Valmieras Ziņas

Dr. Silvija Lapiņa – labākais ginekologs Vidzemē

Lasīšanas laiks: 2 min

Vidzemes slimnīcas ārste ginekoloģe Silvija Lapiņa, kas pacientes pieņem arī privātpraksē, sabiedrības balsojumā ieguvusi apbalvojumu “Mans labākais ginekologs Vidzemē”, kas tika pasniegts svinīgā apbalvošanas ceremonijā 18. janvārī kinoteātrī “Splendid Palace”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Dr. Silvija Lapiņa ir absolvējusi Rīgas Medicīnas institūta ārstniecības fakultāti. Pēc institūta beigšanas guvusi profesionālo pieredzi, strādājot Valkas slimnīcā (ārste ginekoloģe), AS „Valmieras stikla šķiedra” (ginekoloģe), Valmieras Veselības centrā (sieviešu konsultācijas ārste), bet kopš 1991. gada ir Vidzemes (Valmieras) slimnīcas ārste ginekoloģe un ultrasonogrāfiste. 1998. gadā atvērusi savu privātpraksi. Dr. S.Lapiņa ir Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) un Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas (LAGA) biedre.

Gods nosaukt labāko Vidzemes ginekologu bija uzticēts Vidzemes slimnīcas ārstnieciskajai direktorei Inga Ozoliņai.

Viņa teica: “Katru ginekologu mēs varam salīdzināt ar sargeņģeli. Viņš pavada sievieti visā viņas mūža ritumā – esot klāt gan piedzimšanas brīdī, gan palīdzot uzplaukt par sievieti, kļūt par māti un arī vecmāmiņu. Ārsts ginekologs savā ziņā kalpo sievietei, īpaši laikā, kad viņa gaida bērniņu: ir iejūtīgs, saprotošs un zina atbildes uz pašiem neparastākajiem topošās māmiņas jautājumiem.

Uzticēšanās un paļāvība no sievietes puses, atbalsts un profesionalitāte no ārsta puses, tas viss kopā nodrošina tādu savstarpējo sapratni un  sadarbību, kuru šodien atzīstam par labāko.

Ar prieku un lepnumu pārstāvu Vidzemes reģionu, kurā par mūsu sieviešu veselību un labsajūtu diendienā rūpējas tik daudzi “labie” un “vislabākie” ginekologi. Paldies visām vidzemniecēm, kuras piedalījās balsojumā un nosauca savus sargeņģeļus vārdā!”

Akciju “Mans labākais ginekologs” pērngad pirmo reizi Latvijā organizēja “MFD Veselības grupa” kopā ar žurnālu “Veselība”. No 7. novembra līdz 31. decembrim ikviena sieviete tika aicināta piedalīties sabiedrības balsojumā par labāko ginekologu Latvijā 2017.gadā, izvēloties sava reģiona nomināciju Kurzemē, Zemgalē, Latgalē, Vidzemē vai Rīgā un Rīgas reģionā.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri