Valmieras Ziņas

Dzirnavu ezeriņa promenādē skan pasaules hiti un latviešu tautasdziesmas

Lasīšanas laiks: < 1 min

Ceturtdienas, 6.jūnija, vakars bija visai dzestrs, ik pa laikam vēja brāzmas no strūklakas skatītājus vēl vairāk atsvaidzināja ar aukstām ūdens lāsēm, toties visus patīkami sildīja sadraudzības koncerta sirsnīgā noskaņa, ko radīja Valmieras KC pūtēju orķestris “Signāls” Gvido Brenčeva vadībā un Halles apriņķa ģimnāzijas (Vācija) jauniešu koris un orķestris (diriģentes Ulrike Gronewold, Kerstin Kunze).

Koncertā skanēja gan visā pasaulē zināmi hiti, gan valšu popūrijs un latviešu tautasdziesmas. Koncertu vadīja Gustavs Māziņš, tulka lomā iejutās Valmieras 5.vidusskolas direktore Rudīte Markus, bet koncerta izskaņā pateicības vārdus teica Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Olmanis.

Iepriekšējā vakarā ciemiņi bija apmeklējuši arī deju koncertu Valmieras estrādē, tāpēc viņi atzinīgi izteicās par augsto līmeni šajos koncertos, par latviešu dziedāt un dejot prasmi, un muzikalitāti kopumā. 

Valmieru un Halli jau ilgus gadus vieno sadraudzības saites, un šādi koncerti un savstarpēja viesošanās noteikti stiprina un bagātina draudzību.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri