Valmieras Ziņas

FOTO: Lielā talka Burtnieku novadā

Sestdien, 27. aprīlī, Lielā talka norisinājās arī Burtnieku novadā. Piedāvājam fotoreportāžu no talkošanas vietām.

Rencēnu pagastā notika stāvlaukuma sakopšana pie Sedas tilta, Rencēnu centrā tika vākti atkritumi un labiekārtota apkārtne, vietēji iedzīvotāji sakopa Lizdēnu parka teritoriju, tika sakopts Lizdēnu centrs, pensionāru biedrība sakopa J. Cedriņa pieminekļa apkārtni un Ābeļu akmens apkārtni.

Valmieras pagastā tika vākti atkritumi un sakopts Gaujas krasts.

Vecates pagastā tika sakopta un labiekārtota Vecates parka teritorija, notiks stadiona un estrādes sakopšanas darbi, tiks sakopta arheoloģiskā izrakumu vieta “Zvejnieku kapu lauks”.

Matīšu pagastā tika vākti atkritumi gar ceļmalām virzienā uz Valmieru, Mazsalacu, Aloju, sakopts un labiekārtots Kociņu parks. Mednieku kolektīvs talkoja savā teritorijā.

Ēveles pagastā tika sakopti un vākti atkritumi Ēveles kapu teritorijā.

Burtnieku pagastā tika sakopta, labiekārtota un sakārtota Burtnieka ezera piekraste un Burtnieku ev.lut. baznīcas apkārtne.

Matīšu Tautas namā notika Lielās talkas koncerts un balle. Uzstājās Valmieras Kultūras centra vīru koris “Baltie bērzi”, notika mūziķu koncerts.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA Lat Met pamatā ir metāla apstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vārti, sētas, margas, tirdzniecības stendi, nestandarta metāla izstrādājumi, kuru vienas detaļas svars nepārsniedz 0,5t, garums- 12m). Uzņēmums nodarbojas arī ar sekciju veida garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un servisa nodrošināšanu, vizuālās reklāmas izgatavošanu, skārda izstrādājumu izgatavošanu, vārtu automātikas tirdzniecību un apkalpošanu. Daļa no produkcijas tiek eksportēta. Sakarā ar pasūtījumu apjoma pieaugumu Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs „Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Amata pienākumi: Atbilstoši rasējumiem un metāldarbnīcu vadītāja norādījumiem izgatavot nestandarta metāla izstrādājumus t. sk. sagatavot detaļas, veikt sagatvoto detaļu metināšanu. Nepieciešamības gadījumā veikt arī izstrādājumu montāžu objektā. Lat Met nodrošina: Pilnībā rekonstruētas ražošanas telpas; Mūsdienīgus darba apstākļus; Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu; Iepazīstināšanu ar amata pienākumiem un ražošanas procesa nodrošināšanas kārtību. Prasības pretendentiem: Spēja pastāvīgi, precīzi un savlaicīgi paveikt uzticētos pienākumus; Precizitāte un augsta atbildības sajūta Par priekšrocību tiks uzskatīta: Autovadītāja apliecība; Papildus zināšanas citās jomās Pieteikties uz brīvajām metinātāja vietām iespējams sazinoties pa tālruni 2942 99 56 vai sūtot CV un motivacijas vestuli uz info@latmet.com Vispārēju informāciju par Lat Met darbību iespējams iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.latmet.com Profesija: ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: info@latmet.com

Mūsu partneri