā Rīgas ielas malā augošās galotņotās liepas bija stipri bojājās, tās tika nozāģētas, vietā paredzot jaunu koku stādījumus, lai kompensētu nozāģēto bojāto liepu iztrūkumu. Liepa ir Valmieras ģerbonī attēlotais koks, kas ir daļa no pilsētas identitātes, tādēļ arī nolemts Rīgas ielā atjaunot liepu rindu. Speciālisti izvēlējušies Holandes liepu, kas ir izturīgāka, tādēļ vairāk piemērota pilsētvidei.

Koku stādīšana notika Meža dienu 2019 ietvaros, Valmieras pilsētas pašvaldībai piedaloties Latvijas Pašvaldību savienības īstenotajā projektā “Pašvaldību darbi parkos”. Izmantojot Meža attīstības fonda finansējumu, bija iespējams iegādāties deviņus Holandes liepu dižstādus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri