Valmieras Ziņas

DEPO aicina pieteikties pārtikas ziedojumu saņemšanai (1)

Lasīšanas laiks: 2 min

DEPO aicina pieteikties nevalstiskās organizācijas (ar sabiedriskā labuma organizācijas statusu) Daugavpilī, Jēkabpilī, Liepājā, Rīgā un Valmierā ātri realizējamās pārtikas (piena produkti, olas, desas, maize, svaiga gaļa) saņemšanai. Pieteikties var, rakstot e-pastu uz partika@depo.lv.

Tuvākajās trijās dienās SIA “DEPO DIY” jānoraksta un jāutilizē pārtika 42 000 eiro apmērā, kas bija iepirkta, ticot valdības solījumam, ka vakcinētajiem ierobežojumi nebūs un līdz ar to “zaļajā režīmā” varēs strādāt, portālu “Valmieras Ziņas” informēja DEPO.

Šobrīd pēc DEPO aprēķiniem līdz ‘lockdown’ beigām, ja tas beigsies 14. novembrī, būs jānoraksta un jāutilizē:

  • pārtikas preces 400 000 eiro apmērā,
  • ziedi, augi, puķu sīpoli 400 000 eiro apmērā,
  • dzīvnieku barība 100 000 eiro apmērā.

Savukārt valstij par piespiedu kārtā norakstāmajām precēm uzņēmumam būs jāsamaksā nodokļos ~ 300 000 eiro.

Kopējie zaudējumi šajā periodā sasniegs vairāk kā 5 milj.eiro, tai skaitā algu nodokļos valstij būs jāsamaksā 1 milj. eiro.

DEPO mārketinga direktors Rimants Jugans norāda: “Mēs ļoti labi saprotam smago epidemioloģisko situāciju valstī, taču DEPO kā uzņēmums jau laicīgi ir darījis visu, lai mazinātu Covid-19 ietekmi gan uz uzņēmumu, gan valsti kopumā. Mēs esam strikti ievērojuši epidemioloģiskos ierobežojumus, nodrošinot pat augstāku prasību, nekā valstī tika noteiktas, izpildi. Uzņēmumā 88% darbinieku ir ar sadarbspējīgu sertifikātu. Kopš 11. oktobra sadarbspējīgs sertifikāts ir 100% visiem klātienē strādājošiem darbiniekiem.

Mēs jau kopš jūlija esam aktīvi aicinājuši valsts pārvaldi un ministrijas domāt par to, kā Latvijā dzīvosim rudenī un ziemā, lai netraumētu normālu valsts funkcionēšanu un lai izvairītos no ārkārtējās situācijas. Mēs strādājam visās Baltijas valstīs un ar savu pieredzi esam dalījušies dažādās darba grupās, aicinot savlaicīgi pieņemt tādus lēmumus, kas veicinātu maksimāli plašu sabiedrības vakcinēšanos.

Diemžēl tas netika sadzirdēts un šo savlaicīgi nepieņemto lēmumu rezultātā esam situācijā, kad smaga krīze ir ne tikai medicīnā, bet arī izglītībā, kultūrā, sportā, sabiedriskajā ēdināšanā, visos klātienes pakalpojumos, tai skaitā tirdzniecībā. Nozares, kuras aktīvi mudināja darbiniekus un klientus vakcinēties, strādāja “zaļajā režīmā” jau vairākas nedēļas, citas jau mēnešus. Diemžēl šīs nozares šobrīd ir slēgtas.”

    Aiga - 22.10.2021

    Labu vakariņ..Aiga Artmane gribeju zinat ka varu pietejkties partikai..

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri