Valmieras Ziņas

Darbu Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē sākusi Sintija Virse

Lasīšanas laiks: 2 min

Līdzšinējā Valsts policijas sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā inspektore Sintija Virse sākusi darbu policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektores amatā un turpmāk strādās pie policijas komunikācijas ar medijiem un iedzīvotājiem Vidzemē, portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja S.Virse.

Pēc viņas teiktā, lēmums mainīt darba vietu un pārcelties uz dzīvi Cēsīs pieņemts personīgu iemeslu dēļ, līdz ar to kļuvis sarežģīti strādāt Rīgā un apsvērts piedāvājums turpināt dienestu Valsts policijā, strādājot Vidzemes reģiona pārvaldē Valmierā. Apsverot piedāvājumu, S.Virse to pieņēmusi. “Un īstenībā

esmu priecīga, ka tomēr neesmu aizgājusi no policijas pavisam, jo tas noteikti būtu kā pazaudēt daļu no sevis,

jo, tomēr, desmit gadi šeit ir pavadīti,” viņa atzina.

Pirms desmit gadiem S.Virse sāka strādāt policijā un darbs pie saziņas ar medijiem un iedzīvotājiem viņai nav svešs. Reiz pabeigusi Vidzemes Augstskolas Komunikācijas un sabiedrisko attiecību programmu, patlaban viņa atgriezusies Valmierā.

Vaicāta par atšķirībām ikdienas darbā Rīgā un Valmierā, S.Virse atzina, ka atšķirības ir jūtamas gan darba tempos, gan vidē kopumā. “Ir lietas, kuras Rīgā tiek praktizētas, bet ārpus galvaspilsētas vēl ne, tāpēc tās mēģināšu šeit iedzīvināt,” viņa atzina norādot, ka

plānos ir padarīt vēl pārredzamāku un divvirzienu komunikācijai atvērtāku policijas darbu.

“Lai to sasniegtu, ir jāsaprot veidi, kā iedzīvotāji uzņem informāciju, jo mūsdienās iespēju saņemt informāciju ir bezgala daudz.”

Tāpat par savu mērķi jaunajā darba vietā S.Virse uzstādījusi arī pēc iespējas operatīvākas informācijas nodrošināšanu.

“Gribu, lai nav tā, ka uz manām atbildēm ir jāgaida pusi dienas, kaut uz jautājumiem ir iespējams atbildēt, piemēram, desmit minūšu laikā.

Tā, vismaz, es centīšos,” viņa atzina norādot, ka neizbēgami vienmēr būs jautājumi, par kuriem atbildes policija tik un tā nedrīkstēs publiskot, iekams lieta vēl nav atklāta, tādēļ interesentiem neatliks nekas cits kā vien gaidīt lietas atrisinājumu.

Tomēr kopumā darba pienākumi un apstākļi neesot sveši. “Man darbu atvieglo tas, ka

līdzšinējā darba pieredze devusi visai plašu redzējumu uz notiekošo, policijas sistēma ir zināma, arī kolēģi vairāk vai mazāk šeit man ir zināmi,”

atzina S.Virse.

Pēc viņas teiktā, darbs nav vienkāršs, bet tas ir nepieciešams, lai policija un sabiedrība varētu sadarboties un viens otram palīdzēt.

“Policija nav jāmīl. Policiju vajag vienkārši cienīt un, lai mūs cienītu, mums pašiem būtu jābūt cieņas vērtiem.

Tas ir tas mērķis, uz kuru tiecas visa Valsts policija.”

Līdz šim atbildes uz mediju jautājumiem Vidzemē sniedza Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma, kura joprojām turpina prevencijas pienākumu pildīšanu policijā.

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes arhitektu/-i (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt estētiskas un drošas vides veidošanas principu un būvniecības tiesiskuma ievērošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā; - pārraudzīt arhitektoniskās kvalitātes principa ievērošanu, ciktāl tas attiecas uz būves iekļaušanos ainavā un pilsētvidē; - izskatīt būvniecības ieceres, pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā; - organizēt būvniecības ieceru publisko apspriešanu; - strādāt ar “Būvniecības informācijas sistēmu” (BIS) un datu bāzēm; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība arhitekta specialitātē; - arhitekta patstāvīgās prakses sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību; - vismaz divu gadu darba pieredze arhitekta darbā, kas saistīta ar būvprojektu izstrādi un būvniecības normatīvo aktu pielietošanu; - būvniecības procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana; - pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; - labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; - labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, BIS portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; - B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1535 EUR līdz 1645 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „ Arhitekta/-es amatam” līdz 2022.gada 27.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ARHITEKTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri