Valmieras Ziņas

Dārza traktori un to aksesuāri: kuri no tiem varētu noderēt Tev un kā izvēlēties pareizo?

Dārza traktori ir lielisks palīgs dažādos dārza darbos un pagalma iekopšanā – tie var tikt izmantoti kā zāles pļāvēji, sniega tīrītāji, lapu savācēji, kā arī palīdzēt vēl vairākos veidos. Bet, lai darbi veiktos īpaši raiti un ērti, uzzini, kādi aksesuāri dārza traktoram pieejami un kā tos izvēlēties!

Savācējgrozi palīdzēs savākt nopļauto zāli un nokritušās lapas

  

Nopļautā zāle sausā laikā var pasargāt zālienu no izdegšanas, kā arī palīdz tam ātrāk augt, taču tas nozīmē, ka zāliens būs biežāk jāpļauj un arī neizskatīsies maksimāli estētiski. Tieši tāpēc savācējgrozs ir viens no populārākajiem dārza traktoru aksesuāriem – tas palīdz savākt gan nopļauto zāli, gan arī, piemēram, sakritušās rudens lapas (konkrētās funkcijas atkarīgas no konkrētā modeļa, tāpēc ieskaties tā specifikācijā). Ņem vērā – daļai dārza traktoru savācējgrozs nāk komplektā, bet, ja iegādājies to atsevišķi, pārliecinies, vai tas saderēs ar Tava traktora modeli.

Piekabes un dārza traktori – kā cimds ar roku

Dārza traktora piekabes savukārt noderēs, lai uz kādu attālāku dārza stūri nogādātu dakšas, kapļus un mēslojumu, transportētu novākto ražu vai rudenī aizvestu sagrābto lapu čupas. Izvēloties dārza traktora piekabi, noteikti pārbaudi, vai tā ir savienojama ar konkrēto traktoru. Tāpat jānoskaidro, kādu slodzi piekabe spēj izturēt un kāds ir tās tilpums.

Pārsegs pasargās no nokrišņiem

Perfekti, ja dārza traktoru vienmēr vari novietot garāžā, taču, ja šāda opcija nepastāv, noderēs ūdensizturīgs pārsegs. Ieteicams, lai pārsegam būtu arī ventilācijas atveres, kas pasargās no pārlieku lielas mitruma uzkrāšanās; tāpat noder arī savilkšanas auklas, ar kuru palīdzību pārsegu var savilkt, lai to nevarētu noraut spēcīgs vējš.

Veltņi un grābekļi palīdzēs dažādos dārza darbos

Gribi dārza traktoru izmantot pagalma virsmas nolīdzināšanai, vai arī vēlies, lai mauriņam labāk piekļūtu mēslojums, gaiss un ūdens? Pirmajā gadījumā palīdzēs veltnis, savukārt dārza traktora grābeklis “uzars” mauriņu, lai tam piekļūtu viss nepieciešamais. Arī veltņi un grābekļi mēdz būt piemēroti konkrētiem dārza traktoru modeļiem, tāpēc pirms pirkuma noteikti ieskaties preces specifikācijā.

Dārza traktori un to aksesuāri plašā klāstā atrodami viedveikalā 1a.lv, turklāt, pateicoties īpašajiem preču filtriem, nepieciešamās preces iespējams atrast un pasūtīt vien pāris minūšu laikā. Pamēģini arī Tu!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri