Valmieras Ziņas

“Džentlmenis ar pannu” viesojas Valmieras pilsdrupu estrādē

Vasarā, kad Valmieras Drāmas teātra aktieri atpūšas pēc garā darba cēliena, kultūras cienītājus priecē apkārtējo novadu amatierteātri. Jau astoto gadu notiek bezmaksas brīvdabas izrādes ciklā „Vasaras vakari teātru spēlēs”. Jūnija beigās šī gada pirmā izrāde gan notika Valmieras Kultūras centrā. Ar izrādi „Es vēlos, lai mani mīl” viesojās Kocēnu novada teātris „Volatus”. Zāle bija skatītāju pilna.

Ceturtdien, 12.jūlijā, Valmieras pilsdrupu estrādē notika otrā šīs vasaras izrāde – Kauguru pagasta amatierteātra „Vīzija” komēdija „Džentlmenis ar pannu”.

Ja pilsdrupu estrāde aktieriem varbūt ir pietiekoši liela, tad skatītājiem atvēlēto solu rindu ir daudz par maz. Siltais ceturtdienas vakars pulcēja daudz teātra mīļotāju, aktieru draugu un radu, kuri atrada sēdvietas gan uz pilsdrupu mūriem, gan zālītē.

Monikas Zīles luga priecēja skatītājus ar asprātīgiem dialogiem, pārpratumiem, ciema tenkām un intrigām, mīlestības meklējumiem un laimīgām beigām. Stupānu ģimenes lomās iejutās Aija Dubova, Gvido Vilnis Krūmiņš un Ilona Plaude, neatvairāmo savedējas lomu lieliski spēlēja Raita Tutina, bet veikalnieci – Inga Miruškina, kopīgu valodu atrada māksliniece Ruta un auto remontmeistars Zigmārs (Mārīte Muhina un Dainis Muhins), savukārt viss vijās un tinās ap jauno pagasta speciālistu Edgaru Rimšu, kuru atveidoja Artis Birzleja.

„Vīzija” rudenī svinēs jau 20.dzimšanas dienu, bet trešo gadu to veiksmīgi vada režisors Oskars Morozovs. Viņš klātesošos aicināja apmeklēt arī nākamo izrādi „Diriģents”, kas jau rīt plkst.15.00 notiks Mūrmuižas estrādē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā Transportlīdzekļu tīrītāju (uz noteiktu laiku, līdz 30.09.2019) DARBA PIENĀKUMI: ·Transportlīdzekļu salonu un to elementu mazgāšana un tīrīšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: ·vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·vēlama iepriekšēja darba pieredze transportlīdzekļu mazgāšanā ·vēlamas iemaņas darbā ar sadzīves tehniku un mazgāšanas iekārtām ·labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 430-570 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Transportlīdzekļu tīrītājs” līdz 2019.gada 31.martam iesniegt: ·sūtot elektroniski uz personals@vtu-valmiera.lv ·sūtot pa pastu „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tie ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) ·personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, divu nedēļu laikā pēc CV un pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām. Informācija 64250675 Profesija: TRANSPORTLĪDZEKĻU TĪRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-31 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: personals@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri