Valmieras Ziņas

Ēkai Stacijas ielā 26 paaugstinās energoefektivitāti

Septembra beigās pašvaldības īpašumā esošajai daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai Stacijas ielā 26 tiek uzsākta ēkas energoefektivitātes paaugstināšana. Darbus veiks, lai samazinātu ēkas kopējo enerģijas patēriņu, uzlabotu tehnisko stāvokli un padarītu to arī vizuāli pievilcīgāku, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Pašvaldības īpašumā esošās ēkas energoefektivitātes paaugstināšana paredz tās ārsienas, cokola un pamatu siltināšanas darbus.

Ēkas pirmajā stāvā darbojas vairākas sociālās jomas nevalstiskās organizācijas – biedrība “Kristīgais žēlsirdības centrs”, kas nodrošina Labdarības zupas virtuvi, Dienas centru bērniem, pakalpojumu “Mazgāmutis” un sniedz citus sociālos pakalpojumus, kā arī biedrības “Latvijas Sarkanais krusts” Valmieras nodaļa, kas nodrošina Apģērbu apmaiņas istabas darbību, sniedz pakalpojumu “Veselības istaba”, izsniedz Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām programmas ietvaros pārtikas un higiēnas pakas un darbojas tehnisko palīglīdzekļu nomas punkts.  Pārējos stāvos atrodas dzīvokļi, tajā skaitā arī vairāki sociālie dzīvokļi, kas tiek piešķirti, ja personai ir nepieciešamība un Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvalde ir atzinusi par trūcīgām vai maznodrošinātām.

Pēc energoefektivitātes paaugstināšanas ēkā samazināsies uzturēšanas izmaksas un būs patīkamāk atrasties gan tajā esošo nevalstisko organizāciju darbiniekiem un to piedāvāto pakalpojumu saņēmējiem, gan ārsta prakses personālam un pacientiem, gan arī tās iedzīvotājiem.

Ēkas energoefektivitātes paaugstināšanu paredzēts pabeigt 2021.gada vasarā. Atbilstoši iepirkumam darbus veiks SIA “Ekers” par kopējo līgumsummu 248 977,50 EUR ar PVN. Darbi tiks īstenoti Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.2.2. specifiskais atbalsta mērķis “Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldības ēkās” ietvaros, projekts “Ēkas Stacijas ielā 26, Valmierā energoefektivitātes paaugstināšana”, vienošanās Nr. 4.2.2.0/19/I/002. Projekta kopējās izmaksas ir 324 502,68 EUR, ERAF finansējums 275 827,28 EUR, pašvaldības līdzfinansējums 38 940,32 EUR, valsts budžeta finansējums 9 735,08 EUR.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Buratino” aicina darbā pirmsskolas skolotāja palīgu, profesijas kods 5312 01 (darba vietas adrese: Beātes ielā 42, Valmierā) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (viena likme). Ja Tev ir vēlme: veicināt un nostiprināt bērniem pašapkalpošanās prasmes un kultūrhigiēniskās iemaņas; veikt bērnu aprūpi ikdienā; nodrošināt telpu uzkopšanu saskaņā ar higiēnas noteikumu prasībām; sadarboties ar grupas pedagogiem; pilnveidot savas prasmes un kompetences; un ja Tev ir: vispārējā vidējā izglītība vai augstākā pedagoģiskā izglītība; valsts valodas prasme atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; augsta pienākuma apziņa; pozitīvas saskarsmes iemaņas; mēs piedāvājam: atalgojumu 500 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; radošu un interesantu darbu atsaucīgā un draudzīgā kolektīvā; profesionālās pilnveides iespējas un izaugsmes iespējas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: buratino@valmiera.edu.lv līdz 2021.gada 29.janvārim. Tālrunis papildu informācijai: 29151878 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 42, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-29 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu:buratino@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 29151878

Mūsu partneri