FBK “Valmiera” sezonas pirmajā spēlē pārliecinoši apspēlē “Bausku”

Pirmo uzvaru jaunā sezonā guvusi ELVI florbola līgas vīriešiem vicečempione FBK “Valmiera”, kas savā laukumā pārliecinoši ar 11:6 apspēlēja “Bausku”. Valmieriešu rindās ar 4 (2+2) rezultativitātes punktiem izcēlās Mārtiņš Broks.

FBK “Valmiera”, kas jaunās sezonas atklāšanas spēlē viesos piekāpās Ulbrokas florbolistiem, Vidzemes Olimpiskajā centrā 15.septembrī uzņēma komandu “Bauska”, kam kontā jau bija viens panākums – uzvara pār “Ogres Vilkiem”. Rezultātu 12.minūtē atklāja valmierietis Lauris Alvis Stiprais (1:0), Samērā drīz gan sekoja baušķenieku atbilde – Kristers Tiltiņš guva vārtus brīdī, kad viņa komanda spēlēja skaitliskajā mazākumā (1:1). Pēc pirmā perioda minimāls pārsvars (2:1) bija laukuma saimniekiem. Otrās trešdaļas sākumā viesiem vēlreiz izdevās atjaunot neizšķirtu rezultātu (2:2), bet līdz otrajam pārtraukumam “Valmieras” florbolisti guva sešus bezatbildes vārtus, praktiski izšķirot spēles iznākumu – 8:2. Pēdējā perioda vidū mājinieki ieguva pat astoņu vārtu pārsvaru (11:3), bet pēdējās desmit minūtes veiksmīgāk aizvadīja “Bauska”, padarot rezultātu kaut nedaudz pieklājīgāku – 6:11.

Balvu kā labākais spēlētājs uzvarētāju sastāvā saņēma Edvards Voldemārs Kažmers, kurš izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. Viņa komandas biedram Mārtiņam Brokam 4 (2+2) punkti, ar “hat-trick” izcēlās Gatis Liepiņš, 3 (2+1) punkti Arnija Kuratņika kontā, trīs rezultatīvas piespēles Ivo Balodim, bet Intam Vilkam 2 (1+1) punkti. Par labāko starp baušķeniekiem atzina Māri Akmentiņu, kurš guva vienus vārtus, bet rezultatīvākie bija Gints Velmunskis un Pēteris Zeltiņš – pa 2 (1+1) punktiem.

FBK “Valmiera” – “Bauska” 11:6 (2:1, 6:1, 3:4)