Valmieras Ziņas

Ekonomikas ministrs iepazīstas ar Vidzemes slimnīcu

Šodien darba vizītes ietvaros Valmierā Ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro ar Saeimas tautsaimniecības komisijas vadītāju Jāni Vitenbergu apmeklēja arī Vidzemes slimnīcu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs viesiem prezentēja slimnīcu kā vienu no lielākajiem darba devējiem Valmierā un lielāko daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības sniedzēju reģionā, kas nodrošina diennakts medicīnisko palīdzību, sniedz stacionāros un ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus, diagnostiskos izmeklējumus, medicīnisko rehabilitāciju un medicīnisko aprūpi mājās.

“Viesus interesēja slimnīcas kā uzņēmuma attīstības redzējums, energoefektivitātes veiktie un plānotie pasākumi u.c uzņēmējdarbības vides uzlabojošie pasākumi,” komentē U. Muskovs.

Vizītes laikā viesi tika iepazīstināti arī ar slimnīcas ekonomiskajiem un finanšu rādītājiem dinamikā, svarīgākajiem stratēģiskajiem mērķiem, realizētajiem un procesā esošajiem uzņēmuma attīstības projektiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri