Valmieras Ziņas

Dr. Silvija Lapiņa – labākais ginekologs Vidzemē

Lasīšanas laiks: 2 min

Vidzemes slimnīcas ārste ginekoloģe Silvija Lapiņa, kas pacientes pieņem arī privātpraksē, sabiedrības balsojumā ieguvusi apbalvojumu “Mans labākais ginekologs Vidzemē”, kas tika pasniegts svinīgā apbalvošanas ceremonijā 18. janvārī kinoteātrī “Splendid Palace”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Dr. Silvija Lapiņa ir absolvējusi Rīgas Medicīnas institūta ārstniecības fakultāti. Pēc institūta beigšanas guvusi profesionālo pieredzi, strādājot Valkas slimnīcā (ārste ginekoloģe), AS „Valmieras stikla šķiedra” (ginekoloģe), Valmieras Veselības centrā (sieviešu konsultācijas ārste), bet kopš 1991. gada ir Vidzemes (Valmieras) slimnīcas ārste ginekoloģe un ultrasonogrāfiste. 1998. gadā atvērusi savu privātpraksi. Dr. S.Lapiņa ir Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) un Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas (LAGA) biedre.

Gods nosaukt labāko Vidzemes ginekologu bija uzticēts Vidzemes slimnīcas ārstnieciskajai direktorei Inga Ozoliņai.

Viņa teica: “Katru ginekologu mēs varam salīdzināt ar sargeņģeli. Viņš pavada sievieti visā viņas mūža ritumā – esot klāt gan piedzimšanas brīdī, gan palīdzot uzplaukt par sievieti, kļūt par māti un arī vecmāmiņu. Ārsts ginekologs savā ziņā kalpo sievietei, īpaši laikā, kad viņa gaida bērniņu: ir iejūtīgs, saprotošs un zina atbildes uz pašiem neparastākajiem topošās māmiņas jautājumiem.

Uzticēšanās un paļāvība no sievietes puses, atbalsts un profesionalitāte no ārsta puses, tas viss kopā nodrošina tādu savstarpējo sapratni un  sadarbību, kuru šodien atzīstam par labāko.

Ar prieku un lepnumu pārstāvu Vidzemes reģionu, kurā par mūsu sieviešu veselību un labsajūtu diendienā rūpējas tik daudzi “labie” un “vislabākie” ginekologi. Paldies visām vidzemniecēm, kuras piedalījās balsojumā un nosauca savus sargeņģeļus vārdā!”

Akciju “Mans labākais ginekologs” pērngad pirmo reizi Latvijā organizēja “MFD Veselības grupa” kopā ar žurnālu “Veselība”. No 7. novembra līdz 31. decembrim ikviena sieviete tika aicināta piedalīties sabiedrības balsojumā par labāko ginekologu Latvijā 2017.gadā, izvēloties sava reģiona nomināciju Kurzemē, Zemgalē, Latgalē, Vidzemē vai Rīgā un Rīgas reģionā.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

4 GRAIN ir pasaules vadošā, lielākā un inovatīvākā graudu pirmapstrādes iekārtu ražotāja GSI (ASV) oficiālais pārstāvis Baltijā. Esam strauji augošs uzņēmums, kas nodarbojas ar graudu pirmapstrādes iekārtu tirdzniecību, montāžu un servisu. Uzņēmums savus pakalpojumus nodrošina ne vien Baltijas valstīs, bet arī Eiropā un NVS valstīs. Aicinām savā komandā MONTĀŽAS DARBU ATSLĒDZNIEKU (Darbam Valmieras rajonā) TAVI PIENĀKUMI Veikt graudu pirmapstrādes iekārtu montāžu, tas ir, metāla konstrukciju montāža, iekārtu, iekārtu mezglu un ierīču montāža un demontāža. Veikt griešanas, urbšanas, pielāgošanas, liekšanas, slīpēšanas, taisnošanas, vītņgriešanas, mērīšanas u.c. darbus. Strādāt ar dažādiem montāžas instrumentiem (elektriskiem, pneimatiskiem u.t.ml. instrumentiem), izmantot mērīšanas instrumentus. Veikt citus ar iekārtu montāžu saistītus darba uzdevumus. PAR TEVI Interese un vēlme jaunu prasmju apgūšanā. Vidējā, vidējā speciālā izglītība (vidējā tehniskā un augstākā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību, bet nav obligāta). Pieredzi līdzīgā amatā uzskatīsim par priekšrocību. Vēlamas krievu valodas zināšanas. Vēlama B kategorijas vadītāja apliecība. Fiziskā izturība. Tehniskā domāšana – spēja lasīt rasējumus un montāžas shēmas. Spēja strādāt komandā un patstāvīgi. Augsta atbildības sajūtu. Derīgs Covid-19 sertifikāts. MĒS PIEDĀVĀJAM Profesionālus un atsaucīgus darba vadītājus augošā uzņēmumā ar attīstības un izaugsmes iespējām. Nodrošinām visu darbam nepieciešamo - kvalitatīvu darba apģērbu, dzīvesvietu, transportu un ēdināšanu. Stabilu darbu visās sezonās – Latvijā un ārpus tās. Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanas polisi. Saliedēšanas pasākumus. Izaugsmes iespējas un apmācības. Atalgojums sākot no (bruto) 6.30 EUR/stundā. Atalgojums var tikt pārskatīts, balstoties uz kandidāta pieredzi un motivāciju. Ja esat montāžas darbu komanda (brigāde) ar vēlmi strādāt kopā, gaidīsim ziņu no Jums! CV ar norādi “Montāžas darbu atslēdznieks” sūti uz e-pastu darbs@4grain.lv. Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt +371 26133475, darba dienās no 09:00 -17:00 Mēs novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzu ņemiet vērā, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Informējam, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai veiktu kandidātu atlasi. Profesija: MONTĀŽAS DARBU ATSLĒDZNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Burtnieku pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-18 Kontaktpersona: Līga Zvagule

Mūsu partneri