Valmieras Ziņas

Dambretisti aktīvi sporto

Latvijas Dambretes federācija, apkopojot 2020.gada rezultātus, ir noteikusi Gada sporta laureātus dambretē. Starp tiem ir pieci viesturieši. “Gada Jaunais sportists” U13 grupā ir piešķirts Martai Vaļģei, Pēterim Kripanam un Laimiņam Mastiņam. “Gada entuziasts” ir piešķirts skolotājiem Ilzei un Uldim Ābeltiņiem.

Valmieras Viestura vidusskolas un Valmieras Pārgaujas sākumskolas 45 dambretisti aktīvi piedalās iknedēļas tiešsaistes valsts sacensībās. Labākie Ziemas kausa izcīņā bija: U8 grupā 10.v. Emīls Tīlens un 17.v. Nils Rullis, U10 grupā 5.v. Alise Jaunkalne un 15.v. Elza Elizabete Kļaviņa, 13.v. Gustavs Gračevs un 20.v. Raiens Krastiņš, U13 grupā 13.v. Marta Vaļģe un 16.v. Denija Kemze, 11.v. Elans Eglītis un 15.v. Laimiņš Mastiņš. Piektklasnieks Pēteris Kripans spēlēja vidusskolnieku grupā un izcīnīja 4.vietu, un pieaugušo grupā izcīnīja 8.vietu.

Sākot no 24.februāra līdz 30.aprīlim U8 – U16 grupu dambretisti piedalās iknedēļas Pavasara kausu sacensībās 64 un 100 lauciņu dambretēs un U9 grupa spēlē Cerību kausu sacensībās 64 lauciņu dambretē – piecos posmos katrās sacensībās. Pašreiz veiksmīgākie valmierieši kādā no posmiem savā vecuma grupā ir Emīls Tīlens, Rūdolfs Andžejevskis, Kevins Vasiļevskis, Gustavs Mastiņš, Raiens Krastiņš, Alise Jaunkalne, Raitis Petrakovs un Pēteris Kripans. Rezultātiem var sekot internetā http://dambrete.lv/lv un http://dambretistiem.mozello.lv/.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri