Valmieras Ziņas

Eiropas līmeņa pārbaude Valmieras dambretistiem

Valmieras Viestura vidusskolas (VVV) un Valmieras Pārgaujas sākumskolas (VPS) seši audzēkņi iekļuva Latvijas izlasē un Viļņā piedalījās Eiropas čempionātā 100 lauciņu dambretē, kur veiksmīgi konkurēja ar citu 13 valstu gudrākajiem dambretistiem. Sacensības notika trijās laika kontroles grupās ar noteiktu apdomas laiku katram uz partiju: klasikā – 80 min., ātrajā – 15 min. un ātrspēlē – 5 min.

Eiropas čempionātā Valmieriešu labākie uzrādītie rezultāti:

Eiropas cerību grupā (līdz 10 g. vecumam) Laimiņam Mastiņam VVV klasikā 15. vieta (no Latvijas spēlētājiem pirmais); Pēterim Kripanam VVV ātrajā dambretē 19. vieta (no Latvijas ceturtais); Markam Mikam Miķelsonam VVV ātrspēlē 23. vieta (no Latvijas trešais).

Mini kadetu grupā (līdz 13 g. vecumam) Melānijai Skutānei VPS ātrajā dambretē 22. vieta (no Latvijas otrā); Grietai Laizānei VPS ātrspēlē 31. vieta (no Latvijas ceturtā).

Kadetu grupā (līdz 16 g. vecumam) Beātei Bittei VVV ātrajā dambretē 25. vieta (no Latvijas piektā).

Valmieras pilsētas pašvaldība rūpējas par kvalitatīvas un Eiropas līmenim atbilstošas izglītības sniegšanu. Prāta spēlēs izpaužas bērnu domāšanas daudzpusība un dziļums. Dalība Eiropas čempionātā bija skolu direktoru dota iespēja salīdzināt dažādu valstu izglītību rezultātus – paldies viņiem! Paldies visiem skolotājiem par bērnu domāšanas vispusīgu attīstīšanu!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums SIA „VALPRO” aicina darbā: VIRPOTĀJU Prasības: Vēlama profesionālā izglītība atbilstošā amatā Iepriekšēja darba pieredze atbilstoša profila darbā Pieredze darbā ar universāliem virpošanas darbgaldiem Pieredze CNC darbagaldu iestatīšanā un apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Spēja intensīvi strādāt, vēlme mācīties Atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu Piedāvājam: Darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Regulāri izmaksātu, stabilu ikmēneša atalgojumu un sociālās garantijas Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu Sakārtotu darba vidi Apmācības iespējas Iespējama transporta izdevumu segšana Ja atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumu uz: E-pasts: darbs@valpro.lv Tālrunis informācijai: 642 07235; 29413500 Adrese: SIA “VALPRO”, L.Laicena iela 2, Valmiera, LV-4201 Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: VIRPOTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-11-28 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv , tālr. 64207235, 29413500

Mūsu partneri