Valmieras Ziņas

“Food Union” investē 25 tūkstošus eiro “Shake Me Up” jogurta kokteiļu attīstībā

Lasīšanas laiks: 2 min

Oriģinālas dzeramās uzkodas ar katru gadu pārtikas nozarē un veikalu plauktos ieņem aizvien lielāku vietu. Tāpēc Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums “Food Union” ir paplašinājis zīmola “Valmiera” inovatīvo piedāvājumu ar diviem jauniem “Shake Me Up” jogurta kokteiļiem, to attīstībā ieguldot 25 tūkstošus eiro, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Food Union sabiedrisko attiecību konsultante Ērika Kirsone-Kriviņa.

Vasarīgo augļu un ogu cienītājiem par prieku radīts “Shake Me Up” jogurta kokteilis ar ķiršu un banānu garšu. Bet saldummīļi novērtēs “Shake Me Up” jogurta kokteili ar cepumu un krēma garšu.

“Gluži kā dzīvesstila tendences, arī “Valmieras” jogurta kokteiļi “Shake Me Up” nestāv uz vietas – to klāsts kļūst lielāks, garšas daudzveidīgākas, pieprasījums augstāks. Un, lai gan Latvijas patērētāji ar tiem iepazinās vien pirms gada, šie atspirdzinošie produkti ātri vien kļuva iecienīti, pateicoties savai maigajai garšai un gaisīgajām putām. Pēc pirmajiem pārdošanas rādītājiem jau redzam, ka abi jaunie kokteiļi ar banānu-ķiršu un cepumu-krēma garšām patērētājiem jau ir iegaršojušies – tas priecē un rada pārliecību, ka dzeramo uzkodu kategorijai Latvijā ir labs izaugsmes potenciāls,” saka Ilona Jaroša, “Food Union” piena produktu zīmolu vadītāja.

Jauno “Valmieras” jogurta kokteiļu receptes ir izstrādātas “Food Union”. Svaigo piena produktu izcilības centrā, par galveno sastāvdaļu izmantojot aukstākās kvalitātes pienu, kas papildināts ar dabīgām piedevām un pienskābes baktēriju ieraugu. Bet, lai produkts iegūtu sev raksturīgo gaisīgumu un putas, tas pirms lietošanas ir obligāti jāsakrata vismaz 15 sekundes. Ražošana notiek “Rīgas piena kombinātā” uz PET līnijas, kas nozīmē – produkta iepakojums (220 ml) ir pilnībā šķirojams un pārstrādājams.  

Abi jaunie “Valmieras” jogurta kokteiļi “Shake Me Up” ir jau nopērkami “Food Union” internetveikalā www.PienaVeikals.lv, kā arī tādos Latvijā iecienītos veikalu tīklos kā veikalu tīklā “Top!”, “Elvi”, “Mego”, “Vesko”, “Beta”, “Lats” un “Aibe”. Drīzumā produkti būs pieejami arī “Rimi”.

Par zīmolu “Valmiera”

