Valmieras Ziņas

Divu skolu un dienesta viesnīcas atjaunošana varētu izmaksāt teju 10 miljonus eiro

Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Valmieras Viestura vidusskolas un Ausekļa ielas dienesta viesnīcu atjaunošana un pilnveide izmaksās 9,88 miljonus eiro, aģentūra LETA noskaidroja domē.

Tā kā Valmieras Viestura vidusskolas tehniskajā projektā tiks veikti precizējumi un vēl nav noslēdzies iepirkums par darbiem Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā, minētās izmaksas ir prognožu līmenī, aģentūrai LETA norādīja Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Zane Bulmeistare.

Šonedēļ domes sēdē Valmieras pilsētas pašvaldības deputāti projektu “Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas un Valmieras Viestura vidusskolas mācību vides uzlabošana un Dienesta viesnīcas Ausekļa ielā pārbūve” atbalstīja ar 526 484 eiro lielu finansējumu.

Projektam ir pieejams 3,72 miljonu eiro liels ERAF finansējums un 131 621 eiro liels valsts atbalsts. Pašvaldība segs arī neattiecināmās izmaksas.

Šobrīd lēsts, ka dienesta viesnīcas Ausekļa ielā pārbūve izmaksās 4,34 miljonus eiro. Prognozēts, ka darbi ValmierasPārgaujas ģimnāzijā izmaksās 2,13 miljonus eiro, tajā skaitā arī aprīkojuma iegāde, kas būs 442 293 eiro, un pati būvniecība, kas varētu sasniegt 1,69 miljonus eiro. Savukārt Valmieras Viestura vidusskolas mācību vides pilnveide varētu būt 3,4 miljonu vērta, no tiem 2,57 miljoni eiro tiks tērēti skolas atjaunošanai, 196 451 eiro aprīkojuma iegādei, bet 630 523 eiro sporta zāles būvniecībai.

Kopējās projekta izmaksas prognozētas 9,88 miljonu eiro apmērā. Tā laikā tiks atjaunota dienesta viesnīca Ausekļa ielā, kas izmaksās 4,34 miljonus eiro, Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, kas izmaksās 2,13 miljonus eiro, no kuriem 442 293 tiks tērēti aprīkojuma iegādei, bet 1,69 miljoni būvniecībai, un Valmieras Viestura vidusskola, kur darbi izmaksās 3,4 miljonus eiro, no kuriem 196 451 eiro tiks tērēts aprīkojuma iegādei, 630 523 eiro sporta zāles būvniecībai, bet 2,57 miljoni eiro pašas skolas atjaunošanai.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat VARAM piedāvāto pašvaldību reformas modeli?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām komandā DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: uzraudzīt darba aizsardzības prasību ievērošanu ražošanas struktūrvienībās; izstrādāt, aktualizēt instrukcijas un īstenot instruktāžas un apmācības darba aizsardzībā; piedalīties uzņēmuma darba aizsardzības procesu, t.sk. kvalitātes vadības sistēmas organizēšanā, uzturēšanā un pilnveidošanā; veikt nelaimes gadījumu darbā izmeklēšanu; veikt darba vides risku novērtēšanu; piedalīties veselības aizsardzības procesu organizēšanā, t.sk. obligāto veselības pārbaužu organizēšanā, arodsaslimšanu izmeklēšanā u.tml. PIEVIENOJIES MUMS, JA TEV IR: augstākā izglītība darba aizsardzībā; pieredze darba aizsardzības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; pārzini LR darba aizsardzības likumdošanu; praktiska pieredze instruēšanā un apmācībā; labas prezentēšanas un komunikācijas prasmes; labas prasmes darbam ar datorprogrammām. STRĀDĀJOT PIE MUMS, TU IEGŪSI: uzdevumu dažādību un dinamisku darba vidi; iespēju pilnveidot darba aizsardzības procesus lielākajā Vidzemes uzņēmumā; profesionālu izaugsmi un pieredzi ražošanas jomā; papildu labumus (sporta aktivitātes, papildu brīvdienas u.c.); atalgojumu 1100-1300 EUR bruto. Darba sākums: vienojoties. Darba vieta: Valmiera, Cempu iela 13. CV un motivācijas vēstuli ar norādi: "Darba aizsardzības speciālists/-e sūti līdz 09.06.2019 uz e-pasta adresi:darbs@valmiera-glass.com CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Darba aizsardzības speciālists/-e” sūti līdz 9.06.2019. RAŽOSIM NETICAMO KOPĀ! Profesija: DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-06-09 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstules ar profesijas norādi sūtīt uz darbs@valmiera-glass.com

Mūsu partneri