Valmieras Ziņas

Dr. Silvija Lapiņa – labākais ginekologs Vidzemē

Lasīšanas laiks: 2 min

Vidzemes slimnīcas ārste ginekoloģe Silvija Lapiņa, kas pacientes pieņem arī privātpraksē, sabiedrības balsojumā ieguvusi apbalvojumu “Mans labākais ginekologs Vidzemē”, kas tika pasniegts svinīgā apbalvošanas ceremonijā 18. janvārī kinoteātrī “Splendid Palace”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Dr. Silvija Lapiņa ir absolvējusi Rīgas Medicīnas institūta ārstniecības fakultāti. Pēc institūta beigšanas guvusi profesionālo pieredzi, strādājot Valkas slimnīcā (ārste ginekoloģe), AS „Valmieras stikla šķiedra” (ginekoloģe), Valmieras Veselības centrā (sieviešu konsultācijas ārste), bet kopš 1991. gada ir Vidzemes (Valmieras) slimnīcas ārste ginekoloģe un ultrasonogrāfiste. 1998. gadā atvērusi savu privātpraksi. Dr. S.Lapiņa ir Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) un Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas (LAGA) biedre.

Gods nosaukt labāko Vidzemes ginekologu bija uzticēts Vidzemes slimnīcas ārstnieciskajai direktorei Inga Ozoliņai.

Viņa teica: “Katru ginekologu mēs varam salīdzināt ar sargeņģeli. Viņš pavada sievieti visā viņas mūža ritumā – esot klāt gan piedzimšanas brīdī, gan palīdzot uzplaukt par sievieti, kļūt par māti un arī vecmāmiņu. Ārsts ginekologs savā ziņā kalpo sievietei, īpaši laikā, kad viņa gaida bērniņu: ir iejūtīgs, saprotošs un zina atbildes uz pašiem neparastākajiem topošās māmiņas jautājumiem.

Uzticēšanās un paļāvība no sievietes puses, atbalsts un profesionalitāte no ārsta puses, tas viss kopā nodrošina tādu savstarpējo sapratni un  sadarbību, kuru šodien atzīstam par labāko.

Ar prieku un lepnumu pārstāvu Vidzemes reģionu, kurā par mūsu sieviešu veselību un labsajūtu diendienā rūpējas tik daudzi “labie” un “vislabākie” ginekologi. Paldies visām vidzemniecēm, kuras piedalījās balsojumā un nosauca savus sargeņģeļus vārdā!”

Akciju “Mans labākais ginekologs” pērngad pirmo reizi Latvijā organizēja “MFD Veselības grupa” kopā ar žurnālu “Veselība”. No 7. novembra līdz 31. decembrim ikviena sieviete tika aicināta piedalīties sabiedrības balsojumā par labāko ginekologu Latvijā 2017.gadā, izvēloties sava reģiona nomināciju Kurzemē, Zemgalē, Latgalē, Vidzemē vai Rīgā un Rīgas reģionā.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA

Mūsu partneri