FBK “Valmiera” neizdodas pieveikt “Bausku”

Piektdien, 22.septembrī, Vidzemes Olimpiskajā centrā florbola kluba “Valmiera” virslīgas komanda ar rezultātu 4:6 piekāpās “Bauskas” komandai. Ar šo spēli valmieriešiem aizsākas gan mājas spēļu sezona, gan mājas spēļu cikls, jo savā laukumā tiks aizvadītas vēl 4 spēles pēc kārtas. Nākamā cīņa jau svētdien, 24.septembrī plkst.17:00 pret Latvijas čempioniem florbolā “Betsafe/Ulbroka”.

Spēles pirmo trešdaļu veiksmīgāk iesāka “Bauska”, kas jau pirmajās spēles minūtēs guva vārtus. Turpmāko laiku spēle norisinājās pārsvarā viesu vārtu pusē, liekot Valmieras līdzjutējiem bieži smagi nopūsties, jo pretinieku vārtsargs bija uzdevumu augstumos un spēja atvairīt visus valmieriešu metienus.

Otrās trešdaļas sākumā Mārtiņš Broks izlīdzināja spēles rezultātu (1:1), tomēr “Bauska” nepalika atbildi parādā un gandrīz pēc minūtes guva savus 2.vārtus spēlē. Pēc Kuratņika piespēles Lužinskis izlīdzina spēles rezultātu (2:2), bet brīdi vēlāk Aigars Belasovs pievieno savai komandai 3.punktu. Uzreiz nākamajā izspēlē precīzs ir valmieriešu spēlētājs Gatis Liepiņš, rezultāts 4:2 FBK “Valmiera” labā. Bauskas komanda spiesti ņemt pārtraukumu, no kura atgriežas ļoti pārliecināti un ātrus vārtus gūst Romualds Paulovičs. Līdz trešdaļas izskaņai bumbiņa Valmieras vārtu tuvumā nonāk reti, tomēr arī mājinieki vārtus negūst un rezultāts trešdaļas izskaņā 4:3 FBK “Valmiera” labā.

Spēles noslēdzošo ceturtdaļu valmierieši sāk ar noraidījuma izpelnīšanos (Janēvičs noraidīts uz 2 minūtēm). To izmanto pretinieki un gūst vārtus, rezultāts 4:4. Trešdaļas vidū “Valmiera’’ izpelnās 2.noraidījumu (Kalniņs noraidīts uz 2 minūtēm) un, lai gan vārtsargs Kristiāns Ķīlis cīnās, vārtus nosargāt neizdodas un arī šoreiz viesi izmanto skaitlisko pārākumu (4:5). Septiņas minūtes pirms spēles beigām Arnijs Kuratņiks saņem noraidījumu uz 5 minūtēm, līdz ar to mājiniekiem jau 3.reizi jāspēlē mazākumā. Šoreiz “Bauskai” vārtus gūt neizdodas un divarpus minūtes pirms spēles beigām komandas atgriežas cīņā pilnos sastāvos. Spēles pēdējā minūtē “Valmiera” izņem vārtsargu, tomēr arī vairākumā vārtus gūt neizdodas un tukšos vārtus izmanto pretinieki, gūstot 6.vārtus un noslēdzot spēli ar rezultātu 4:6.

Par labākajiem spēlētājiem atzīti: “Bauskas” komandā Gints Velmunskis, FBK “Valmiera” – Gatis Liepiņš.

FBK “Valmiera” nākamās mājas spēles:

24. septembris, 17:00 – “Betsafe/Ulbroka”

30.septembris, 17:00 – “Kurši/Ekovalis”

6.oktobris, 20:00 – FK “Ogres Vilki”

8.oktobris, 17:00 – “Lekrings”.

Ieejas maksa spēlēm Vidzemes Olimpiskajā centrā: 3 €, skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar īpašām vajadzībām 2 €, bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez maksas.

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218