“Valmieras” produkti nāk no pilsētas, kuru pamatoti sauc par Latvijas piena šūpuli – Valmiera. Šāds apzīmējums radies, pateicoties augstas kvalitātes pienam, kuru izsenis pratuši sarūpēt Vidzemes piensaimnieki. Apvienojumā ar “Valmieras” piena meistaru nerimstošo azartu vienmēr radīt kvalitatīvus, gardus un arī pārsteidzošus produktus, “Valmieras” zīmols iemieso labāko no abām pasaulēm. Zīmola populārākais produkts ir 20% skābais krējums, bet inovatīvākie produkti – jogurta kokteiļi “ShakeMeUp”. Vairāk informācijas par zīmolu: https://valmieraspiens.lv, Facebook un Instagram.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AICINA PIEVIENOTIES APDROŠINĀŠANAS KONSULTANTUS VALMIERĀ Ja uzskati sevi par veiksmīgu pārdošanas speciālistu vai vēlies par tādu kļūt un Tevi interesē apdrošināšanas pakalpojumi - pievienojies Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāles komandai! Ko dara apdrošināšanas konsultants? • Piedāvājot klientiem vispiemērotākos dzīvības un veselības apdrošināšanas pakalpojumus, nodrošina mūsu klientiem, viņu ģimenes locekļiem un uzņēmumu darbiniekiem drošību un finansiālo aizsardzību neparedzētās dzīvas situācijās Kas raksturo veiksmīgu konsultantu? • Lielisks sarunu partneris ar interesi ikdienā komunicēt ar dažādiem cilvēkiem • Vēlme mērķtiecīgi strādāt un saņemt pienācīgu atalgojumu • Augsta motivācija un iniciatīva • Rezultatīva pieredze pārdošanā • Vidējā vai augstākā izglītība • Latviešu un krievu valodas zināšanas Ko iegūst apdrošināšanas konsultants? • Mācības darbam un pašizaugsmei • Mentoru, kurš palīdz uzsākt veiksmīgu sadarbību • Draudzīgu un profesionālu vidi • Darba samaksu no 700 līdz 1500+ EUR bruto, kas sastāv no pamatalgas un mainīgās daļas, kura atkarīga no pārdošanas rezultāta Par mums Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle specializējas dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu veidošanu, privātās pensijas un mūža pensijas apdrošināšanā, uzkrājošajā apdrošināšanā bērniem, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanā fiziskām un juridiskām personām. Compensa Life ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas piedāvā onkoloģisko slimību apdrošināšanu, kas pieejama vietnē oncodrop.lv. Mēs priecāsimies saņemt CV un motivācijas vēstuli līdz 2024. gada 6.martam uz e-pastu: agita.ulmane@compensalife.lv Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Nosūtot pieteikumu un CV konkursam uz izsludināto vakanci, kandidāts/te kā datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības tiesību aktu prasībām piekrīt iesniegto personas datu apstrādei Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiālē (juridiskā adrese: Vienības gatve 87h, Rīga, LV-1004) uz laiku, kas nav ilgāks par trīs mēnešiem no atlases konkursa noslēgšanās dienas. Datu apstrādes mērķis – datu izmantošana un glabāšana personāla atlases vajadzībām. Savu piekrišanu personas datu apstrādei kandidāts/te var atsaukt rakstveidā.

Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sekretāru/-i uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Rūjienas vidusskola, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras novads.  Ja Tev ir vēlme: • veikt dokumentu noformēšanu, veidošanu, kārtošanu, uzglabāšanu atbilstoši nomenklatūrai dokumentu pārvaldības kārtībai; • veikt ierobežotas pieejamības informācijas apstrādi; • nodrošināt inventarizācijas dokumentu pārvaldību; • organizēt un koordinēt skolēnu transporta pieprasījumus un izmaiņas, sadarbojoties ar pārvadātāju; • pārzināt Iestādes struktūru, darbības jomas, pienākumu sadali starp skolas darbiniekiem; un ja Tev ir: ● vidējā, vidējā/ profesionālā vai augstākā izglītība; ● labas latviešu valodas zināšanas; ● zināšanas par likumdošanu personu datu aizsardzībā un prasme orientēties normatīvajos aktos; ● prasme lietot dažādus tehniskos līdzekļus informācijas iegūšanā, atlasē, apkopošanā un nosūtīšanā; ● kompetences: augsta atbildības sajūta; spēja pielāgoties dažādām mainīgām situācijām; prasme strādāt komandā un plānot savu laiku; ● iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību; mēs piedāvājam: • pilnu darba slodzi; • pamatalgu pārbaudes laikā 714 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 751 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) lūdzam iesniegt līdz 2024.gada 1.martam e-pastā: rujienas.vidusskola@valmiera.edu.lv ar norādi “Vakance – sekretārs/-e”. Tālrunis informācijai lietvedībā: 64263605. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-03-01

Mūsu partneri