Valmieras Ziņas

Dr. Silvija Lapiņa – labākais ginekologs Vidzemē

Vidzemes slimnīcas ārste ginekoloģe Silvija Lapiņa, kas pacientes pieņem arī privātpraksē, sabiedrības balsojumā ieguvusi apbalvojumu “Mans labākais ginekologs Vidzemē”, kas tika pasniegts svinīgā apbalvošanas ceremonijā 18. janvārī kinoteātrī “Splendid Palace”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Dr. Silvija Lapiņa ir absolvējusi Rīgas Medicīnas institūta ārstniecības fakultāti. Pēc institūta beigšanas guvusi profesionālo pieredzi, strādājot Valkas slimnīcā (ārste ginekoloģe), AS „Valmieras stikla šķiedra” (ginekoloģe), Valmieras Veselības centrā (sieviešu konsultācijas ārste), bet kopš 1991. gada ir Vidzemes (Valmieras) slimnīcas ārste ginekoloģe un ultrasonogrāfiste. 1998. gadā atvērusi savu privātpraksi. Dr. S.Lapiņa ir Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) un Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas (LAGA) biedre.

Gods nosaukt labāko Vidzemes ginekologu bija uzticēts Vidzemes slimnīcas ārstnieciskajai direktorei Inga Ozoliņai.

Viņa teica: “Katru ginekologu mēs varam salīdzināt ar sargeņģeli. Viņš pavada sievieti visā viņas mūža ritumā – esot klāt gan piedzimšanas brīdī, gan palīdzot uzplaukt par sievieti, kļūt par māti un arī vecmāmiņu. Ārsts ginekologs savā ziņā kalpo sievietei, īpaši laikā, kad viņa gaida bērniņu: ir iejūtīgs, saprotošs un zina atbildes uz pašiem neparastākajiem topošās māmiņas jautājumiem.

Uzticēšanās un paļāvība no sievietes puses, atbalsts un profesionalitāte no ārsta puses, tas viss kopā nodrošina tādu savstarpējo sapratni un  sadarbību, kuru šodien atzīstam par labāko.

Ar prieku un lepnumu pārstāvu Vidzemes reģionu, kurā par mūsu sieviešu veselību un labsajūtu diendienā rūpējas tik daudzi “labie” un “vislabākie” ginekologi. Paldies visām vidzemniecēm, kuras piedalījās balsojumā un nosauca savus sargeņģeļus vārdā!”

Akciju “Mans labākais ginekologs” pērngad pirmo reizi Latvijā organizēja “MFD Veselības grupa” kopā ar žurnālu “Veselība”. No 7. novembra līdz 31. decembrim ikviena sieviete tika aicināta piedalīties sabiedrības balsojumā par labāko ginekologu Latvijā 2017.gadā, izvēloties sava reģiona nomināciju Kurzemē, Zemgalē, Latgalē, Vidzemē vai Rīgā un Rīgas reģionā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Jāņa Daliņa stadions aicina komandā uzkopšanas dienesta darbinieku/-ci CV gaidīsim e-pastā: vakances@voc.lv līdz 08.10.2021. Tavi pienākumi: Nodrošināt tīrību un kārtību stadiona viesnīcas numuros, manēžā un koplietošanas telpās; Sagatavot stadiona viesnīcas numurus viesu uzņemšanai un uzkopt telpas pēc viesu aizbraukšanas; Veikt citus pienākumus saskaņā ar darba pienākumu aprakstu. Mēs sagaidām: Vidējo izglītību; Labas latviešu valodas zināšanas; Krievu un angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Izpratni par tīru un sakoptu apkārtējo vidi, darba kultūru, kā arī sportisku un veselīgu dzīvesveidu; Teicamu saskarsmes kultūru un pozitīvu attieksmi pret veicamajiem darba pienākumiem. Mēs piedāvājam: Atalgojumu 4,00 EUR pirms nodokļu nomaksas (pārbaudes laikā 3,75 EUR), summēto darba laiku, maiņu darbu; Teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē; Zinošu un atsaucīgu darba kolēģu komandu; Dinamisku darba vidi; Dažāda veida bonusus pēc pārbaudes laika. Pievienojies iespēju vietai, kur savas uzvaras piedzīvot atkal un atkal! Informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, Čempionu iela 2, Valmiera, LV-4201 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-08 Kontaktpersona: Sūtīt CV uz e-pasta adresi: vakances@voc.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA "Valmieras Olimpiskais centrs", Čempionu iela 2, LV-4201, Valmiera, Valmieras novads Valmieras peldbaseins piedāvā darbu apkopējām. Prasības: veikt telpu tīrīšanu un uzkopšanu saskaņā ar objekta uzkopšanas programmu; sagatavot un uzturēt kārtībā nepieciešamo inventāru; pieteikt nepieciešamo uzkopšanas līdzekļu un inventāra pasūtīšanu; augsta atbildības sajūta un akurātums; pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem; vēlamā izglītība – ne zemāka par vidējo; latviešu valodas zināšanas; Mēs piedāvājam: Atalgojumu 4,00 EUR stundā (3,75 EUR - pārbaudes laikā) bruto, summēto darba laiku, maiņu darbu (arī nakts stundās, ar Darba likumā paredzēto piemaksu); Teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē; sociālās garantijas  darba apģērbu; apmācības darbu uzsākot; Dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; Darba vieta: Valmieras Olimpiskais centrs, Peldbaseinu kompleksā, Čempionu iela 2 Pieteikšanās līdz 31.10.2021 : Inga Amerika, inga.amerika@voc.lv, +371 28640939. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu inga.amerika@voc.lv

Mūsu partneri