Valmieras Ziņas

FOTO: Jauniešu nometnes “Olimpiskais kvants” dalībnieki apmeklē jauno BMX trasi

Jau informējām, ka 7.jūlijā Valmierā sākās Vidzemes un ārvalstu latviešu jauniešu nometne “Olimpiskais kvants” ar mērķi ir saglabāt un stiprināt diasporas jauniešu saikni ar Latviju un Valmieru un veicināt nacionālās identitātes stiprināšanu caur kopēju mīlestību pret sportu, latviešu valodu.

Katras dienas programma veidota tā, lai dalībnieki speciālistu vadībā varētu attīstīt funkcionālās spējas, uzzināt vairāk par veselīgu uzturu, kā arī kopīgās aktivitātēs iegūt jaunus draugus un neaizmirstamu pieredzi.

8.jūlijā jaunieši tikās ar lektoru Jāni Leiti, kurš pastāstīja par uztura nozīmi ikdienā un sportā. Vēlāk nometnes dalībniekiem bija iespēja apmeklēt jaunatklāto Māra Štromberga vārdā nosaukto BMX trasi un vairāk uzzināt par šo aizraujošo sporta veidu. Jauniešus ekskursijā pa trasi veda viens no vadošajiem Latvijas BMX braucējiem Kristens Krīgers.

Jauniešiem vēl priekšā sešas aizraujošas dienas, kurās viņi iepazīs Valmieru, Vidzemes vēsturi un kultūru, apgūs brīvprātīgā darba pamatus un attīstīs uzņēmējdarbības prasmes. Tāpat paredzēta sporta vēstures apguve un tikšanās ar vairākām Latvijas sporta personībām un sporta žurnālistu Armandu Tripānu, kā arī Valmieras mēru Jāni Baiku.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri