Valmieras Ziņas

Fonds “Iespēju tilts” gatavojas labdarības koncertam

Fonds “Iespēju tilts” ir viena no aktīvākajām nevalstiskajām organizācijām Valmierā, kura sniedz atbalstu personām ar invaliditāti, īpaši bērniem, jauniešiem un viņu ģimenēm.

Nemitīgi  meklējot iespējas, kā vēl atbalstīt, Fondam ir iecere nākamā gada vasarā rīkot īpašu skoliņu rūpju bērniem/jauniešiem. Tā būs saturīga vasaras nometne, kura piedāvās aktivitātes nometnes dalībniekiem. “Vēlamies atbalstīt un dāvāt daudz labu emociju, attīstot bērnu prasmes dažādos mākslas veidos, atbrīvojot viņu radošo enerģiju un pilnveidojot sevi ar krāsām, mūzikas ritmiem, radošām un sporta aktivitātēm,” sacīja Fonds “Iespēju tilts” valdes priekšsēdētāja Zita Gustavsone un paskaidroja, ka, lai mērķa sasniegšanai iegūtu nepieciešamo finansējumu, šoreiz ir vajadzīgs valmieriešu, katra pozitīvi domājoša, ziedot griboša cilvēka un arī darbīgo uzņēmēju atbalsts.

Lai vasaras skoliņa īstenotos, 2017.gada 26.novembrī plkst.14.00  Fonds “Iespēju tilts” Valmieras Kultūras centrā rīko Labdarības koncertu Mums katram citāds liktenis ir lemts ar vēstījumu uzrunāt valmieriešus, viesus un draugus atbalstīt ģimenes, kuras audzina bērnus/jauniešus ar īpašām vajadzībām.

Pasākuma vadītāja Aina Boža, uzsvēra: “Ja esi varošs, darošs un vari otram dot, tas ir jādara. Ne tikai savējam, tuvajam, bet arī svešajam, jo tajā būs savs gaišums. Pārliecība, kas devējam liek justies labi: kad varēju, tad palīdzēju. Un pa kādiem gaismas apļiem, to taču jūtam, labais pie mums atgriežas.”

Labdarības koncertā piedalīsies dienas centra “Stropiņš” jaunieši, Valmieras speciālās pirmsskolas izglītības iestādes “Bitīte” talantīgie bērni, Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas-attīstības centra audzēkņi, dziesminieks Renārs Veličko, “X faktors” dalībnieks Gints Ristamecs, Ziedoņa Geides vadītais Valmieras vīru kvartets, māksliniece un mūziķe Aina Boža un īpaši viesi – burbuļu šovs ar Trollīšiem.  Aicinām iegādāties arī loterijas biļeti. Balvu groza pildīšanai atsaukušies vietējie uzņēmēji: “Valrek”, “Vidzemes papīrs”, “Amarillis”, “Pils ķēķis”, “Liepkalni”, “Līga SPA”, Valmieras Drāmas teātris, T/C “Valleta”, salons “Dīva”, “Mellene” un daudzi citi uzņēmēji, par ko viņiem sirsnīgs paldies. Naudiņa par loterijas biļetēm paliks Fonda rīcībā, lai realizētu ģimenēm psiholoģiskā atbalsta vasaras skoliņu.

“Tuvojas Ziemassvētki, kad daudzos un dažādos pasākumos tiek lūgts līdzcilvēku atbalsts. Mūsu labdarības pasākumā (pirms tā un tā laikā), arī koncertu par ziedojumiem apmeklējot, iegādājoties loterijas biļetes, ir iespēja palīdzēt ģimenēm, bērniem un jauniešiem, kas dzīvo starp mums. Ģimenes, kas ikdienā iet ne to vieglāko ceļu, kam ir smagi, domājot par savu bērnu rītdienu, noteikti gaida kādu pārsteigumu, kādu piedzīvojumu, brīnumu, un mēs, sadodoties rokās, kopā izdarot labus darbus, to varam sniegt,” tā Zita Gustavsone.

Veselība patiešām ir viens no laimes un labsajūtas stūrakmeņiem, bet, kā rīkoties, ja tā ne tuvu nav ideāla mūsu līdzcilvēkiem? Dzīvot, neļaut slimībai būt par akmeni, kas velk lejā! Tāda ir Fonda pārliecība – sniegt iespēju pilnvērtīgi dzīvot! Tiek aicināti visi valmierieši, viesi, draugi, uzņēmēji arī pievienoties Fonda pārliecībai!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Aicinām komandā DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: uzraudzīt darba aizsardzības prasību ievērošanu ražošanas struktūrvienībās; izstrādāt, aktualizēt instrukcijas un īstenot instruktāžas un apmācības darba aizsardzībā; piedalīties uzņēmuma darba aizsardzības procesu, t.sk. kvalitātes vadības sistēmas organizēšanā, uzturēšanā un pilnveidošanā; veikt nelaimes gadījumu darbā izmeklēšanu; veikt darba vides risku novērtēšanu; piedalīties veselības aizsardzības procesu organizēšanā, t.sk. obligāto veselības pārbaužu organizēšanā, arodsaslimšanu izmeklēšanā u.tml. PIEVIENOJIES MUMS, JA TEV IR: augstākā izglītība darba aizsardzībā; pieredze darba aizsardzības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; pārzini LR darba aizsardzības likumdošanu; praktiska pieredze instruēšanā un apmācībā; labas prezentēšanas un komunikācijas prasmes; labas prasmes darbam ar datorprogrammām. STRĀDĀJOT PIE MUMS, TU IEGŪSI: uzdevumu dažādību un dinamisku darba vidi; iespēju pilnveidot darba aizsardzības procesus lielākajā Vidzemes uzņēmumā; profesionālu izaugsmi un pieredzi ražošanas jomā; papildu labumus (sporta aktivitātes, papildu brīvdienas u.c.); atalgojumu 1100-1300 EUR bruto. Darba sākums: vienojoties. Darba vieta: Valmiera, Cempu iela 13. CV un motivācijas vēstuli ar norādi: "Darba aizsardzības speciālists/-e sūti līdz 09.06.2019 uz e-pasta adresi:darbs@valmiera-glass.com CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Darba aizsardzības speciālists/-e” sūti līdz 9.06.2019. RAŽOSIM NETICAMO KOPĀ! Profesija: DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-06-09 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstules ar profesijas norādi sūtīt uz darbs@valmiera-glass.com

Mūsu partneri