Valmieras Ziņas

Dr. Silvija Lapiņa – labākais ginekologs Vidzemē

Vidzemes slimnīcas ārste ginekoloģe Silvija Lapiņa, kas pacientes pieņem arī privātpraksē, sabiedrības balsojumā ieguvusi apbalvojumu “Mans labākais ginekologs Vidzemē”, kas tika pasniegts svinīgā apbalvošanas ceremonijā 18. janvārī kinoteātrī “Splendid Palace”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Dr. Silvija Lapiņa ir absolvējusi Rīgas Medicīnas institūta ārstniecības fakultāti. Pēc institūta beigšanas guvusi profesionālo pieredzi, strādājot Valkas slimnīcā (ārste ginekoloģe), AS „Valmieras stikla šķiedra” (ginekoloģe), Valmieras Veselības centrā (sieviešu konsultācijas ārste), bet kopš 1991. gada ir Vidzemes (Valmieras) slimnīcas ārste ginekoloģe un ultrasonogrāfiste. 1998. gadā atvērusi savu privātpraksi. Dr. S.Lapiņa ir Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) un Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas (LAGA) biedre.

Gods nosaukt labāko Vidzemes ginekologu bija uzticēts Vidzemes slimnīcas ārstnieciskajai direktorei Inga Ozoliņai.

Viņa teica: “Katru ginekologu mēs varam salīdzināt ar sargeņģeli. Viņš pavada sievieti visā viņas mūža ritumā – esot klāt gan piedzimšanas brīdī, gan palīdzot uzplaukt par sievieti, kļūt par māti un arī vecmāmiņu. Ārsts ginekologs savā ziņā kalpo sievietei, īpaši laikā, kad viņa gaida bērniņu: ir iejūtīgs, saprotošs un zina atbildes uz pašiem neparastākajiem topošās māmiņas jautājumiem.

Uzticēšanās un paļāvība no sievietes puses, atbalsts un profesionalitāte no ārsta puses, tas viss kopā nodrošina tādu savstarpējo sapratni un  sadarbību, kuru šodien atzīstam par labāko.

Ar prieku un lepnumu pārstāvu Vidzemes reģionu, kurā par mūsu sieviešu veselību un labsajūtu diendienā rūpējas tik daudzi “labie” un “vislabākie” ginekologi. Paldies visām vidzemniecēm, kuras piedalījās balsojumā un nosauca savus sargeņģeļus vārdā!”

Akciju “Mans labākais ginekologs” pērngad pirmo reizi Latvijā organizēja “MFD Veselības grupa” kopā ar žurnālu “Veselība”. No 7. novembra līdz 31. decembrim ikviena sieviete tika aicināta piedalīties sabiedrības balsojumā par labāko ginekologu Latvijā 2017.gadā, izvēloties sava reģiona nomināciju Kurzemē, Zemgalē, Latgalē, Vidzemē vai Rīgā un Rīgas reģionā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "Lat Met" aicina darbā ROKAS LOKMETINĀTĀJU (MMA). Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs „Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Amata pienākumi: Atbilstoši rasējumiem un metāldarbnīcu vadītāja norādījumiem izgatavot nestandarta metāla izstrādājumus t. sk. sagatavot detaļas, veikt sagatvoto detaļu metināšanu. Nepieciešamības gadījumā veikt arī izstrādājumu montāžu objektā. Prasības pretendentiem: Spēja pastāvīgi, precīzi un savlaicīgi paveikt uzticētos pienākumus; Precizitāte un augsta atbildības sajūta. Par priekšrocību tiks uzskatīta: Autovadītāja apliecība; Papildus zināšanas citās jomās. Lat Met nodrošina: Pilnībā rekonstruētas ražošanas telpas; Mūsdienīgus darba apstākļus; Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu; Iepazīstināšanu ar amata pienākumiem un ražošanas procesa nodrošināšanas kārtību. Darba laiks: darba dienās 09:00 – 17:00, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikties uz brīvo metinātāja vietu iespējams sazinoties pa tālruni 29429956 vai sūtot CV uz e-pasta adresi info@latmet.com Vispārēju informāciju par Lat Met darbību iespējams iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.latmet.com SIA "Lat Met" pamatā ir metāla apstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vārti, sētas, margas, tirdzniecības stendi, nestandarta metāla izstrādājumi, kuru vienas detaļas svars nepārsniedz 0,5t, garums- 12m). Uzņēmums nodarbojas arī ar sekciju veida garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un servisa nodrošināšanu, vizuālās reklāmas izgatavošanu, skārda izstrādājumu izgatavošanu, vārtu automātikas tirdzniecību un apkalpošanu. Daļa no produkcijas tiek eksportēta. Profesija: ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-23 Kontaktpersona: Pieteikties iespējams sazinoties pa tālr.29429956 vai sūtot CV uz e-pasta adresi info@latmet.com

Mūsu partneri