Valmieras Ziņas

Dzērājšoferis iebrauc kokā un aizbēg

Ceturtdien, 27.jūnijā, pulksten 20:55 Beverīnas novadā, Trikātas pagastā uz autoceļa Smiltene – Strenči, 27. kilometrā konstatēts, ka nenoskaidrota persona, vadot automašīnu “VW Touran”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā, autovadītājs pameta notikuma vietu, neziņojot par ceļu satiksmes negadījumu likuma noteiktā kārtībā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Vēlāk gan izdevās autovadītāju noskaidrot. Kā izrādījās, viņš automašīnu vadījis bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, būdams 0,97 promiļu reibumā. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā saņemta informācija par 58 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti pieci ceļu satiksmes negadījumi. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens autovadītājs. Noformēti 75 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 40 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri