Valmieras Ziņas

Food Union pirmo reizi piedalās vienā no lielākajām izstādēm Ķīnā

Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union piedalās vienā no lielākajā m pārtikas izstādēm Ķīnā – World of Food Beijing 2014 , kas notiek Pekinā no 26.novembra līdz 28. novembrim, portālu “Valmieras Ziņas” informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Linda Mežgaile.

Šī ir lielākā pārtikas izstāde Ķīnas ziemeļu reģionā, kas ir visstraujāk augošais un vispievilcīgākais reģions pārtikas produktu importam ar 200 miljonu iedzīvotāju tirgu.

“Pašlaik Ķīna ir pasaulē lielākais piena produktu, galvenokārt piena pulvera, importa tirgus. Taču Ķīnas tirgus nav homogēns, patērētāju gaumes reģionos atšķiras un tās strauji attīstās. Tādēļ īpaša nozīme ir kontaktu nodibināšanai ar lokālajiem partneriem – tirdzniecības ķēdēm, izplatītājiem. Līdz šim esam veiksmīgi nodibinājuši kontaktus Šanhajas reģionā, taču, pateicoties dalībai World of Food Beijing , plānojam kontaktu loku paplašināt arī Ķīnas ziemeļu reģionā – Pekinā, Tiandžinā, Hebejā un citās pilsētās, kā arī iegūt atsauksmes par mūsu produktiem no potenciālajiem pircējiem,” skaidro Normunds Staņēvičs, AS “Rīgas piena kombināts” valdes priekšsēdētājs.

Food Union lielākajā pārtikas izstādē Ķīnas ziemeļu reģionā World of Food Beijing 2014 prezentēs Latvijā jau iecienītus piena produktus – “RASA” sviestu un svaigos un kausētos sierus, “Rasēns” piena dzērienus bērniem, “Limbažu piens” svaigo sieru un Lapzemes sieru “Valmiera”, kā arī industriālos produktus – sauso pienu un sausās piena sūkalas. Tāpat Food Union stendā prezentēs premium saldējumu “Ekselence”, augļu saldējumu “Nu Fruit” un “Nu Smoothie”, un Latvijā iemīļotāko saldējumu “Pols”.

World of Food Beijing 2014 izstāde pirmo reizi notiek starptautiskā izstāžu operatora Anuga paspārnē. Tā norisināsies 2009.gadā jaunatklātajā Ķīnas nacionālajā konferenču centrā Pekinā, 500 izstādes dalībniekiem aizņemot vairāk nekā 22 tūkstošu kvadrātmetru izstāžu telpu. Plānots, ka izstādi apmeklēs 203 uzņēmumu pārstāvji no 23 pasaules valstīm. Food Union stends atrodas Eiropas piena produktu kopstendā. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri