Valmieras Ziņas

Ekonomikas ministrs iepazīstas ar Vidzemes slimnīcu

Šodien darba vizītes ietvaros Valmierā Ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro ar Saeimas tautsaimniecības komisijas vadītāju Jāni Vitenbergu apmeklēja arī Vidzemes slimnīcu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs viesiem prezentēja slimnīcu kā vienu no lielākajiem darba devējiem Valmierā un lielāko daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības sniedzēju reģionā, kas nodrošina diennakts medicīnisko palīdzību, sniedz stacionāros un ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus, diagnostiskos izmeklējumus, medicīnisko rehabilitāciju un medicīnisko aprūpi mājās.

“Viesus interesēja slimnīcas kā uzņēmuma attīstības redzējums, energoefektivitātes veiktie un plānotie pasākumi u.c uzņēmējdarbības vides uzlabojošie pasākumi,” komentē U. Muskovs.

Vizītes laikā viesi tika iepazīstināti arī ar slimnīcas ekonomiskajiem un finanšu rādītājiem dinamikā, svarīgākajiem stratēģiskajiem mērķiem, realizētajiem un procesā esošajiem uzņēmuma attīstības projektiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “WOLTEC” ir viens no vadošajiembūvniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir specializējiesenergobūvniecībā, ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūvē, telekomunikācijutīklu izbūvē un vispārējā būvniecībā.     SIA “WOLTEC” izsludina konkursu uz vakanci BŪVNIECĪBAS DEPARTAMENTAVADĪTĀJS/-A Mūsu prasības:   Ø būvprakses sertifikāts būvdarbu vadīšanā (būvprakses sertifikāts būvuzraudzībā tiks uzskatīts par priekšrocību), Ø atbilstoša augstākā izglītība būvniecībā, Ø pieredze struktūrvienības vadīšanā, Ø prasmes darbā ar datoru (MS Office,AutoCAD, PROJECT), Ø B kategorijas autovadītājaapliecība, Ø spēja strādāt patstāvīgi unorganizēt darbu, Ø spēja uzņemties iniciatīvu un atbildību, Ø labas saskarsmes prasmes un vēlmestrādāt komandā. Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu no EUR 3000,- BRUTO, uz darba rezultātiem vērstu motivācijas sistēmu, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, vērtīgu darba pieredzi uz attīstību vērstā uzņēmumā, darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, atbildīgu un dinamisku darbu, profesionālo apmācību un attīstību. Motivācijas vēstuli, CV (profesionālās pieredzes aprakstu), augstāko izglītību apliecinošu dokumentu, pieredzi apliecinošus dokumentus (pēdējo trīs gadu) un sertifikātu kopijas lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 15.novembrim personīgi vai pa pastu (adrese: Ausekļa iela 31, Valmiera, LV-4201), vai elektroniski uz e-pastu personals@woltec.lv. Par konkursa rezultātiem informēsim pretendentus, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: VADĪTĀJS/ DIREKTORS (būvniecības jomā) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: personals@woltec.lv

Mūsu partneri