Valmieras Ziņas

FBK “Valmiera” uzsāk sadarbību ar florbola klubu no Krievijas

Covid-19 pandēmijas laikā Eiropas florbola kopiena atrodas dīkstāvē, gaidot ierobežojumu atcelšanu. Neskatoties uz ieilgušo pauzi treniņprocesā un sacensībās, starptautiskās attiecības starp valstīm nav pārtrūkušas. Vasaras sākumā Valmieras florbola klubs ir vienojies par sadarbību ar Krievijas pilsētas Severodvinskas florbola klubuPrometejs” («Прометей»).

Abi klubi ir vienojušies kopīgi organizēt bērnu vasaras treniņnometnes Valmierā. Sadarbības plānos ietilpst arī Prometeja” treneru korpusa pieredzes apmaiņas braucieni uz Latviju, lai iepazītos ar FBK Valmiera” darbu, stažētos pie vietējiem treneriem un dalītos pieredzē ar savām darba metodēm. Tāpat ir panākta vienošanās kopīgi veidot komandu, kas varētu startēt bērnu un jauniešu florbola turnīros gan Eiropā, gan Krievijā.

FBK “Valmiera” prezidents Artis Jansons par izveidojušos sadarbību stāsta: Esam gandarīti, ka Valmieras florbola kluba paveiktais šķiet interesants citu valstu florbola speciālistiem. Severodvinska ir Krievijas florbola centrs, pilsētā aktīvi darbojas vairāki desmiti jauniešu florbola klubu. Sadarbība mums ļaus paplašināt savu redzesloku bērnu un jauniešu trenēšanā, kā arī plānojam darboties kā “tilts” talantīgāko Krievijas jauniešu nokļūšanai Eiropas florbola apritē. Ticu, ka ieguvēji būs abi florbola klubi.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri