Valmieras Ziņas

Edvards Emīls Liberts: Manā treniņprocesā nozīmīgākā ir bijusi Māra Štromberga trases izveide

Lasīšanas laiks: 4 min

Tēta iniciatīvas vadīts, BMX sportista gaitas trīs gadu un deviņu mēnešu vecumā uzsācis klubā “Rīgas Favorīts”, tomēr kopš pirmās Mārupes BMX kluba pastāvēšanas dienas cīnījies zem Mārupes krāsām. “Pirmajās sacensībās pats trasi pieveikt nespēju, tādēļ tētis skrēja līdzi un uzstūma šķēršļos, ar kuriem pats nespēju vēl tikt galā ”- tā stāsta Edvards Emīls Liberts, Valmieras AKSSC sportists un 2020.gada Latvijas Junioru čempions BMX riteņbraukšanā.

Kādi Tavi iepriekšējie sasniegumi, tavuprāt, ir bijuši kā priekšnoteikums iekļūšanai AKSSC sastāvā?

Pirms nokļuvu Valmierā, biju izcīnījis 2016. gada Eiropas čempionātā astoto vietu, vietu Latvijas jaunatnes izlasē, kā arī vairākus Latvijas čempiona titulus. Tikt iekļautam šajā sastāvā bija nozīmīgi man pašam – šī bija tā vieta, kur vēlējos nonākt un trenēties.

Kas ir tava motivācija?

Ikdienas treniņprocesā un dzīvē dzinulis vienmēr ir bijis uzstādītais mērķis. Uzstādītais mērķis ir tā motivācija, kas kādā grūtākā un smagākā brīdī palīdz pārvarēt sevi, lai nonāktu tur, kur esi iecerējis.

Kas palīdzēja ceļā uz nopietnu sportista karjeru?

Noteikti svarīgākais faktors – ģimene, jo jau no pirmās dienas viņi ir bijuši blakus un vienmēr atbalstījuši.

Pastāsti par savu ikdienu, treniņiem!

Ikdienas treniņu grupā esam 3-4 cilvēki. Trenējos pie Mika Puķīša. Esam maza treniņu grupa, bet visi ar vienu mērķi, kas palīdz visiem attīstīties un pilnveidoties. Treniņos esam maz, bet, kopā trenējoties, spējam viens otru pastumt uz priekšu. Treniņu skaits atšķiras atkarībā no perioda, sagatavošanās un sezonas laikā parasti ir no 8-12 treniņiem nedēļā, kad nav sezona tad parasti ir no 6-8 treniņiem nedēļā.

Kādi ir treniņu apstākļi?

Treniņu apstākļi ir ļoti labi, ikdienā trenējamies Māra Štromberga trasē, kur ir kvalitatīva trase, Wattbike trenažieri un svaru zāle. Dzīvoju dienesta viesnīcā. Man pašam ir sava istaba, kurā varu netraucēti atpūsties un mācīties. Ēdu parasti skolā, Bastionā vai Valmieras piena ēdnīcā par Valmieras AKSSC nodrošinātajiem ēdināšanas taloniem.

Kā vērtē Valmieras infrastruktūru un attīstību?

Patīk tas, ka Valmierā attīsta un piedomā par sporta infrastruktūru. Manā treniņprocesā nozīmīgākā ir bijusi Māra Štromberga trases izveide. Šī trase dod iespēju ļoti labi sagatavoties sezonas svarīgākajiem startiem. Pašlaik noteikti AKSSC treniņu apstākļi un vide ir augstākajā līmenī, lai mēs varētu pilnvērtīgi aizvadīt treniņu procesu un sagatavoties sezonai. Brīvajā laikā vasarā parasti ar klases biedriem vai draugiem aizbraucu uz pludmali paspēlēt volejbolu vai basketbolu. Ziemas sezonā parasti ejam uz Vidzemes Olimpisko centru (VOC) slidot. Uz VOC bieži arī eju skatīties basketbola un florbola spēles.

Pastāsti par saviem augstvērtīgākajiem sasniegumiem, kopš esi iekļauts AKSSC sastāvā!

Esot iekļautam AKSSC sastāvā, esmu izcīnījis 2018., 2019. un 2020. gada Latvijas čempiona titulu, 2018. un 2019. gadā esmu bijis iekļauts Latvijas jaunatnes izlasē, 2020.gadā – pieaugušo izlasē. 2019.gadā uzvarēju Eiropas kausa 6.posmā. 2019.gadā kļuvu par Eiropas čempionu B16 grupā un izcīnīju arī otro vietu Pasaules čempionātā, kā arī tiku atzīts par “2019 gada Latvijas jauno riteņbraucēju”. Ceļš uz šiem sasniegumiem noteikti nav bijis viegls, ir daudz sevi jāpārvar treniņu procesā.

Kā izdodas sporta dzīvi savienot ar izglītību?

Pašlaik mācos Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas 11. klasē. Ļoti patīk skola, skolas aktivitātes un mācību apstākļi. Dodoties tālākos un garākos izbraucienos, skola ir pretimnākoša un ar skolas vadību vienmēr ir atrasta iespēja, kā visu apvienot un izdarīt. Parasti grūtākais ir sākt darīt skolas darbus,  kuri ir iekrājušies garo izbraucienu laikā, bet, kad pieķeras un sāk darīt, tad lēnām ar visu tiek galā.

Ko mainījusi Covid19 klātbūtne?

Saistībā ar pandēmiju neko nevaram saplānot. Varam tik cerēt, ka ātrāk viss atgriezīsies ierastajā ikdienas rutīnā un nebūs nekādu ierobežojumu. Pašlaik jāpielāgojas apstākļiem un jāturpina darboties.

Kā kopumā vērtē AKSSC projektu un būtību?

Ļoti pozitīvi vērtēju AKSSC projektu un uzskatu, ka šādi centri ir nepieciešami Latvijā, lai profesionālais sports attīstītos un spētu konkurēt augstākajā līmenī. Šis noteikti uzlabo sportistu iespējas un attīstību, jo ir ļoti laba vide, apstākļi, lai sasniegtu savus uzstādītos mērķus.

Vēlos pateikt “paldies”  visiem cilvēkiem, kuri ir kaut mazliet palīdzējuši, lai mums šis viss būtu!

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina savā komandā  BIROJA ADMINISTRATORU/-I Galvenie amata pienākumi: nodrošināt biroja ikdienas darbības nepārtrauktību un efektivitāti; koordinēt un pārvaldīt dokumentu apriti, arhivēšanu un lietvedību; veikt ienākošās un izejošās korespondences apstrādi; organizēt un protokolēt kapitālsabiedrības valdes un dalībnieku sēdes; sniegt atbalstu uzņēmuma struktūrvienību vadītājiem un darbiniekiem ikdienas jautājumos; komunicēt ar klientiem un sadarbības partneriem; sagatavot atskaites. Prasības kandidātiem: darbības sfērai atbilstoša vidējā profesionālā vai augstākā izglītība (vēlams administrācijas, vadības vai lietvedības jomā); ne mazāk kā divu gadu pieredze līdzīgā amatā; teicamas organizatoriskās un komunikācijas prasmes; prasme strādāt ar biroja tehniku un IT sistēmām; pieredzējuša lietotāja pieredze un laba izpratne par dokumentu vadības sistēmām, priekšroka kandidātiem ar pieredzi darbā ar DVS Namejs; augsta atbildības sajūta un pašorganizācijas līmenis, analītiska domāšana un precizitāte darbā. Piedāvājam: darbu uz nenoteiktu laiku; draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; sociālās garantijas; veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 6 mēnešiem; dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; atalgojumu no EUR 1400 līdz EUR 1600 pirms nodokļu nomaksas. CV un motivācijas vēstuli lūdzu sūtīt elektroniski uz danuta.zerbele@valmierasoc.lv līdz 05.06.2024. Tālrunis uzziņām +371 20021028 Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Čempionu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Vadība / Administrēšana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-05 Kontaktpersona: Danuta Žērbele Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”  Jāņa Daliņa sporta komplekss aicina pievienoties savai komandai  ADMINISTRATORU/-I Darbs uz nenoteiktu laiku Amata pienākumi: Uzņemt un apkalpot klientus, koordinēt apmeklētāju plūsmu; Reģistrēt un piešķirt viesiem viesnīcas numurus, darbs ar viesnīcas programmatūru; Ierādīt ģērbtuves saskaņā ar treniņu vai sacensību grafiku; Izsniegt un pieņemt telpu un viesnīcu numuriņu atslēgas; Iekasēt maksu par viesnīcas un sporta infrastruktūras izmantošanu; Veikt citus pienākumus saskaņā ar darba pienākumu aprakstu; Prasības kandidātam: Labas latviešu un angļu valodas zināšanas; Teicamas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, iniciatīva un entuziasms; Elastīga domāšana, spēja veltīt uzmanību vairākiem uzdevumiem vienlaicīgi, nezaudējot kvalitāti; Vēlamas iemaņas darbā ar kases aparātu un POS terminālu; Citu valodu zināšanas, izglītība viesmīlības vai sporta jomā, kā arī iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Mēs piedāvājam: Pilnas slodzes darbu; Summēto darba laiku, darbu maiņās arī nakts maiņās; Dinamisku darbu draudzīgu un profesionālu kolēģu komandā; Iespēju katru dienu sastapt interesantus cilvēkus, kas dod labu pieredzi profesionālajā izaugsmē; Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; Studentiem viesmīlības jomā apvienot prakses vietu ar darbavietu; Atalgojums: Stundas tarifa likme pārbaudes laikā– 5.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 6.00 EUR/h Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 07.06.2024. uz e-pastu – megija.stalberga@valmierasoc.lv. Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstules. Vairāk informācijas, rakstot e-pastā vai pa tālr. +371 27079858 Profesija: ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-07 Kontaktpersona: Megija Stalberga Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina savā komandā ĒKAS INŽENIERTEHNISKO UZRAUGU uz noteiktu laiku – līdz 31.10.2024. Amata pienākumi: piedalīties Jāņa Daliņa sporta kompleksa ikdienas saimniecisko darbu veikšanā, tajā skaitā strādāt ar traktortehniku, mehanizēto un teritoriju uzkopšanas tehniku; uzraudzīt un uzturēt darba kārtībā Jāņa Daliņa sporta kompleksa teritoriju, inventāru un tehnisko aprīkojumu. Uzraudzīt un uzturēt kārtībā Daliņu pludmali; tehniskā atbalsta sniegšana pasākumu organizatoriem, izmantojot stadiona un manēžas infrastruktūru un aprīkojumu; komunikācija un sadarbība ar darbu izpildītājiem, un dalība Jāņa Daliņa sporta kompleksa realizētajos projektos savas kompetences ietvaros. Prasības kandidātiem: vidējā izglītība; augsta atbildības sajūta, precizitāte, prasme orientēties tehniskas dabas jautājumos; pozitīvu un godīgu attieksmi pret darbu un kolēģiem; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Mēs piedāvājam: teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē; darba apģērbu; apmācības darbu uzsākot; atalgojums – 1280 EUR pirms nodokļu nomaksas; sociālās garantijas; darba vieta: Jāņa Daliņa sporta komplekss, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera CV lūdzam sūtīt uz megija.stalberga@valmierasoc.lv Kontaktpersona: Megija Stalberga (e-pasts: megija.stalberga@valmierasoc.lv; tālr.Nr. +371 27079858) Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 07.06.2024. Profesija: Ēkas inžniertehnisko sistēmu UZRAUGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-07 Kontaktpersona: Megija Stalberga Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri