Valmieras Ziņas

“Džentlmenis ar pannu” viesojas Valmieras pilsdrupu estrādē

Vasarā, kad Valmieras Drāmas teātra aktieri atpūšas pēc garā darba cēliena, kultūras cienītājus priecē apkārtējo novadu amatierteātri. Jau astoto gadu notiek bezmaksas brīvdabas izrādes ciklā „Vasaras vakari teātru spēlēs”. Jūnija beigās šī gada pirmā izrāde gan notika Valmieras Kultūras centrā. Ar izrādi „Es vēlos, lai mani mīl” viesojās Kocēnu novada teātris „Volatus”. Zāle bija skatītāju pilna.

Ceturtdien, 12.jūlijā, Valmieras pilsdrupu estrādē notika otrā šīs vasaras izrāde – Kauguru pagasta amatierteātra „Vīzija” komēdija „Džentlmenis ar pannu”.

Ja pilsdrupu estrāde aktieriem varbūt ir pietiekoši liela, tad skatītājiem atvēlēto solu rindu ir daudz par maz. Siltais ceturtdienas vakars pulcēja daudz teātra mīļotāju, aktieru draugu un radu, kuri atrada sēdvietas gan uz pilsdrupu mūriem, gan zālītē.

Monikas Zīles luga priecēja skatītājus ar asprātīgiem dialogiem, pārpratumiem, ciema tenkām un intrigām, mīlestības meklējumiem un laimīgām beigām. Stupānu ģimenes lomās iejutās Aija Dubova, Gvido Vilnis Krūmiņš un Ilona Plaude, neatvairāmo savedējas lomu lieliski spēlēja Raita Tutina, bet veikalnieci – Inga Miruškina, kopīgu valodu atrada māksliniece Ruta un auto remontmeistars Zigmārs (Mārīte Muhina un Dainis Muhins), savukārt viss vijās un tinās ap jauno pagasta speciālistu Edgaru Rimšu, kuru atveidoja Artis Birzleja.

„Vīzija” rudenī svinēs jau 20.dzimšanas dienu, bet trešo gadu to veiksmīgi vada režisors Oskars Morozovs. Viņš klātesošos aicināja apmeklēt arī nākamo izrādi „Diriģents”, kas jau rīt plkst.15.00 notiks Mūrmuižas estrādē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri