Valmieras Ziņas

FOTO: Latvijas tirgotāju dienas Valmierā

Lasīšanas laiks: < 1 min

12. un 13. maijā, Valmierā, Valmieras Olimpiskajā centrā pirmo reizi norisinās pasākums ’’Latvijas tirgotāju dienas’’, kurā piedalās visdažādāko nozaru pārstāvji – ražošanas uzņēmumi, tirgotāji, amatnieki, kā arī izglītības iestādes un pašvaldības.

Valmieras Olimpiskā centra sporta spēļu kompleksa ēka uz divām dienām pārtapusi izstāžu zālē, kur iespējams ielūkoties auto pasaulē, kā arī iepazīties ar tūrisma piedāvājumu. Olimpiskā centra stāvlaukumos savu produkciju valmieriešiem un pilsētas viesiem piedāvā amatnieki un mājražotāji. Ar savu piedāvājumu iepazīstina arī dažādi Latvijas uzņēmumi, tāpat darbojas Tirgotāju dienu Street Food zona, kā arī plaša atrakciju zonu bērniem. 

12. maijā apmeklētāji gaidīti no 10.00 – 19.00, savukārt 13. maijā no 8.00 – 17.00. 12. maijā plkst. 20.00 uz lielā ekrāna pie Valmieras Olimpiskā centra tiks pārraidīta arī Latvijas hokeja valstsvienības spēle pret Kanādas izlasi.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri