FBK “Valmiera” pārbaudījums, pieredze un izcīnītais sudrabs “EuroFloorball Cup 2017”

Lasīšanas laiks: 2 min

No 17.-21.oktobrim Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās starptautiska kausa izcīņa florbolā “EuroFloorball Cup 2017”, kurā starp Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Norvēģijas un Ungārijas spēcīgākajām florbola komandām startēja arī vietējā FBK “Valmiera”. Aizvadot 4 spēles 5 dienās, ar fantastisku līdzjutēju atbalstu no tribīnēm Valmieras komanda pierādīja savas prasmes un raksturu, kausa izcīņu noslēdzot otrajā vietā.

FBK “Valmiera” turnīru sāka A apakšgrupā, kopā ar saviem pretiniekiem finālā norvēģu “Slevik” un Krievijas “Nizhegorodets”. Pirmajā spēlē valmierieši ar 4:6 atzina Krievijas “Nizhegorodets” pārākumu, bet norvēģi tos pašus krievus uzveica ar 8:2. Latvijas un Norvēģijas klubu savstarpējā spēlē skaistu uzvaru ar 3:1 guva FBK “Valmiera”, iekļūstot pusfinālā kā otrā labākā savas grupas komanda, bet krievi sliktākas vārtu attiecības dēļ palika “aiz borta”. Pusfinālā “Slevik” pārliecinoši ar 10:5 uzveica Igaunijas čempioni “EMU SK”, bet FBK “Valmiera” spraigā cīņā pagarinājumā tika galā ar Latvijas čempionvienību “Betsafe/Ulbroka” – 5:4.

Finālā FBK “Valmiera” un “Slevik” triju dienu laikā tikās jau otro reizi. Savu līdzjutēju atbalstīti valmierieši maču sāka pārliecinoši – pirmajā pārtraukumā komandas devās pie 1:3 par labu Valmierai. Otrajā trešdaļā iniciatīva pilnībā pārgāja pretinieku pusē – līdz otrajam pārtraukumam viesi ne vien izlīdzināja rezultātu, bet arī izvirzījās vadībā ar 5:3. Pēdējā perioda sākumā “Slevik” guva vēl divus vārtus – 7:3. 56. minūtē laukuma saimnieki sāka mainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju – tāds risks deva gaidīto rezultātu, jo pa golam iemeta Mārtiņš Broks un Aigars Belasovs – 5:7. Pēdējais vārds šajā mačā piederēja “Slevik”, kas pamatlaika pēdējā minūtē guva vēl vienus vārtus un varēja svinēt uzvaru ar 8:5.

Turnīra simboliskajā izlasē tika iekļauti divi valmierieši. Par labāko vārtsargu tika atzīts Agris Rogainis, simboliskajā izlasē iekļauts arī Valmieras aizsargs Ivo Balodis. Turnīra rezumē valmieriešiem – lieliska pieredze starptautiskā turnīrā, spēcīgu komandu konkurencē, godam izcīnītas sudraba medaļas, saņemts kauss par 2. vietu un gūts vislabākais atbalsts no tribīnēm.

FBK “Valmiera” izsaka pateicību turnīra organizētājiem par doto iespēju, pretiniekiem par skaistajām cīņām un saviem līdzjutējiem par fantastisko atbalstu visa turnīra garumā.

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31