Valmieras Ziņas

Direktore Rudīte Markus: Audzēkņu talanti un vēlme tos parādīt ir skolas vērtība

Lasīšanas laiks: < 1 min

Piektdien, 27.februārī, Valmieras 5.vidusskolā notika “Talantīgo bērnu, vecāku un absolventu radošais vakars”.

“Šodien redzējām to, ko ikdienā skolā neredzam. Tā ir liela laime, ka audzēkņi pēc stundām vēl trenējas un pilnveido talantus,”

klātesošos uzrunāja skolas direktore Rudīte Markus.

“Bērni ir atzinuši, ka šis ir viens no mīļākajiem skolas pasākumiem. Mums nav viņi jāmudina uz pieteikšanos. Turklāt uz vienas skatuves varam redzēt gan pirmklasnieku, gan absolventu,”

portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja direktores vietniece audzināšanas darbā un pasākuma organizatore Daila Ranše.

To apliecināja arī absolvents Kristaps Bedrītis, uzslavējot kādu no mazajām dziedātājām un pastāstot, ka skolas zāle bijusi viņa pirmā skatuve, uz kuras ar trīcošām kājām piespēlējis ģitāras pavadījumu klasesbiedriem. Tagad Kristaps ir ierakstījis vairākas dziesmas, kā arī klātesošos aicināja uz savu koncertu.

Jautātas, vai arī pašas negribētu piedalīties talantu šovā, skolas direktore smejoties atbildēja, ka varētu nodemonstrēt kulinārijas prasmi, savukārt D.Ranše atzina, ka viņas talants ir pasākumu organizēšana, kas jau tiek demonstrēts ikdienā.

“Bērnu talanti un vēlme tos parādīt ir liela vērtība. Neesam skola ar mūzikas vai mākslas novirzienu, neviens netiek vērtēts, bet tā ir jauka kopā sanākšana,”

stāstīja direktore Rudīte Markus. Arī pēc pasākuma audzēkņi kopā ar vecākiem, skolotājiem un absolventiem turpināja sadziedāšanos. 

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri