Valmieras Ziņas

Fonds “Iespēju tilts” gatavojas labdarības koncertam

Fonds “Iespēju tilts” ir viena no aktīvākajām nevalstiskajām organizācijām Valmierā, kura sniedz atbalstu personām ar invaliditāti, īpaši bērniem, jauniešiem un viņu ģimenēm.

Nemitīgi  meklējot iespējas, kā vēl atbalstīt, Fondam ir iecere nākamā gada vasarā rīkot īpašu skoliņu rūpju bērniem/jauniešiem. Tā būs saturīga vasaras nometne, kura piedāvās aktivitātes nometnes dalībniekiem. “Vēlamies atbalstīt un dāvāt daudz labu emociju, attīstot bērnu prasmes dažādos mākslas veidos, atbrīvojot viņu radošo enerģiju un pilnveidojot sevi ar krāsām, mūzikas ritmiem, radošām un sporta aktivitātēm,” sacīja Fonds “Iespēju tilts” valdes priekšsēdētāja Zita Gustavsone un paskaidroja, ka, lai mērķa sasniegšanai iegūtu nepieciešamo finansējumu, šoreiz ir vajadzīgs valmieriešu, katra pozitīvi domājoša, ziedot griboša cilvēka un arī darbīgo uzņēmēju atbalsts.

Lai vasaras skoliņa īstenotos, 2017.gada 26.novembrī plkst.14.00  Fonds “Iespēju tilts” Valmieras Kultūras centrā rīko Labdarības koncertu Mums katram citāds liktenis ir lemts ar vēstījumu uzrunāt valmieriešus, viesus un draugus atbalstīt ģimenes, kuras audzina bērnus/jauniešus ar īpašām vajadzībām.

Pasākuma vadītāja Aina Boža, uzsvēra: “Ja esi varošs, darošs un vari otram dot, tas ir jādara. Ne tikai savējam, tuvajam, bet arī svešajam, jo tajā būs savs gaišums. Pārliecība, kas devējam liek justies labi: kad varēju, tad palīdzēju. Un pa kādiem gaismas apļiem, to taču jūtam, labais pie mums atgriežas.”

Labdarības koncertā piedalīsies dienas centra “Stropiņš” jaunieši, Valmieras speciālās pirmsskolas izglītības iestādes “Bitīte” talantīgie bērni, Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas-attīstības centra audzēkņi, dziesminieks Renārs Veličko, “X faktors” dalībnieks Gints Ristamecs, Ziedoņa Geides vadītais Valmieras vīru kvartets, māksliniece un mūziķe Aina Boža un īpaši viesi – burbuļu šovs ar Trollīšiem.  Aicinām iegādāties arī loterijas biļeti. Balvu groza pildīšanai atsaukušies vietējie uzņēmēji: “Valrek”, “Vidzemes papīrs”, “Amarillis”, “Pils ķēķis”, “Liepkalni”, “Līga SPA”, Valmieras Drāmas teātris, T/C “Valleta”, salons “Dīva”, “Mellene” un daudzi citi uzņēmēji, par ko viņiem sirsnīgs paldies. Naudiņa par loterijas biļetēm paliks Fonda rīcībā, lai realizētu ģimenēm psiholoģiskā atbalsta vasaras skoliņu.

“Tuvojas Ziemassvētki, kad daudzos un dažādos pasākumos tiek lūgts līdzcilvēku atbalsts. Mūsu labdarības pasākumā (pirms tā un tā laikā), arī koncertu par ziedojumiem apmeklējot, iegādājoties loterijas biļetes, ir iespēja palīdzēt ģimenēm, bērniem un jauniešiem, kas dzīvo starp mums. Ģimenes, kas ikdienā iet ne to vieglāko ceļu, kam ir smagi, domājot par savu bērnu rītdienu, noteikti gaida kādu pārsteigumu, kādu piedzīvojumu, brīnumu, un mēs, sadodoties rokās, kopā izdarot labus darbus, to varam sniegt,” tā Zita Gustavsone.

Veselība patiešām ir viens no laimes un labsajūtas stūrakmeņiem, bet, kā rīkoties, ja tā ne tuvu nav ideāla mūsu līdzcilvēkiem? Dzīvot, neļaut slimībai būt par akmeni, kas velk lejā! Tāda ir Fonda pārliecība – sniegt iespēju pilnvērtīgi dzīvot! Tiek aicināti visi valmierieši, viesi, draugi, uzņēmēji arī pievienoties Fonda pārliecībai!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri